5 kwietnia 2023, 21:35:13 - dwieladek
Dwa gole Patryka Szysza w Pucharze Turcji

Patryk Szysz strzelił dwie bramki dla İstanbul Başakşehir FK w wygranym 3-2 (2-1) na wyjeździe ćwierćfinale Pucharu Turcji z Galatasaray SK. To pierwsze trafienia 25-letniego napastnika w tych rozgrywkach w bieżącym sezonie.

5 kwietnia 2023, 19:30 - Stambuł (Nef Stadyumu)
Galatasaray SK 2-3 İstanbul Başakşehir FK
Kaan Ayhan 20, Mauro Icardi 51 - Patryk Szysz 12, 66, Danijel Aleksić 30

żółte kartki: Mahmut Tekdemir, Lucas Biglia (İstanbul Başakşehir FK).

sędziował: Kadir Sağlam.

Szysz grał do 82. minuty, gdy zastąpił go Deniz Türüç. W drużynie gości Danijel Aleksić (w przeszłości Lechia Gdańsk) grał do 74. minuty, gdy zmienił go Berkay Özcan.

İstanbul Başakşehir FK w dwumeczu półfinałowym zmierzy się w maju z MKE Ankaragücü SK.

mati - 5 kwietnia 2023, 21:40:16 - *.relayon.org
Ładnie Szysz przypomniał o swoim istnieniu wtej Turcji i to jeszcze nie z przypadkowym średniakiem tylkoz Galatasaray. Oby w lidze też zaczął znowu strzelać.

leon - 5 kwietnia 2023, 21:43:47 - *.dynamic.mm.pl
Bravo ! Ogra sie w tej turcji i może jakis klub ekstraklasy zainteresuje sie nim

Seba - 5 kwietnia 2023, 21:57:44 - *.151.38.196
Słyszałem, że Chocianów chcę go w kadrze

Mądry - 5 kwietnia 2023, 22:19:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
To jest piłkarz który powinien grać w Rep.Polski i nie dlatego ze strzelił te dwa gole...
On powinien być za te gole z przewrotek,strzały z dystansu,technikę i szybkość.

Stempel83 - 5 kwietnia 2023, 22:54:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl