23 maja 2023, 23:52:59 - euzi
Gol Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił bramkę dla Barcelony w przegranym na wyjeździe 1-3 (0-2) meczu 36. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy przeciwko Valladolid. Dla reprezentanta Polski to 23. trafienie w lidze w sezonie.

23 maja 2023, 22:00 - Valladolid (Estadio José Zorrilla)
Real Valladolid CF 3-1 FC Barcelona
Andreas Christensen 2 (s), Cyle Larin 22 (k), Gonzalo Plata 73 - Robert Lewandowski 84

żółte kartki: Iván Fresneda - Raphinha.

sędziował: César Soto Grado.
widzów: 22 341.

Lewandowski rozegrał całe spotkanie. Klub Polaka ma 85 punktów i już wcześniej zapewnił sobie mistrzostwo Hiszpanii.

mati - 23 maja 2023, 23:53:54 - *.relayon.org
Brawo Lewy już mu Benzema nie odbierze króla strzelców La Ligi tylko Samuel Eto miał więcej goli niż Lewy w swoim pierwszym sezonie w Barcelonie jako król strzelców. Co do winiku Barca "zagrała" tak żeby spuścić Espanyol, po tym skandalu gdy Barca zdobywała mistrzostwo wcale się nie dziwie.

Pielgrzym - 23 maja 2023, 23:56:47 - *.adsl.inetia.pl
Gratulacje dla R.Lewandowskiego.A przegrany mecz to TYPOWA USTAWKA.

slazak - 23 maja 2023, 23:58:35 - *.centertel.pl
To jest problem Lewandowskiego ⚠️ Strzela bramki bez wartości i znaczenia. Do zapomnienia. Tymczasem rasowy napastnik klasy światowej pierwszą bramkę zdobyłby po samobóju Christensena, drugą w 45 minucie, trzecia to ta zwycięska w końcówce meczu. Dlatego Lewy nie został legendą. Niestety... 🤔

mati - 24 maja 2023, 0:04:14 - *.relayon.org
@slazak człowieku Lewy strzelił 20 bramek które dało mistrzostwo Hiszpanii dla Barcy dużo wcześniej, teraz po prostu potwierdza że jest najlepszym napastnikiem w Hiszpanii ba wręcz reszta piłkarzy Barcy che żeby Lewy został krolem strzelców. A tak naprawdę to wszystkie mecze Barcy po mistrzostwie są bez znaczenia tak jak Rakowa w Polsce. Benzema nawet 20 bramek nie ma.

GiGi TSW - 24 maja 2023, 0:11:12 - *.dynamic.chello.pl
"mati"...jakim skandalu ?
Czy to, że kibice Espanyolu nie chcieli ogladać tego jak ich największy wróg świętuje Mistrzostwo na ich stadionie nazywasz skandalem ?
Niektórym ten "modern football" wrył się za bardzo, zero przeżywania emocji, łez, wzruszeń, szczęścia czy nienawiści do wroga...tylko przyjdź na stadion, kup gadżet, kup siki zwane piwem, kiełbaska, popcorn...oglądnij mecz i WON do domu.
Dramat, liczą się tylko zyski i kasa a kibic ma być tylko biernym widzem w krawacie.

mati - 24 maja 2023, 0:22:27 - *.relayon.org
@GiGi TSW aha czyli wtargnięcie na murawę i chęć pobicia przeciwnej drużyny ba nawet sforsowania ich szatni nazywasz "normalnym" kibicowaniem? Bo dla takich to są zakazy stadionowe i ewentualne więzienie za grupową napaść. Jakim jesteś sportowcem definiuje też to jak przegrywasz, czyli teraz nie można się cieszyć z wygranej na stadionie przeciwnika bo kibole napadną piłkarzy?

mati - 24 maja 2023, 1:13:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Niech już ten cienias kończy kariere.Najwyższy czas na niego.Znowu na pustaka to już nudne się robi.I co mu to dało znowu kompromitacja i 3:1 w plecy z jakimś Valladolidem.

Chop zKato - 24 maja 2023, 1:20:27 - *.148-95-188.static.fitelnetwork.com
Może go Pepe ściągnie do City?na wyspach by pokazał jak się strzela.⚽

optymizm - 24 maja 2023, 3:05:50 - *.wavecable.com
Brawo Lewy! Nie było łatwo strzelić z takiej pozycji, a jednak mu się udało. Mistrz!

Aro - 24 maja 2023, 3:32:55 - *.play-internet.pl
Strzelił bramkę Valladolid,Wow!

wer - 24 maja 2023, 5:55:30 - *.151.37.152
Aro strzel gola drużynie z C klasy...

obserwator - 24 maja 2023, 7:17:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jeszcze z 2 niech strzeli i 25 to będzie dobry wynik.

Jontek - 24 maja 2023, 8:28:11 - *.play-internet.pl
Słaby zawodnik nie umie pociągnąć drużyny do wygranej!Dla niego ważniejsze są jego troefka niż dobro Barcy!Z kadry powinien wylecieć dawno!

Z nad gran - 24 maja 2023, 10:49:48 - *.dynamic-4-waw-k-2-2-0.vectranet.pl
To jest nie możliwe co tu pisze większość z was,takiego piłkarza jak Robert nie mieliśmy i długo niestety mieć nie będziemy, jest legenda za życia, Polska zawiść nie zna granic.

Mi - 24 maja 2023, 11:29:52 - *.static.ip.netia.com.pl