27 maja 2023, 17:26:48 - gabrielba
Gol Jakuba Kamińskiego

Jakub Kamiński strzelił gola dla Wolfsburga w przegranym 1-2 (1-0) meczu ostatniej, 34. kolejki niemieckiej Bundesligi z Herthą. Dla 20-letniego pomocnika to czwarty ligowy gol w obecnym sezonie.

27 maja 2023, 15:30 - Wolfsburg (Volkswagen Arena)
VfL Wolfsburg 1-2 Hertha BSC Berlin
Jakub Kamiński 2 - Ibrahim Maza 55, Marco Richter 68

żółte kartki: Sebastiaan Bornauw - Suat Serdar, Jonjoe Kenny, Marvin Plattenhardt, Marco Richter, Jean-Paul Boëtius.

sędziował: Benjamin Cortus (Bawaria).
widzów: 26 775.

Kamiński grał do 66. minuty, gdy zmienił go Kevin Paredes.

Wolfsburg zakończył sezon na ósmym miejscu w tabeli z dorobkiem 49 punktów.

Papapgol - 27 maja 2023, 17:30:20 - *.play-internet.pl
Drużyna Marcela Lotki mistrzem Niemiec... a nie, czekaj.

mati - 27 maja 2023, 17:30:39 - *.tor-exit.nothingtohide.nl
Brawo Kamyk wizytówka akademii Lecha w Bundeslidze. Powinien już grać w reprze w wyjściowym składzie co mecz.

c6743 - 27 maja 2023, 17:55:58 - *.255.235.189
@mati wizytówka, ale akademii Szombierek wy to tylko potraficie podbierać zdolnych bo w Poznaniu coś brak talentów, albo ta akademia coś cienko szkoli

mati - 27 maja 2023, 18:02:06 - *.quintex.com
@c6743 Kamiński przechodził do akademi Lecha mając ze 13 lat, więc tyle tam było akademii Szombierek ale nie mniej doceniam ich robotę bo na Ślasku zawsze było dużo zdolnej młodzieży. Chcesz wychowanka Lecha w Bundeslidze? Proszę bardzo, jest Gumny cały sezon w Niemczech więc nie pisz bzdur że Lech cieńko szkoli.

j. tudesky - 27 maja 2023, 18:52:15 - *.dynamic.chello.pl