23 kwietnia 2023, 19:32:03 - maciejko
Drużyna Michała Lewandowskiego w barażach o utrzymanie w Serie C

Messina, której zawodnikiem jest Michał Lewandowski, zagra w barażach o utrzymanie we włoskiej Serie C. Drużyna Polaka zremisowała 0-0 w meczu ostatniej, 38. kolejki grupy C z Taranto. 26-letni bramkarz spędził mecz na ławce rezerwowych.

23 kwietnia 2023, 17:30 - Tarent (Stadio Erasmo Iacovone)
Taranto FC 1927 0-0 ACR Messina

żółte kartki: Nicolò Evangelisti, Gianluca Mastromonaco - Hélder Baldé, Christian Celesia.
czerwona kartka: Christian Celesia (80. minuta, Messina, za drugą żółtą).

sędziował: Luca De Angeli (Mediolan).

W 31. minucie Oliver Kragl (Messina) nie wykorzystał rzutu karnego (Gianmarco Vannucchi obronił).

Messina skończyła rozgrywki na 17. miejscu z dorobkiem 41 punktów. W dwumeczu barażowym (6 i 13 maja) zmierzy się z Gelbisonem. Pierwsze spotkanie drużyna Lewandowskiego zagra na wyjeździe.

Flamer - 23 kwietnia 2023, 19:51:24 - *.134.174.222