15 kwietnia 2023, 17:55:12 - dwieladek
Bramka Dominika Sokoła

Dominik Sokół strzelił bramkę dla 1.FC Tatran Prešov w wygranym 2-1 (2-1) meczu 25. kolejki słowackiej II ligi z ŠK Slovan Bratysława B. Była to trzecia bramka 23-letniego pomocnika w lidze.

15 kwietnia 2023, 16:00 - Ličartovce (Futbalový štadión Ličartovce)
1.FC Tatran Prešov 2-1 ŠK Slovan Bratysława B
Dragan Andrić 16, Dominik Sokół 45 - Marián Chobot 11 (k)

żółte kartki: Lukáš Jendrek, Dávid Keresteš, Dominik Sokół - Samuel Antálek, Marek Mičák, Samuel Habodasz.
czerwona kartka: Samuel Habodasz (90. minuta, Slovan B, za obrazę sędziego).

sędziował: Igor Valent.
widzów: 810.

Sokół rozegrał całe spotkanie. W kadrze gospodarzy znaleźli się również byli zawodnicy polskich klubów. Marko Milunović (Stal Rzeszów) zagrał pełny mecz, a Jozef Dolný (Podbeskidzie Bielsko-Biała) i Tiago Matos (Radomiak Radom) grali do 90. minuty, gdy zmienili ich odpowiednio Miroslav Petko i Jewhenij Nemtinow (MKS Kluczbork). Martin Baran (Polonia Bytom, Polonia Warszawa, Jagiellonia Białystok, Wigry Suwałki, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Odra Opole, Podhale Nowy Targ i Znicz Pruszków) i Martin Pribula (Limanovia Limanowa i Zagłębie Sosnowiec) znaleźli się poza kadrą meczową.

Tatran jest liderem z dorobkiem 55 punktów.

mAIpa - 15 kwietnia 2023, 18:11:02 - *.play-internet.pl
Była chyba kiedyś taka japońska bajka „Kapitan Sokół” … to było o takim chłopcu co grał dobrze w piłkę i miał sokoli strzał … jego przeciwnikiem był taki chłopak chuligan co miał tygrysi strzał chyba. I tak do siebie gadali w myślach. I był jeszcze taki bramkarz co się odbijał od poprzeczki aby obronić strzały. Dawno temu chyba na TV Polonia

Także - 15 kwietnia 2023, 18:14:28 - *.31.204.12.ipv4.supernova.orange.pl
Była to fakt. Dominik powinien grać całe mecze w RKS. Ale nie pojedynczy mecz a cała ligę. Wtedy można coś pieiedziec

Igor - 15 kwietnia 2023, 18:27:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl