28 maja 2023, 17:21:18 - bartekwr9
Dwa gole Dawida Kownackiego

Dawid Kownacki strzelił dwie bramki dla Fortuny Düsseldorf w wygranym 3-0 (1-0) na wyjeździe meczu ostatniej, 34. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi z Kaiserslautern. 26-letni napastnik ma na koncie 14 ligowych goli w tym sezonie.

28 maja 2023, 15:30 - Kaiserslautern (Fritz-Walter-Stadion)
1.FC Kaiserslautern 0-3 Fortuna Düsseldorf 1895
Dawid Kownacki 17, 76, Daniel Ginczek 89

żółte kartki: Terrence Boyd - Tim Oberdorf, Dawid Kownacki, Matthias Zimmermann.
czerwona kartka: Jean Zimmer (25. minuta, Kaiserslautern, za faul taktyczny).

sędziował: Martin Petersen (Wirtembergia).
widzów: 47 956.

Kownacki zszedł z boiska w 78. minucie, gdy wszedł na nie Rouwen Hennings. W drużynie gości w 78. minucie z boiska zszedł Michał Karbownik, a zastąpił go Daniel Ginczek. Poza kadrą meczową Fortuny znalazł się Adam Bodzek.

Fortuna Düsseldorf zakończyła sezon na czwartej pozycji z dorobkiem 58 punktów.

mati - 28 maja 2023, 17:30:13 - *.relayon.org
Brawo Kownaś kolejny były Lechita z golami w Niemczech. Mam nadzieje że Santos wkońcu go powoła bo jak wybierze Milika to sam sobie strzeli w kolano.

cool - 28 maja 2023, 17:48:33 - *.dynamic.inetia.pl
Kownacki w pierwszej 11 repr. już na lata

Chleb - 28 maja 2023, 17:51:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl
No a jakieś Heindeihem awansowało.A HSV standardowo frajerzy ligii niczym Borussia wczoraj.

mati - 28 maja 2023, 17:57:17 - *.quesadilla.party
@Chleb Schalke też spadło i to od razu po awansie gdzie jeszcze wcześniej spadło, taki klub wędrowniczek

Xsiądz - 28 maja 2023, 18:17:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale opóźnienia mają 90minut.pl ani podsumowania graczy w profilach mecze i bramki ani nie ma zakładki transfery coraz gorzej z tym portalem zero szybkości +aktualizacji

Glock24 - 28 maja 2023, 18:25:01 - *.dynamic.dsl.as9105.com
@chleb Nie jakieś Heidenheim bo tam gwiazdor Thomala gra co 8 goli pyknął.

Rafix - 28 maja 2023, 19:04:30 - *.30.123.125.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ligii? Co to jest ligia?

O matko - 28 maja 2023, 20:10:34 - *.play-internet.pl
@ mati Jakie kolano??? W kolano to strzelają bandziory swoim ofiarom a sobie to można co najwyżej strzelić W STOPĘ !!!! A to wyrażenie frazeologiczne pochodzi od tego, że np. myśliwy nosi strzelbę lufą skierowaną w dół . Jak broni nie zabezpieczy to może mu ona sama wystrzelić i strzelić w stopę . Aby trafić w kolano musiałby pocisk lecieć chyba jakimiś zakosami .

buli - 29 maja 2023, 12:50:33 - *.icpnet.pl
Brawo Dawid! Chyba jeszcze nie miał sezonu z takimi liczbami.