22 kwietnia 2023, 19:34:33 - euzi
Drużyna Mikołaja Reclafa spadła z włoskiej Serie C

Piacenza, której piłkarzem jest Mikołaj Reclaf, wygrała u siebie 1-0 (1-0) z Vicenzą w meczu kończącej rozgrywki 38. kolejki grupy A włoskiej Serie C. Klub Polaka pomimo wygranej spadł do Serie D (czwarty poziom rozgrywkowy) - Triestina wygrała z Pergolettese, a AlbinoLeffe pomimo porażki w meczu z Pordenone utrzymało przewagę bramkową nad Piacenzą.

22 kwietnia 2023, 17:30 - Piacenza (Stadio Leonardo Garilli)
Piacenza Calcio 1-0 LR Vicenza
Ćazim Suljić 25

żółte kartki: Davide Munari, Jurij Goncy, Luca Chierico, Lorenzo Masetti, Davide Luppi - Christian Corradi, Tobia Mogentale.

sędziował: Francesco Carrione (Castellammare di Stabia).

Czekający na debiut Reclaf pozostał poza kadrą. Jego klub zakończył rozgrywki na 20. miejscu z dorobkiem 38 punktów.

Freddie - 22 kwietnia 2023, 19:43:59 - *.134.161.147
Piacenza, Vicenza, Triestina znane firmy które kiedyś grały na najwyższym poziomie
Vicenza kiedyś wygrała z Legią dwumecz w PZP (3-1)

BeKaeS - 23 kwietnia 2023, 0:23:00 - *.play-internet.pl
Vicenza w zeszłym roku grała w Serie A.

Rafix - 23 kwietnia 2023, 2:36:12 - *.146.252.9.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Venezia!!!

G - 23 kwietnia 2023, 8:32:55 - *.dynamic-3-poz-k-0-3-0.vectranet.pl
@Bekaes: coś ci się pomyliło. Vicenza w zeszłym roku spadła z Serie B, a w najwyższej lidze grała ostatnio w 2001.

ToOn - 24 kwietnia 2023, 10:53:17 - *.internetia.net.pl
Ciekawi mnie trochę taki kierunek... 13 meczy w PL 1. Lidze po czym awans do Serie D gdzie gra 1 mecz, wraca do Serie C nie grając nic i spada do Serie D. Ja chyba czegoś nie rozumiem. Polska za ciasna na takie gwiazdy?

sfswfsf - 25 kwietnia 2023, 18:18:06 - *.dynamic.chello.pl
Ja też nie rozumie Polak zagra w 5 lidze Bambustanu i na profilu ma podany dorobek a już z 1 naszej ligi to nie ma