8 kwietnia 2023, 22:53:10 - dwieladek
Porażka Nice w lidze

Nice, który jest potencjalnym rywalem Lecha Poznań w 1/2 finału Ligi Konferencji Europy, przegrał 0-2 (0-1) z PSG w domowym meczu 30. kolejki francuskiej Ligue 1.

8 kwietnia 2023, 21:00 - Nicea (Allianz Riviera)
OGC Nice-Côte d'Azur 0-2 Paris Saint-Germain FC
Leo Messi 26, Sergio Ramos 76

Nice: 1. Kasper Schmeichel - 33. Antoine Mendy (68, 8. Pablo Rosario), 55. Youssouf Ndayishimiye, 25. Jean-Clair Todibo, 4. Dante, 26. Melvin Bard (68, 14. Billal Brahimi) - 29. Nicolas Pépé, 16. Aaron Ramsey (83, 11. Ross Barkley), 28. Hicham Boudaoui (75, 24. Gaëtan Laborde), 19. Khéphren Thuram - 9. Terem Moffi (83, 35. Badredine Bouanani).

żółta kartka: Khéphren Thuram (Nice).

sędziował: Jérémie Pignard.
widzów: 34 456.

Marcin Bułka spędził całe spotkanie na ławce rezerwowych gospodarzy. Nice ma na koncie 45 punktów i zajmuje ósme miejsce w tabeli.

Lech Poznań w wypadku wyeliminowania Fiorentiny zagra z lepszym z pary Basel - Nice. Pierwszy mecz Nice rozegra na wyjeździe 13 kwietnia o godzinie 21:00 na stadionie w Bazylei, a rewanż 20 kwietnia o godzinie 21:00 w Nicei. Mecze półfinałowe rozegrane zostaną 11 i 18 maja.

Yy - 9 kwietnia 2023, 22:46:07 - *.166.161.133