14 maja 2023, 6:55:51 - mogiel
Bramka Dariusza Formelli

Dariusz Formella zdobył bramkę dla Oakland Roots SC w wygranym 3-0 (2-0) meczu amerykańskiej USL Championship (drugi poziom rozgrywkowy) z Orange County SC. Polak grał do 84. minuty, kiedy zastąpił go Trayvone Reid, i był to dla niego czwarty ligowy gol w bieżącym sezonie.

14 maja 2023, 5:00 - Hayward (Pioneer Stadium)
Oakland Roots SC 3-0 Orange County SC
Dariusz Formella 30, Tarek Morad 43, Edgardo Rito 77

żółta kartka: Ashton Miles (Orange County).

sędziował: Corbyn May.

W zespole gości Brian Iloski (dawniej Legia Warszawa) grał do 58. minuty, gdy zastąpił go Seth Casiple.

Oakland zajmuje szóste miejsce w tabeli konferencji zachodniej z dorobkiem 14 punktów w dziewięciu meczach.

dlugopisy - 14 maja 2023, 11:36:25 - *.6.30.90.ipv4.supernova.orange.pl
Podoba mi się, że zawodnicy grający na drugim poziomie rozgrywek w usa maja pełne profile uzupełnione o liczby. Dobrze wiedzieć takie rzeczy.
Najlepsze,jest to, że zawodnicy grający w polskiej pierwszej lidze takich profili juz nie mają. Dobra robota, jak na portal o niższych ligach zagranicznych przystało.

RychuPeya6 - 14 maja 2023, 13:12:32 - *.play-internet.pl