20 maja 2023, 22:56:31 - dwieladek
Gol Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski zdobył bramkę dla Barcelony w przegranym 1-2 (0-1) meczu 35. kolejki hiszpańskiej Primera División z Realem Sociedad. Kapitan reprezentacji Polski ma na koncie 22 ligowe gole w tym sezonie.

20 maja 2023, 21:00 - Barcelona (Spotify Camp Nou)
Barcelona 1-2 Real Sociedad de Fútbol
Robert Lewandowski 90 - Mikel Merino 5, Alexander Sørloth 72

żółte kartki: Robert Lewandowski, Sergio Busquets, Marcos Alonso, Frenkie de Jong - Igor Zubeldia, Asier Illarramendi, Takefusa Kubo, Carlos Fernández.

sędziował: Javier Alberola Rojas (Kastylia-La Mancha).
widzów: 88 049.

Lewandowski rozegrał całe spotkanie. Barcelona, która już wcześniej zapewniła sobie mistrzostwo, ma 85 punktów na koncie.

barca - 20 maja 2023, 22:57:33 - *.versanet.de
Brawo Robert. Gratulacje. Król strzelcow La Liga, mistrz Hiszpanii i najlepszy Polski pilkarz.

mati - 20 maja 2023, 22:58:09 - *.tor-exit.calyxinstitute.org
Barca jak Rakow po mistrzostwie odpuszcza mecze, jedynie Lewemu zależy na koronie krola strzelców.

RKSiak - 20 maja 2023, 23:00:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mecz Barcy obejrzałem po meczu Węgry vs Polska... Ci chłopcy z reprezentacji Polski mają większe umiejętności niż połowa grajków obu drużyn! A o sędziach hiszpańskich chyba nigdy nie zmienię zdania... Najgorsi w Europie. Ładna bramka Lewego ale poza tym statycznie

Borubar - 20 maja 2023, 23:02:53 - *.centertel.pl
Z karnego czy na pustaka?

Kamila - 20 maja 2023, 23:04:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z karnego na pustaka, bo bramkarz poszedł się odlać.

Yt - 20 maja 2023, 23:08:35 - *.adsl.inetia.pl
Cud, że trafił 😉

Kickero - 20 maja 2023, 23:08:43 - *.43.56.92.ipv4.supernova.orange.pl
Brawo Lewy

Kibic - 20 maja 2023, 23:10:11 - *.dab.02.net (*.70.136.209)
Przepchnięte rzepką? Albo znów ktoś strzelił Lewym jak w ostatnim meczu z Espanyolem. Komentator nawet tak powiedział.

daan - 20 maja 2023, 23:34:37 - *.centertel.pl
Tak,znawcy: z karnego, na pustaka i jeszcze mu Ania pomogła, bo on przecież nie umie bramek strzelać.

wow - 20 maja 2023, 23:36:18 - *.hsd1.il.comcast.net
wow! Lewy bramka ! Stary dziad...

Gozno - 21 maja 2023, 0:12:31 - *.204.8.50.dsl.dynamic.t-mobile.pl
@Kamila no mistrz z ciebie ale się uśmiałem.

Ja 35 - 21 maja 2023, 1:28:43 - *.centertel.pl
No tak,taki słaby ten Lewandowski tylko 22 gole...oj ci znawcy i Polaczki..

ueo - 21 maja 2023, 4:46:32 - *.agg2.sla.mvw-sla.eircom.net
gratulacie Bobinho

futbolista - 21 maja 2023, 5:23:32 - *.bois.qwest.net
przestac sie zaslaniac, nijakim panem Lewandowskim, a posac lepiej o porazce z UE krajowego rzadu na temat tego co popodpisywali, a teraz odwraca sie kota ogonem. to pokarze dziennikarzynow dojrzalosc,inaczej to chce sie zakrywac porazki, nijakimi sportowcami i w tym potem, ze to ogromny sukces kraju, wszystko inne przewyzszajacy. samo sie uwielbianie, pycha i zarozumialosc.

1906 - 21 maja 2023, 8:45:25 - *.dynamic.chello.pl
Zawistne niedowartościowane Polaczki na kolana ...Pan Piłkarza Robert Lewandowski z Polski!!

Kakaes - 21 maja 2023, 8:48:22 - *.play-internet.pl
Pierwszy polski król strzelców ligi hiszpańskiej i mistrz La Liga. Historia dzieje się na naszych oczach

abc - 21 maja 2023, 9:03:07 - *.centertel.pl
@futbolista
Polska język - trudna język.

Dam - 21 maja 2023, 10:07:29 - *.dynamic.mm.pl
Brawo Robert. Mistrz Hiszpanii i król strzelców. Nie ma co sie przejmowac opiniami polaczkó bo to najbardziej zawistny naród na świecie.

Borys - 21 maja 2023, 16:48:55 - *.play-internet.pl