6 kwietnia 2023, 18:00 - Głogów (stadion GOS)
Chrobry Głogów 0-0 Sandecja Nowy Sącz

Chrobry: 1. Damian Węglarz - 11. Artur Bogusz (90, 6. Sebastian Górski), 44. Albert Zarówny, 3. Michał Michalec, 13. Jakub Kuzdra - 99. Miłosz Jóźwiak (61, 17. Jakub Górski), 19. Patryk Mucha, 89. Mateusz Machaj (61, 9. Mateusz Ozimek), 71. Sebastian Steblecki, 77. Dawid Hanc - 10. Rafał Wolsztyński (77, 27. Kamil Wojtyra).

Sandecja: 32. Karl-Romet Nõmm - 27. Damian Chmiel (74, 17. Tomasz Nawotka), 4. Ivan Nekić, 90. Tomasz Boczek, 24. Kamil Słaby, 47. Krystian Palacz - 33. Bartłomiej Kasprzak (46, 11. Maciej Mas), 8. Sylwester Lusiusz (74, 16. Michał Walski), 9. Denis Potoma - 7. Jakub Wróbel (61, 19. Dariusz Pawłowski), 77. Martin Košťál (81, 14. Krzysztof Toporkiewicz).

żółte kartki: Steblecki, Mucha, Bogusz - Nekić.
czerwone kartki: Dawid Hanc (10. minuta, Chrobry, za brutalny faul) - Ivan Nekić (48. minuta, Sandecja, za drugą żółtą).

sędziował: Albert Różycki (Łódź).
widzów: 652.

W 73. minucie Maciej Mas (Sandecja) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w słupek).

mgr borek - 6 kwietnia 2023, 20:03:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mecz dla koneserow. Zawrotne tempo do konca, nietuzinkowe dryblingi, nieszablonowe zagrania...

Zico - 6 kwietnia 2023, 20:05:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Bramkarz Chrobrego najlepszy zawodnik!!

yes - 6 kwietnia 2023, 20:05:47 - *.43.248.177.ipv4.supernova.orange.pl
Drodzy kibice Sandecji, nie smućcie się. EWinner 2. ligę też puszczają w tv.

Pik - 6 kwietnia 2023, 20:07:46 - *.tvk.torun.pl
Patalachy z sandecji..karny zmarnowany, granie z przewagą zawodnika zmarnowane.Won z ligi

Pt - 6 kwietnia 2023, 20:08:32 - *.adsl.inetia.pl
Ciekawe czy jakby we wszystkich meczach sezonu we wszystkich kolejkach padł wynik 0:0 to czy by wszystkie drużyny były Mistrzami czy wszystkie by spadły?🤔

Stempel83 - 6 kwietnia 2023, 20:12:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sandecjo jak tego nie wygrałaś

Kazach - 6 kwietnia 2023, 20:29:27 - *.197.89.90.edial.pl
Z przykrością stwierdzam, że postawa Chrobrego mnie irytuje.
Coś poszło nie tak w przygotowaniach do rundy wiosennej.

Misiek - 6 kwietnia 2023, 20:30:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@ kura.A po co Ty Żyjesz na tym Świecie?😐

Lojalny - 6 kwietnia 2023, 20:43:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Weglarz najlepszy w Chrobrym 👍😉

astriab - 6 kwietnia 2023, 20:48:10 - *.adsl.inetia.pl
W Chrobrym najlepszy Węglarz. Wybronił 2-3 setki, w tym w ostatniej minucie piłkę meczową. Jeden strzał celny na początku meczu, bardzo niecelne uderzenie Machaja i na końcu chyba to Jóźwiak strzelił celnie, a bramkarz obronił. To była najlepsza okazja. Mogą być szczęśliwi, że dzięki zadziwiającej nieskuteczności Sandecji było 0:0.

Zico - 6 kwietnia 2023, 20:50:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl
#.Kazach.A Oglądałeś mecz z Chojniczanka? tak nagle Spadek Formy, coś tu jest ne tak moim zdaniem.

Pan Kura - 6 kwietnia 2023, 21:12:24 - *.147.12.241.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Sędzia nie robił tego specjalnie,ale wg mnie pomyłka w karnym dla Sandecji oraz z czerwoną kartką dla Cristiano Ronaldo. Szkoda 3 punktów, ale mogło być gorzej.

Maurycjusz - 6 kwietnia 2023, 22:07:44 - *.40.218.14
Sandecja oddaje sie przy kazdej napotkanej okazji, byle komu, byle gdzie. Tfu!

emeryt - 6 kwietnia 2023, 23:29:50 - *.96.229.80.tvksmp.pl
Słaby trener gdzie pójdzie tam z pieprzy pod koniec rozgrywek. Gdzie już on nie był Legia II, Skra Cz-wa , znów Legia teraz Chrobry wywalić jak najszybciej. Szpec jakich nie było w telewizji.

Izolator - 7 kwietnia 2023, 8:46:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl