30 kwietnia 2023, 19:33:45 - mogiel
Gol Adriana Cieślewicza. The New Saints zdobywcami Pucharu Walii

Adrian Cieślewicz zdobył gola dla The New Saints FC w wygranym 6-0 (1-0) finale Pucharu Walii z Bala Town FC. 32-letni pomocnik, dla którego było to premierowe trafienie w tych rozgrywkach w bieżącym sezonie, wszedł na boisko w 80. minucie za Joshuę Danielsa.

30 kwietnia 2023, 17:45 - Bangor (Nantporth Stadium)
The New Saints FC 6-0 Bala Town FC
Declan McManus 19, Daniel Redmond 51, Ryan Brobbel 56, 90, Jordan Williams 87, Adrian Cieślewicz 88

żółte kartki: Ryan Astles - Chris Venables, Lassana Mendes, Oliver Shannon, Ross White.

arek - 30 kwietnia 2023, 21:00:21 - *.dynamic.chello.pl
Ale to chyba mówisz o Anglii? Bo parę lat temu Vaduz wygrało w finale Pucharu Liechtensteinu 11:0.

Rynsztok - 30 kwietnia 2023, 21:01:55 - *.27.60.142.ipv4.supernova.orange.pl
Dawaj Cieślewicz do Cracovii w miejsce tego łajzy Makucha.

Beats - 1 maja 2023, 13:14:41 - *.home.aster.pl
nie no oczywiście że do Anglii - do tej pory nikt nie ustanowił takie wyniku w finałowym meczu; a w innych krajach to nie wiem; jeżeli tak mówisz o Liechtenstein Cup
tak musi być

Hattrick76 - 2 maja 2023, 21:19:04 - *.205.128.90.nat.ftth.dynamic.t-mobile.pl
Do Beata. 2019 rok Manchester City - Watford finał pucharu Anglii 6:0, więc nie tylko Bury wygrało w finale taką różnicą bramek