18 maja 2023, 22:53:18 - gabrielba
LKE: Zespół Łukasza Fabiańskiego w finale

Angielski West Ham United FC, którego zawodnikiem jest Łukasz Fabiański, wygrał 1-0 (0-0) w rewanżowym spotkaniu półfinałowym Ligi Konferencji Europy z holenderskim AZ i awansował do finału rozgrywek. W pierwszym meczu zespół 38-letniego bramkarza wygrał 2-1.

18 maja 2023, 21:00 - Alkmaar (AFAS Stadion)
AZ (Alkmaar) 0-1 West Ham United FC
Pablo Fornals 90

żółte kartki: Tomáš Souček, Thilo Kehrer (West Ham).

sędziował: Ivan Kružliak (Słowacja).
widzów: 19 000.

Fabiański spędził całe spotkanie na ławce rezerwowych.

W finale, który odbędzie się 7 czerwca w Pradze, West Ham zmierzy się z lepszym z pary FC Basel 1893 (Szwajcaria) - ACF Fiorentina (Włochy). W pierwszym meczu było 2-1.

Liga Konferencji Europy 2022/2023

mati - 18 maja 2023, 22:58:42 - *.quetzalcoatl-relays.org
Brawo Młoty ale w finale będę za Fiorentiną, jeśli się tam oczywiście dostanie bo narazie w dwumeczu 3-3.

kaszub1991 - 18 maja 2023, 23:09:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Czy finał będzie w TVP albo Polsat czy w Viaplay

Chlebek - 18 maja 2023, 23:16:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chwały mu to nie przynosi grać w Pucharze Biedronki jak to Kuba Kostecki powiedział.Wyparł się grze w kadrze to oby dostali od Basel lub Fiorentiny.

@kaszub199 - 18 maja 2023, 23:40:50 - *.ajc.com.pl
Tylko Viaplay.
TVPis ma prawa jedynie do finału LM ale i tak go nie pokaże bo bedzie transmitować konkurs z piosenki z Sopotu czy opola. Finał LM jedynie w tvpis sport. Reszta w Viaplay.

. - 19 maja 2023, 0:58:48 - *.156.62.227
Szkoda, że Basel odpadło... To teraz już niech Fiorentina wygra ten puchar, żeby wyszło, że Lech odpadł z triumfatorami :P.

Paciu - 19 maja 2023, 7:20:39 - *.dynamic.chello.pl
Fabian Bardzo dobry mecz tyle interwencji. Licze podobnego finału Młoty King

Fhgg - 19 maja 2023, 7:58:33 - *.dynamic.chello.pl
Na via play transmisję jak żyleta. Z Fiorentina będzie trudno, ale trzymam kciuki za młoty.

PIOTR - 19 maja 2023, 9:51:24 - *.static.chello.pl
czy można do Łukasza powiedzieć Ty Młocie ? Czy się obrazi ? Hmmmmm

FK - 19 maja 2023, 11:02:13 - *.10.208.58
Słaba frekwencja, chyba mały stadion

TurTurek - 19 maja 2023, 13:30:31 - *.net-system.pl
Wygranie ligi mistrzów daje pewny start w lidze mistrzów? Liga europy daje ligę mistrzów czy pewny start w lidze europy? I jak to jest z LKE?

tellchar - 19 maja 2023, 22:13:54 - *.adsl.inetia.pl
@TurTurek - zwycięzca LM w kolejnym sezonie gra w LM.