8 kwietnia 2023, 15:00 - Tychy (Stadion Miejski Tychy)
GKS Tychy 2-2 Arka Gdynia
Krzysztof Wołkowicz 60, 90 - Karol Czubak 14, 90

Tychy: 13. Konrad Jałocha - 99. Dominik Połap, 6. Nemanja Nedić, 33. Jakub Tecław, 11. Krzysztof Wołkowicz - 21. Krzysztof Machowski (74, 10. Antonio Domínguez), 23. Mateusz Radecki, 25. Wiktor Żytek, 98. Mateusz Czyżycki (74, 88. Natan Dzięgielewski), 77. Patryk Mikita (90, 3. Petr Buchta) - 19. Daniel Rumin (69, 71. Kacper Skibicki).

Arka: 22. Daniel Kajzer - 32. Przemysław Stolc, 4. Martin Dobrotka, 13. Ołeksandr Azaćkyj, 94. Dawid Gojny - 37. Mateusz Stępień (74, 77. Mateusz Żebrowski), 6. Sebastian Milewski (90, 26. Adrian Purzycki), 55. Janusz Gol, 17. Luan Capanni (85, 8. Marcus Vinícius), 21. Kacper Skóra - 68. Karol Czubak.

żółte kartki: Wołkowicz, Radecki, Żytek - Dobrotka, Skóra, Czubak.
czerwone kartki: Mateusz Radecki (78. minuta, Tychy, za drugą żółtą) - Marcus Vinícius (90. minuta, Arka, za obrazę sędziego).

sędziował: Paweł Pskit (Łódź).
widzów: 3148.

W 90. minucie Krzysztof Wołkowicz (Tychy) nie wykorzystał rzutu karnego (Daniel Kajzer obronił).

Żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Modou Camara.

dlugopisy - 8 kwietnia 2023, 17:06:09 - *.6.41.234.ipv4.supernova.orange.pl
I teraz domyślaj sie czy to Arka strzeliła pierwsza w 90' czy Tychy. Czy to była 90' czy 99', czy gol Wołkowicza to dobitka karnego czy odrębna akcja.

mateusz - 8 kwietnia 2023, 17:06:36 - *.30.108.122.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jeszcze w 90 minucie Wolkowicz karnego nie strzelił to Tychy mogli Jeszcze wygrać 3:2

Edek - 8 kwietnia 2023, 17:07:03 - *.centertel.pl
Jaka była kolejność goli w 90 min.? Czy Wolkowicz dobił niewykorzystany karny czy strzelił z innej akcji?

j - 8 kwietnia 2023, 17:07:18 - *.79-160-163.customer.lyse.net
Tarasiewicz był za słaby, buahahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaa

Turr - 8 kwietnia 2023, 17:08:15 - *.play-internet.pl
W 90 minucie 2 bramki i czerwo... Teraz, w erze VARu, gdy dolicza się nawet po kilkanaście minut, liczenie całego doliczonego czasu jako 90 minuty to bezsens.

pkb - 8 kwietnia 2023, 17:08:44 - *.147.108.136.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@dlugopisy: Najpierw strzelił Czubak, a zaraz po rozpoczęciu ze środka, w pierwszej akcji Tychy dostały karnego. Obroniony, ale skutecznie dobity głową.

karolzhh - 8 kwietnia 2023, 17:19:03 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Za taki idiotyczny faul w polu karnym Stolc do rezerw.To trzeba byc kompletnym debilem,zeby faulowac w takiej sytuacji w polu karnym.DEBIL DO KWADRATU>

Jasper71 - 8 kwietnia 2023, 17:21:28 - *.e-sbl.net
Najważniejszy ten jeden punkt. Nie ma co się spodziewać fajerwerek z tym szrotem do końca ligi. Panie Darku czekamy na przyszły sezon.

Starotyski - 8 kwietnia 2023, 17:22:06 - *.204.44.186.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Widzów około 5000.

WaldiAG - 8 kwietnia 2023, 17:22:18 - *.dynamic-4-waw-k-4-1-0.vectranet.pl
Jak by co to oni nie grają o awans. Jeszcze 2 kolejki i wypadną poza barażowe.
Arka to My kibice

Zeus - 8 kwietnia 2023, 17:22:59 - *.12.139.80
Gratulacje dla Gieksy za 2x wyciąganie na remis. Dobry prognostyk bo to buduje zespół

rico - 8 kwietnia 2023, 17:25:21 - *.dynamic.chello.pl
trzeba bronic szustego miejsca w barazach wejscie!!!!!

gbr22 - 8 kwietnia 2023, 17:31:54 - *.internetia.net.pl
No i ostatnia szansa na baraże pogrzebana, Banasik może już szykować nową ekipę. "Ała" Gdynia sama sobie winna braku kompletu punktów.

PanGoroli - 8 kwietnia 2023, 17:38:37 - *.245.200.146.dyn.plus.net
@Zeus, naucz się i zapamiętaj - jest tylko jedna GieKSa na świecie, i ona dziś nie grała - gra w poniedziałek. Wesołych wszystkim kibicom

max - 8 kwietnia 2023, 17:51:03 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Z przebiegu meczu remis jak najbardziej sprawiedliwy. Radecki chłopie ogarnij się, bo to już nie pierwsza taka sytuacja. Trenerze przejrzyj szybko na oczy, bo Mikita zwolni Cię szybciej niż myślisz. Ten chłop jest cienki jak sik węża i nadaje się do rezerw, a nie do pierwszego składu. Wesołych Świąt!

@Zeus - 8 kwietnia 2023, 17:52:02 - *.204.8.23.dsl.dynamic.t-mobile.pl
kolego zapamiętaj sobie jedno.GieKSa jest tylko jedna. W Bełchatowie.

Tyski - 8 kwietnia 2023, 17:59:51 - *.dynamic.chello.pl
Super mecz dawno Tychy nie zagrały tak dobrego spotkania , jednak czerwo dla Radeckiego to wina trenera powinien go już w przerwie zmienić bo pachniało drugą żółtą. Remis wyszarpany ale taki remis to jak zwycięstwo brawo Panowie .

gracz - 8 kwietnia 2023, 18:23:45 - *.dynamic.chello.pl
Tyski ma rację. Nareszcie było można popatrzeć na grę GKS-u. Co do zawodników, to: Radecki jest za wolny, stad te jego błędy. Mikita nieskuteczny, natomiast Jałosze bym się bliżej przyjrzał (może potrzebuje odpoczynku). W następnym meczu może być ciekawie (bez Wołkowicza). Wszystkim kibicom piłki w kraju Wesołych Świąt (pomimo wyników ich pupili).

Alan - 8 kwietnia 2023, 19:04:16 - *.204.40.186.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo GKS Tychy ! wspolczuje dzisiaj Krzychowi Wolkowiczowi chlopak mogl zawalu dostac ale dobrze sie skonczylo niesamowite emocje w koncowce piekno sportu

Szory - 8 kwietnia 2023, 19:15:44 - *.play-internet.pl
Tychy zremisowały wygrany mecz zwycięstwo było blisko

RUCH1920 - 8 kwietnia 2023, 20:57:55 - *.centertel.pl
Starotyski widzów było 50 tys , ci co się nie zmiescili kibicowali pod stadionem , haha. Prawda jest taka że wy nie macie kibicow!!

kibic - 8 kwietnia 2023, 21:32:31 - *.rdsnet.ro
Jak to jest możliwe, że dokładnie 80% stadionu jest puste w sobotę w meczu z jedną z ciekawszych kibicowsko ekip jaką jest Arka Gdynia? Na ostatnim meczu u siebie Termalici, na wsi, w Niecieczy była wyższa frekwencja niż na GKS Tychy. Przecież Tychy to spore miasto, ponad 120 tysięcy mieszkańców i do tego okolice. Ludzie jeżdżą na Górnik, Ruch, czy inne kluby? Nie jestem ze Śląska i nie siedzę w tych klimatach dogłębnie.

Tyski - 8 kwietnia 2023, 21:34:22 - *.dynamic.chello.pl
RUCH 1920 wole 3tys kibiców na swoim stadionie niż 10tys bezdomnych hahaha

Ino Ruch - 8 kwietnia 2023, 21:39:06 - *.dynamic.chello.pl
3 tys januszy - dzbany po co grocie jak kibicow nie mocie

Statotyski - 8 kwietnia 2023, 21:39:53 - *.204.44.95.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@ruch1920
Ogarnij się chłopie . Nie porównuj swojego małego Chorzowa do Tychów . W Tychach mieszka 30 tysięcy więcej ludzi niż w Chorzowie . Gdyby nie okoliczne wioski typu Świętochłowice, Ruda Śląska, Mysłowice, Jaworzno, Mikołów czy Łaziska to na waszych meczach nie było by więcej niż 2000

kibic - 8 kwietnia 2023, 21:41:43 - *.rdsnet.ro
@Statyski, to dlaczego na mecze GKS Tychy chodzi po 3 tysiące ludzi? Macie nowy, ładny stadion i mecze z takimi zespołami jak Arka Gdynia. W czym jest problem?

kibic - 8 kwietnia 2023, 21:45:41 - *.rdsnet.ro
Na filmikach można zobaczyć jak to wyglądało. Puste trybuny, garstka osób. Dlaczego tak jest?

Ino Ruch - 8 kwietnia 2023, 21:48:15 - *.dynamic.chello.pl
Klubik bez kibiców, na hokeju je wiecej niz na tych dzbanach hehe

RUCH1920 - 8 kwietnia 2023, 21:59:11 - *.centertel.pl
Masz racje to właśnie różni Ruch od gks Tychy wy jesteście klubem jednego średniej wielkości miasta a Ruch to klub całego Górnego Śląska, jeśli nie całego to jego ogromnej części. Jesteście itak lepsi od Sosnowca bo tam na nowy stadion otwarty kilka tygodni temu chodzi po 2 tys, heh. Szczerze nie sądziłem że w Zagłębie jest taka padaka.

KSG - 8 kwietnia 2023, 22:04:11 - *.68.164.124
Tyskie cos ala Piast klubik jednego miasta

TychyGKS - 8 kwietnia 2023, 22:04:39 - *.multimetro.pl
Do Kibic: ludzie są ostatnie lata zniechęceni do klubu. Potrzeba znow jakiegoś impulsu , nie mówię ze awans do Ex ale choćby realna gre o nia . My od wielu lat jesteśmy w środku tabeli, gramy o nic a to ludzi w takim miescie zniechęca. Tychy to miasto 130 tys a chodzi 3k ludzi a co powiedzieć w 500 tys Gdańsku gdy na Lechię chodzi 6/7 tys albo Wrocław 650 tys ludzi a jest po 8 tys na meczu. Znak czasów tez bym powiedział

Frekwencja - 8 kwietnia 2023, 22:38:45 - *.95.204.210
Frekwencja w Tychach jest coraz lepsza, doping też przyzwoity więc radzę poczekac jeszcze 2 sezony i wtedy pogadamy

Kibic 3 - 9 kwietnia 2023, 6:58:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ja mam nadzieję że pielgrzymka idzie i śpiewa frajerzy północy.

Ja mam nadzieję że trener Banasik wprowadzi nową jakość w tej drużynie, przed sezonem zespół będzie poważnie wzmocniony ( nowy inwestor wpłacił już 6 mln która to kwota w całości ma być przeznaczona na klub ) włączymy się realnie w walkę o ekstraklasę i na mecze znowu zacznie regularnie chodzić po 5-7 tysięcy kibiców. Gdy pod koniec sezonu będziemy w ścisłej czołówce to na ostatnie mecze sezonu nie wykluczam frekwencji nawet powyżej 10 tysięcy. Przede wszystkim dobra gra i miejsce w czołówce i o frekwencję nie będziemy musieli się martwić

Gks - 9 kwietnia 2023, 12:11:48 - *.235.160.24
Wczoraj gra już wyglądała nieźle na tle wymagającego rywala , w ogóle fajny mecz , zwłaszcza końcówka.

via - 9 kwietnia 2023, 12:57:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jakie były kursy na remis przy stanie 2:1 w 90 minucie? Pytanie do Przemysława S.

gosc - 9 kwietnia 2023, 13:13:57 - *.centertel.pl