9 kwietnia 2023, 2:55:56 - mogiel
Bramka Dariusza Formelli

Dariusz Formella strzelił gola dla Oakland Roots SC w wygranym 3-0 (1-0) meczu amerykańskiej USL Championship (drugi poziom rozgrywkowy) z Indy Eleven. Dla Polaka, który asystował też przy pierwszej bramce dla swojego zespołu, był to pierwszy ligowy gol w tym sezonie. Formella rozegrał pełny mecz.

9 kwietnia 2023, 1:00 - Indianapolis (IU Michael A. Carroll Track & Soccer Stadium)
Indy Eleven 0-3 Oakland Roots SC
Lindo Mfeka 43, Dariusz Formella 71, Edgardo Rito 78

żółte kartki: Juan Tejada - Tarek Morad, Emrah Klimenta, Bryan Tamacas, Neveal Hackshaw.
czerwona kartka: Emrah Klimenta (82. minuta, Oakland, za drugą żółtą).

sędziował: Matthew Thompson.
widzów: 9334.

Oakland zajmuje czwarte miejsce w tabeli konferencji zachodniej z dorobkiem siedmiu punktów w czterech meczach.

Zajmon Leg - 9 kwietnia 2023, 3:46:51 - *.205.140.164.nat.ftth.dynamic.t-mobile.pl
Czekałem na to!₩

kibol - 9 kwietnia 2023, 7:45:57 - *.pa.nsw.optusnet.com.au
Mam nadzieję, że w widowni nie zabrakło trenera Szantosz'a lub kogoś z Jego sztabu.

Kibic - 9 kwietnia 2023, 12:23:41 - *.dab.02.net (*.70.31.230)
Widzow więcej jak na Slasku czy innym Płocku z Radomiem razem wzietych

ueo - 9 kwietnia 2023, 16:34:26 - *.agg2.sla.mvw-sla.eircom.net
tak kibicu zjedli popkorn i wrócili do domu jak na meczach kadry. Najważniejsze zdjęcie.

żorż - 10 kwietnia 2023, 12:11:01 - *.net.autocom.pl
Po tej bramce cały świat oszalał na jego punkcie.

Garcia - 11 kwietnia 2023, 14:03:29 - *.centertel.pl
Szczerze to to bardziej hobbysta niż piłkarz, bliskość Las Vegas, pewnie zwiedza kraj na Harleyu i treningi w USA kojarzą mi się z jakimiś bezstresowymi zajęciami i gra na posiadanie. Niech się chłop bawi, poziom jak w Ekstraklapie a widoki nieziemskie.