8 kwietnia 2023, 20:08:14 - maciejko
Dwa gole Mateusza Jaremkiewicza w Pucharze Islandii

Mateusz Jaremkiewicz strzelił dwa gole dla szóstoligowego RB w wygranym 3-2 (2-1) meczu II rundy Pucharu Islandii z czwartoligowym Hvíti riddarinn.

8 kwietnia 2023, 16:00 - Reykjanesbær (Nettóhöllin)
RB (Keflavík) 3-2 Hvíti riddarinn
Mateusz Jaremkiewicz 1, 40, Nacho Falcón 90 - Kári Jökull Ingvarsson 45 (k), Daníel Búi Andrésson 77

żółte kartki: Bartosz Matoga, Paulo Ippolito, Harun Crnac, Mateusz Jaremkiewicz - Egill Jóhannsson, Kolfinnur Ernir Kjartansson.

sędziował: Sigurður Schram.

Jaremkiewicz grał do 89. minuty, gdy zmienił go Daniel Piwowar. W drużynie gospodarzy ponadto cały mecz rozegrali Sławomir Jaworski i Bartosz Matoga, a Szymona Maszotę w 77. minucie na boisku zmienił Patryk Leżoń. Poza kadrą meczową znalazł się natomiast Mariusz Baranowski.

Islapoland - 8 kwietnia 2023, 21:45:13 - *.10.116.38.ipv4.supernova.orange.pl
Ile stranieri w tej VI lidze islandzkiej!!!

yy - 8 kwietnia 2023, 21:58:53 - *.adsl.inetia.pl
Nie poniżajcie się

Giovanni - 8 kwietnia 2023, 23:08:30 - *.146.250.215.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Według islandzkiej Wikipedii na Islandii jest tylko 5 lig
nattspyrnudeildakerfi%C3%B0

dfg - 8 kwietnia 2023, 23:37:53 - *.play-internet.pl
@Giovanni - tego artykułu nikt nie edytował od 2016 roku. Jest 6 lig od tego roku: https://www.ksi.is/um-ksi/frettir/frettasafn/frett
/2022/08/09/Ny-4.-og-5.-deild-karla-2023/

Tom - 10 kwietnia 2023, 18:02:46 - *.interkonekt.pl
A ile jest klubow i piłkarzy na Islandi. Czy jest jakaś strona www gdzie są informacje statystyczne na temat lig w Europie liczba klubow piłkarzy i lig?

Okino - 11 kwietnia 2023, 14:08:03 - *.centertel.pl
Najlepsze jest to że takie spotkania są na każdym buku na świecie u to jeszcze z opcją gry na live znajdź spotkanie gdzie nie ma bramki po 40 minucie z niszowej Islandii... Do rze się bawią