14 maja 2023, 18:35:21 - LukaszL
Drużyna Sebastiana Szymańskiego mistrzem Holandii

Feyenoord Rotterdam, którego zawodnikiem jest Sebastian Szymański, wygrał 3-0 (1-0) w meczu 32. kolejki holenderskiej Eredivisie z DVV Go Ahead Eagles i na dwie kolejki przed końcem sezonu 16. raz w historii zapewnił sobie mistrzostwo Holandii.

14 maja 2023, 16:45 - Rotterdam (Feijenoord Stadion De Kuip)
Feyenoord Rotterdam 3-0 DVV Go Ahead Eagles
Oussama Idrissi 15, Santiago Giménez 18, Igor Paixão 54

żółte kartki: Sebastian Szymański - Mats Deijl.

sędziował: Allard Lindhout.
widzów: 47 500.

Szymański grał do 62. minuty, gdy zmienił go Quinten Timber.

Feyenoord Rotterdam jest liderem z dorobkiem 79 punktów i przewagą 11 "oczek" nad drugim w tabeli PSV Eindhoven, który ma do rozegrania jeszcze trzy spotkania.

NowySezon - 14 maja 2023, 18:39:12 - *.siedlce.domtel.com.pl
Gratulacje Sebek,miał spory wkład w odzyskanie tego mistrzostwa przez Feyenoord.To dopiero ich drugie mistrzostwo w tym wieku,ogólnie 16.

brak nicku - 14 maja 2023, 18:40:49 - *.stwist.pl
27/32 meczów, 9 goli, 4 asysty. Pan Mistrz Niderlandów.

2009 rok - 14 maja 2023, 18:43:56 - *.adsl.inetia.pl
Białek i Szymański w 11 kolejki. Szymański dodatkowo w 11 sezonu i tytuł najlepszego rozgrywającego sezonu !!!

Krzyś - 14 maja 2023, 18:47:33 - *.fixed.kpn.net
9 goli,4 asysty.Zwłaszcza ta bramka z odległości w samo okienko,to było coś.Bardzo dobry sezon Szymańskiego,zwieńczony pewnym mistrzostwem Eredivisie. Brawo.

mati - 14 maja 2023, 18:49:45 - *.ip-142-44-170.net
Statystyki goli i asyst ma ale większosć to gole zdobyte przeciwko tym przeciętnym klubom holenderskim a tam im strzelać dał radę nawet Parzyszek. Pytanie czy będzie ich stać na wykupienie Szymka od kacapów.

Robud - 14 maja 2023, 19:04:45 - *.centertel.pl
Czemu stadion nazywa się feijenoord a klub Feyenoord?

AdoDenHaag - 14 maja 2023, 19:13:46 - *.cable.dynamic.v4.ziggo.nl
@Robud
W Holandii litera y to jest to samo co połączenie liter ij.
Ten sam przykład masz przy nazwisku Kuijt, Kuyt jest również poprrawnie

niepytaj - 14 maja 2023, 19:25:51 - *.play-internet.pl
Wnuk Flavio z bramką na 3-0, to się nazywa zakończenie spotkania!

Rudi - 14 maja 2023, 20:50:57 - *.8.250.221.ipv4.supernova.orange.pl
No cóż, zdarza się i tak, że taki klub wygrywa ligę.

jarock - 14 maja 2023, 21:53:25 - *.icpnet.pl
A gdzie jest ten "super" talent Kozłowski ?

Gróbykolo - 14 maja 2023, 22:28:22 - *.35.106.176.ip4.krucznet.com.pl
Holandia to dzicz.Co drugi mecz przerywany,zadymy ,bójki,podpalenia.Najgorsza hołota w Europie.Nazwa Niderlandy powinna zostać zmieniona na Nyjgerlandy.

uznanie - 15 maja 2023, 0:44:11 - *.centertel.pl