Fortuna I liga: Górnik Ł. 3-3 Podbeskidzie

6 maja 2023, 20:00 - Łęczna (stadion Górnika)
Górnik Łęczna 3-3 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Patryk Pierzak 24, Egzon Kryeziu 47, Dawid Tkacz 67 - Daniel Mikołajewski 5, Joan Román 39, Maksymilian Sitek 52

Górnik: 33. Maciej Gostomski - 25. Damian Zbozień, 30. Souleymane Cissé (49, 4. Marcin Biernat), 6. Jonathan de Amo, 29. Daniel Dziwniel - 70. Miłosz Kozak, 5. Michał Pawlik (46, 18. Szymon Lewkot), 80. Egzon Kryeziu, 7. Patryk Pierzak (46, 11. Dawid Tkacz), 22. Serhij Krykun - 9. Karol Podliński (90, 93. Karol Turek).

Podbeskidzie: 39. Wiktor Kaczorowski - 24. Maksymilian Sitek (82, 27. Krzysztof Drzazga), 4. Arthur Vitelli, 3. Mateusz Wypych, 89. Daniel Mikołajewski, 26. Florian Hartherz (82, 17. Titas Milašius) - 11. Yiğit Emre Çeltik (69, 9. Kamil Biliński), 8. Michał Janota, 77. Tomasz Neugebauer (69, 23. Marcel Misztal), 22. Joan Román - 21. Jeppe Simonsen.

żółte kartki: Pawlik, Biernat, Kozak - Mikołajewski, Janota.

sędziował: Tomasz Musiał (Kraków).
widzów: 1074.

Spalony - 6 maja 2023, 22:00:43 - *.centertel.pl
Obrona Podbeskidzie powinna oddać swoje apanaże bielszczanom, którzy że swoich podatków im płacą. Trenerze a Pan nie widział co obrona wyrabia ??????

Kraken - 6 maja 2023, 22:01:08 - *.dynamic.mm.pl
Polskie El Clásico nie zwiodło.

Widz - 6 maja 2023, 22:01:57 - *.151.43.3
Wyrazy współczucia dla trenera Żurawia... ma piłkarzy, którzy chyba nie mają zamiaru grać o EXklasę, a jakby chcieli to spokojnie w tabeli by byli na drugim miejscu... z tych 13 remisów 5 meczy mogli spokojnie wygrać to jest 10 pkt. trzeba nie mieć układu nerwowego prowadząc taki zespół, Ty 8m na treningach i odprawach jedno, a oni w meczu swoje...

Zielony - 6 maja 2023, 22:03:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Górnik Spadek pewne info!!

bielski st - 6 maja 2023, 22:13:24 - *.204.109.115.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
... moim zdaniem według mnie, jest kilka niedociągnięć...

Obserwator - 6 maja 2023, 22:15:11 - *.pruszkow-piastow.vectranet.pl
To Bielsko to tak robi, żeby był remis, nawet bramkarz pomaga, jak za slby przeciwnik. Chyba system premiowy jest źle skonstruowany skoro opłaca im się zapraszać przeciwnika do strzelania bramek. Bo chyba normalnie jakby grali to byłoby z 6 do 0 czy 1

Rtyu - 6 maja 2023, 22:19:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Rzuty wolne Kozaka to za każdym razem sto procentowa sytuacją górnika 💪 brak napastnika widoczny gołym okiem

Mick - 6 maja 2023, 22:29:50 - *.warszawa.vectranet.pl
Obrona i nowy bramkarz to raczej do drugiej drużyny Podbeskidzia, bo to radosny, podwórkowy futbol Który to już taki mecz sparodiowany. To Podbeskidzie to naprawdę jest ligowy średniak i tylko pieniądze w klubie są niemałe bo to 2 lub 3 budżet w 1 lidze.

w - 6 maja 2023, 23:00:49 - *.icpnet.pl
Gornik jest slaby mając taki budzet należy się bać o utrzymanie a za tydzien mecz o Życie ze Skrą Częstochowa trenerze zawodnicy dlaczego gracie naprzeciw kibicom dzialaczom i Spo

Pomarancz - 6 maja 2023, 23:17:02 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Pawlik i Pierzak w pierwszej połowie dno totalne, dobrze że trener to widział i ich zmienił. Biernat powinien od 1 min grać za się Amo. Podbeskidzie ofensywnie najlepiej w lidze, płynna gra, miła dla oka. Górnik musi punktować, bo robi się ciasno na dole w tabeli.

Lewandowsk - 6 maja 2023, 23:40:11 - *.interblock.pl
Ale bym sobie obejrzał takie Podbeskidzie z Łęczną.

Tuomas - 6 maja 2023, 23:40:41 - *.elisa-laajakaista.fi
Klasyk nie zawiódł. Nasza gra w obronie już tak (po raz kolejny).

Manti - 6 maja 2023, 23:43:51 - *.dynamic-1-kat-k-4-1-0.vectranet.pl
Podbeskidzie jest w stanie stracić bramkę nawet z Zemstą Chebzie.

Ryl - 7 maja 2023, 0:45:44 - *.26.201.48
Nie ma Górnik napastnika, ta 9 to rusza się jak wóz z węglem.

Fapacz - 7 maja 2023, 7:09:37 - *.dynamic.chello.pl
Podbeskidzie, co wy robicie? Nie możecie ogarnąć sobie wreszcie choćby średniego bramkarza? To takie trudne? Ile już punktów w tym sezonie stracone przez ręczniki na bramce. Jak chcę się grać ofensywie, to trzeba mieć ogarniętego bramkarza, bo inaczej środek tabeli to maksimum, nawet jeśli ataku boi się cała liga.

Mee - 7 maja 2023, 7:10:10 - *.icpnet.pl
Żuraw jakby poprawił grę drużyny w obronie, to do dzisiaj byłby trenerem Lecha, jakie miał wyniki i to młodymi z Akademi

Ferdziu - 7 maja 2023, 10:43:09 - *.204.44.236.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Szkoda Podbeskidzia bo trzy krotnie wychodzili na prowadzenie obrona troche zaspala

Mick - 7 maja 2023, 12:03:32 - *.warszawa.vectranet.pl
Można ładnie podawać piłkę z boku na bok i kiwać,podawać do tyłu,przodu do boku i grać w ataku prawie jak Barcelona (oczywiście 3 drużyna Barki) ale jak tylko przeciwnik ma piłkę to jest straszliwe zagrożenie utraty bramki chyba że się ma szczęście bo obrona i bramkarz Podbeskidzia to chłopaki bez pojęcia. Ciekawe czy ktoś z mądrych w tym klubi9e to widzi i czy potrafi coś z tym zrobić -boję się że niewiele.

Obiektywni - 7 maja 2023, 12:47:17 - *.151.43.3
do matołów : gdzie tu wina trenera Żurawia ????????? robi co może z takim składem i wygląda to dobrze, problemy powstają po indywidualnych błędach ... strzeli na 4:3 był spalony... w meczu z Ruchem czy ŁKSem wygrywali do ostatnich minut czyli z najmocniejszymi ekipami, głupie zachowanie jednego gościa przy własnej bramce niweczy wysiłek drużyny... i gdzie tu wina trenera ???????

Paskin - 7 maja 2023, 13:38:22 - *.krakow.aster.pl
takie pytanko
był kiedyś jakikolwiek mecz pucharowy (europejski)
w Łęcznej (na stadionie Górnika) rozegrany

beres5 - 7 maja 2023, 17:36:58 - *.adsl.inetia.pl
do Paskin. 1997r. Puchar intertoto Polonia Warszawa Msv Duisburg. Wynik 0:0

Paskin - 7 maja 2023, 18:11:48 - *.krakow.aster.pl
brawo panie kolego; nie wielu o tym wie albo pamięta
w tej edycji Pucharu - Polonia jeszcze zagrąła z Dynamo 93 Minsk w Zamościu (wynik 1-4)

KORONIARZ - 8 maja 2023, 12:48:50 - *.151.44.85
co jak co ale to powinno byc na niebiesko

Paskin - 8 maja 2023, 13:33:59 - *.134.161.135
taka ciekawostka; sąsiedzi Łęcznej, Motor też zagrali w Pucharze Intertoto i wygrali 3-2