26 kwietnia 2023, 23:57:58 - dwieladek
Bramka Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił gola dla Barcelony w przegranym 1-2 (0-1) wyjazdowym meczu 31. kolejki hiszpańskiej Primera División z Rayo Vallecano. Dla kapitana reprezentacji Polski, który rozegrał całe spotkanie, był to 18. ligowy gol w tym sezonie.

26 kwietnia 2023, 22:00 - Madryt (Estadio de Vallecas)
Rayo Vallecano de Madrid 2-1 FC Barcelona
Álvaro García 19, Fran García 53 - Robert Lewandowski 83

żółte kartki: Stole Dimitrievski - Jordi Alba, Álex Baldé, Gavi, Raphinha.

sędziował: Jesús Gil Manzano (Estremadura).
widzów: 13 657.

Barcelona jest liderem z dorobkiem 76 punktów.

Karolina - 27 kwietnia 2023, 0:21:51 - *.dynamic.mm.pl
Kto bogatemu zabroni strzelać na "pustaka" to ostanie lata kariery Lewandowkiego

taki - 27 kwietnia 2023, 0:24:15 - *.static.ip.netia.com.pl
@mati skoro to takie proste to dlaczego o tobie nic mówią?

mati - 27 kwietnia 2023, 0:32:43 - *.tor-exit.calyxinstitute.org
Brawo Lewy zostanie królem strzelców, drugi Benzema tylko 14 goli a ta słoikowa legijna podszywka na górze to pustaka ma zamiast mózgu.

Wariat - 27 kwietnia 2023, 0:44:19 - *.204.72.46.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Słabiutko i tak w tym roku tylko mistrzostwo la liga i król strzelców

9090 - 27 kwietnia 2023, 1:21:39 - *.play-internet.pl
Piękny, mocny strzał, bramkarz bez szans. Wykorzystał niską zwrotność kilku piłkarzy Rayo, dokładnie trzech, którzy byli nieopodal.
Aż byłem zdziwiony, że takiego "szwunga" potrafi dostać;)

Wodzu - 27 kwietnia 2023, 5:24:54 - *.centertel.pl
Na pustaka i jeszcze porażka fartcelony

Raffaello - 27 kwietnia 2023, 6:52:51 - *.204.109.89.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Barca jest bez formy tak samo Lewandowski. Trener do zmiany. Zresztą z tym składem Barcelona nic nie osiągnie w pucharach europejskich.

Slawianin - 27 kwietnia 2023, 7:59:23 - *.134.144.182
Cos czuje, ze to pierwszy i ostatni sezon magistra w Barcelonie

@Raffaello - 27 kwietnia 2023, 9:02:59 - *.centertel.pl
Osiągnie mistrzostwo Hiszpanii, co znaczy bardzo wiele. To nie taka liga jak e klapa, żeby deprecjonować mistrzostwo i całą uwagę kierować na europejskie puchary. Zresztą dla takich klubów jak Barcelona liczy się wśród tych pucharów tylko Liga Mistrzów o tylko zwycięstwo. Nikt się tam nie jara ćwierćfinałem czy półfinałem. A to, że Barca nie ma składu, żeby rywalizować z takimi tuzami jak City, to żadna tajemnica.

ikei Casto - 27 kwietnia 2023, 10:03:42 - *.centertel.pl
Dobrze , że nie 8:2 .
13 tys. to i na Barkasie Tolkmicko by FCB obejrzało .

FK - 27 kwietnia 2023, 10:45:57 - *.10.208.240
Frekwencja beznadziejna jak na hiszpańską

Eugen - 27 kwietnia 2023, 10:46:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Co niektórym żal dupę ściska.Oj Polaczki Polaczki

djmm5 - 27 kwietnia 2023, 13:38:39 - *.dynamic.chello.pl
Na pustaka strzelił? To chyba nie w tym meczu... Krytykę zacznijcie od samych siebie! Zakompleksieni Polaczki - jak mi Was żal...

Ueo - 27 kwietnia 2023, 14:35:59 - *.233.50.1
Ale czyją to wina, że każdy ma dość Lewandowskiego a,szczególnie tego beztalencia jego żony? Kto non stop o nich piszę,kto pisze o nich za pieniądze? Później dziwi się jakiś redaktorzyna ze wymiotować się chce na widok samego zdjecia

NowySezon - 27 kwietnia 2023, 14:53:04 - *.siedlce.domtel.com.pl
Forma Roberta Lewandowskiego po mundialu jest po prostu smutna do oglądania.

Tancerzyk - 27 kwietnia 2023, 16:02:50 - *.ip-addr.vsenet.de
A Anka z Alvaro tanczy Bachate.

Hitman - 27 kwietnia 2023, 16:14:15 - *.home.aster.pl
nie forma tylko kłopoty z kobietą swoją (to jest jednak ludzka psychika)

Łysy - 27 kwietnia 2023, 16:51:24 - *.play-internet.pl
Eugen. To nawet nie polaczki, to dranie i hieny.
Żal dupę ściska gdy się czyta takie wypociny.Zazdroszczą robertowi tego do czego doszedł ciężką praca.I tyle w temacie.

Juras74 - 27 kwietnia 2023, 19:40:42 - *.dip0.t-ipconnect.de
brawo Eugen tylko polaczek potrafi atakowac Polaka ,nawet na Papieza Polaka sie rzucaja ,brak slow

Yuki - 27 kwietnia 2023, 21:09:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Po co to hejtowanie.Od wielu ,wielu lat Robert,Robert i długo ,długo nic.Tak zostanie , przez najbliższe 50, a może i 150 lat.

Ueo - 27 kwietnia 2023, 21:25:11 - *.233.50.1