8 maja 2023, 20:24:36 - bartekwr9
Gol Krzysztofa Piątka

Krzysztof Piątek strzelił gola dla Salernitany w przegranym 1-2 (0-1) meczu 34. kolejki włoskiej Serie A z Empoli. Była to jego czwarta ligowa bramka w tym sezonie.

8 maja 2023, 18:30 - Empoli (Stadio Carlo Castellani)
Empoli FC 2-1 US Salernitana 1919
Nicolò Cambiaghi 37, Francesco Caputo 63 - Krzysztof Piątek 86

żółte kartki: Tommaso Baldanzi, Mattia Destro - Matteo Lovato, Dylan Bronn.

sędziował: Manuel Volpi (Arezzo).

Piątek wszedł na boisko w przerwie, gdy zszedł z niego Giulio Maggiore. W drużynie gospodarzy cały mecz zagrał Sebastian Walukiewicz, a poza kadrą meczową pozostał Iwo Kaczmarski.

Salernitana ma na koncie 35 punktów i zajmuje 15. miejsce w tabeli. Empoli zgromadziło 38 punktów i zajmuje 14. pozycję w tabeli.

MM. - 8 maja 2023, 20:27:04 - *.30.120.28.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Cóż Sousa wkońcu doznał porażki

Raffaello - 8 maja 2023, 20:27:20 - *.play-internet.pl
Cud piątek strzelił gola. Dobry napastnik. Strzela jedną bramkę raz na pół roku. Totalny zjazd gdy go wywalili z Milanu.

PionneR - 8 maja 2023, 20:31:29 - *.adsl.inetia.pl
Przez piątka Sousa przegrał po raz pierwszy od dawna.

mati - 8 maja 2023, 20:33:22 - *.paranoid.agency
Jak już strzela od wielkiego dzwonu to jego Salernitana przegrywa od niepamiętnych czasów, czasem lepiej gdyby nie strzelił

2009 rok - 8 maja 2023, 20:39:38 - *.adsl.inetia.pl
Mało dostawał szans gry jak już grał to mu niepodawali ale w końcu sie przełamał i teraz powinno być z górki .Brawo Krzysiek

Bulbus - 8 maja 2023, 21:01:27 - *.dynamic.chello.pl
To nie jest żaden zjazd. Krzysiek miał mega czas w Genui i wycisnął go jak cytrynę. A was boli, że mu się w życiu udało i taka jest prawda.

NowySezon - 8 maja 2023, 21:01:33 - *.siedlce.domtel.com.pl
Jego pierwsza bramka w 2023 roku! Szkoda tylko,że w przegranym meczu,pierwszym za kadencji Sousy.

PifPaf - 8 maja 2023, 23:27:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zawodnik jednego sezonu będzie już prawdopodobnie tylko odcinać kupony w europejskich outsiderach lub średniakach.

Kristof - 9 maja 2023, 3:49:55 - *.cable.dynamic.v4.ziggo.nl
Drewno z tego Piatka niestety

Marcky - 9 maja 2023, 7:55:07 - *.30.124.12.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Niech przyjdzie do Lecha, van den Brom go odbuduje. Plus Puchacz też na odbudowę, plus kilku nowych ambitnych i będzie paka na mistrza i puchary

zzz - 9 maja 2023, 8:01:39 - *.136.136.220
Zołza NISZCZY polskich piłkarzy, taki to trener ani dobry ani słaby..Salernitana to dla nie max.

Brawo - 9 maja 2023, 10:03:50 - *.play-internet.pl
Nasz najlepszy napadzior

Arturo - 9 maja 2023, 10:55:31 - *.204.40.132.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Alieno Italia Chlopak stracil kondyche jest bez formy

Bartt - 9 maja 2023, 12:29:06 - *.matcom.com.pl
@2009 rok
Mało szans dostawał? :D Na 31 możliwych meczów zagrał w 30 z czego w 17 w podstawowej "11". Spędził na boisku prawie 1800 minut. Tylko sześciu piłkarzy Salernitany gralo więcej od niego.

junior - 9 maja 2023, 13:32:40 - *.dynamic.chello.pl
No w końcu Walukiewicz przebił się do I składu. Oby częściej grał bo to zawodnik utalentowany i ma szansę gdy jest w formie grać w reprezentacji kraju.

robuś - 9 maja 2023, 14:41:21 - *.static.sitel.net.pl