26 kwietnia 2023, 19:52:35 - bartekwr9
Gol Michała Przybylskiego

Michał Przybylski strzelił gola dla B36 Tórshavn w wygranym 2-1 (1-1) zaległym meczu 3. kolejki farerskiej ekstraklasy. Była to jego druga ligowa bramka w tym sezonie.

26 kwietnia 2023, 18:00 - Eiði (í Hólmanum)
EB/Streymur 1-2 B36 Tórshavn
Bogi Reinert Petersen 35 (k) - Michał Przybylski 2, Bjarki Nielsen 73

żółte kartki: Virgar Jónsson, Bogi Reinert Petersen - Taufee Skandari.
czerwona kartka: Taufee Skandari (90. minuta, B36, za drugą żółtą).

sędziował: Bjarki Danielsen.

Przybylski zagrał cały mecz. W drużynie gości do 62. minuty grał Valērijs Šabala (kiedyś Miedź Legnica, Podbeskidzie Bielsko-Biała i GKS Bełchatów), gdy zastąpił go Benjamin Heinesen.

Po rozegraniu sześciu spotkań B36 Tórshavn ma na koncie 15 punktów i zajmuje drugie miejsce w tabeli.

kuna - 26 kwietnia 2023, 20:57:48 - *.226.183.185.JaworNet.com
Czy ktos mi napisze czy ktos z was byl na Farore Islands>?

Faero - 26 kwietnia 2023, 21:16:23 - *.231.0.99.koba.pl
no ja a co

Nius - 27 kwietnia 2023, 3:13:33 - *.226.50.184 (*.182.150.27)
Gol Kacpera Laskowskiego. Wystepujacy w III ligowej Carinie Gubin Kacper zdobyl gola.