14 maja 2023, 14:06:42 - bartekwr9
Dwa gole Bartosza Białka

Bartosz Białek strzelił dwie bramki dla SBV Vitesse w wygranym 2-0 (0-0) meczu 32. kolejki holenderskiej Eredivisie z SC Cambuur-Leeuwarden. 21-letni napastnik ma na koncie pięć goli strzelonych w lidze w tym sezonie.

14 maja 2023, 12:15 - Arnhem (GelreDome)
SBV Vitesse 2-0 SC Cambuur-Leeuwarden
Bartosz Białek 56, 62

żółte kartki: Carlens Arcus (Vitesse).
czerwona kartka: Carlens Arcus (66. minuta, Vitesse, za drugą żółtą).

sędziował: Erwin Blank.
widzów: 16 082.

Białek zszedł z boiska w 67. minucie, gdy zmienił go Dominik Oroz. W Vitesse Kacper Kozłowski zszedł z boiska w 75. minucie, gdy wszedł na nie Mohamed Sankoh.

SBV Vitesse ma na koncie 34 punkty i zajmuje 13. miejsce w tabeli.

fjcnfn - 14 maja 2023, 14:30:51 - *.play-internet.pl
Killer pola karnego. 5 bramek w Holandii. Teraz juz Niemcy sa trzesa portkami na dama mysl o jego powrocie.

d2bo - 14 maja 2023, 14:43:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przecież to i tak więcej niż jakikolwiek piłkarz w jego wieku w o wiele słabszej lidze polskiej.

Łubu_Dubu - 14 maja 2023, 14:56:36 - *.centertel.pl
Raczej nie wróci już do Niemiec. Mam nadzieję że jego kariera rozwinie się tak że pojdzie do lepszej ligi. Tak jak miało to miejsce chociaż by w przypadku Milika.

zzz - 14 maja 2023, 15:54:20 - *.136.139.37