14 maja 2023, 20:51:02 - bartekwr9
Gol Michała Przybylskiego

Michał Przybylski strzelił gola dla B36 Tórshavn w wygranym 5-1 (2-0) meczu 9. kolejki farerskiej ekstraklasy z ÍF Fuglafjørður. Była to jego piąta ligowa bramka w tym sezonie.

14 maja 2023, 19:00 - Thorshavn (Gundadalur)
B36 Tórshavn 5-1 ÍF Fuglafjørður
Isak Fredrik Jönsson 3, Taufee Skandari 21, Valērijs Šabala 53, 81, Michał Przybylski 71 - Jhon Mena 61

żółte kartki: Magnus Egilsson - Jan Ellingsgaard, Hans Jákup Lervig, Jóhann J. Højbro.
czerwona kartka: Hans Jákup Lervig (70. minuta, ÍF, za drugą żółtą).

sędziował: Rani Andrasson Skaalum.
widzów: 500.

Przybylski zszedł z boiska w 80. minucie, gdy zmienił go Rani Berg í Soylu. W barwach B36 cały mecz zagrał Valērijs Šabala (kiedyś Miedź Legnica, Podbeskidzie Bielsko-Biała i GKS Bełchatów).

B36 Tórshavn ma na koncie 21 punktów i zajmuje drugie miejsce w tabeli.

Bóljon - 14 maja 2023, 21:07:17 - *.dynamic.jkns.pl
Można powiedzieć, że Michał gra za dwóch, bo zmieniło go dwóch zawodników.

hmm - 14 maja 2023, 21:18:18 - *.dynamic-3-poz-k-1-2-0.vectranet.pl