29 kwietnia 2023, 10:53:46 - gabrielba
Gol Oskara Zawady

Oskar Zawada strzelił gola dla nowozelandzkiego Wellington Phoenix w wygranym 1-0 (1-0) meczu ostatniej, 26. kolejki australijskiej A-League z Macarthur. Dla 27-letniego napastnika, który rozegrał pełne spotkanie, była to 15. ligowa bramka w tym sezonie.

29 kwietnia 2023, 9:00 - Sydney (Campbelltown Stadium)
Macarthur FC 0-1 Wellington Phoenix FC
Oskar Zawada 11

żółte kartki: Jerry Skotadis, Kearyn Baccus - Alex Rufer, Joshua Laws.

sędziował: Adam Kersey.

W zespole gospodarzy cały mecz rozegrał Filip Kurto, a były zawodnik Wisły Płock Jake McGing grał do 74. minuty, gdy zmienił go Baczana Arabuli.

Macarthur skończył sezon zasadniczy na ostatnim, 12. miejscu w ligowej tabeli z dorobkiem 26 punktów, a Wellington Phoenix zajął szóstą lokatę z 35 "oczkami" i zagra w play off.

eunuch - 29 kwietnia 2023, 11:17:21 - *.centertel.pl
Widać na jakim poziomie stoi liga australijska skoro bramki strzela nawet taki Zawada, który nie poradził sobie w Ekstraklasie i lidze koreańskiej.

Fritz - 29 kwietnia 2023, 11:32:47 - *.204.44.61.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Santos ma już Oskara w swoim notesie..

Wara - 29 kwietnia 2023, 11:55:42 - *.204.64.137.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Oskar potrafi strzelać ale tylko rano

ZIENIU - 29 kwietnia 2023, 12:33:39 - *.10.208.157
Niech najpierw strzeli po kilkanaście goli w minimum dwóch sezonach w średniej lidze europejskiej a potem piszcie o notesie u selekcjonera

Hubbard - 29 kwietnia 2023, 13:24:08 - *.134.186.131
australijska to taki poziom League One lub dolna połowa Championship

kuna - 29 kwietnia 2023, 14:23:44 - *.226.183.185.JaworNet.com
Czy ktos mi napisze rozgarniety dlaczego mecze na kontynencie Austtria grane są tak wczesnie?

@kuna - 29 kwietnia 2023, 15:34:36 - *.centertel.pl
Grają tak wcześnie póki kangury jeszcze śpią i nie przeszkadzają na boisku

PłaskaJ00r - 29 kwietnia 2023, 16:49:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Oni są u dołu kuli ziemskiej i o 9 trudniej jest spaść

Jasiek - 29 kwietnia 2023, 17:37:07 - *.231.0.99.koba.pl
Oskar chyba jeszcze nie wrócił z meczu, bo nie ma komentarza aby go powołać do reprezentacji