Fortuna I liga: Zagłębie S. 1-1 Sandecja

3 czerwca 2023, 17:30 - Sosnowiec (ArcelorMittal Park)
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Sandecja Nowy Sącz

Zagłębie: 33. Mateusz Kos - 28. Filip Borowski, 13. Vedran Dalić (46, 20. Tymoteusz Klupś), 2. Ołeksij Bykow, 16. Dawid Ryndak (71, 15. Maksymilian Śliwiński) - 77. Konrad Wrzesiński, 14. Sebastian Bonecki, 29. Maksymilian Rozwandowicz, 18. Dean Guezen (71, 99. Antoni Kulawiak), 88. Adrian Troć (46, 96. Wojciech Szumilas) - 11. Marek Fábry.

Sandecja: 12. Szymon Tokarz - 19. Dariusz Pawłowski, 5. Dawid Szufryn, 24. Kamil Słaby, 47. Krystian Palacz - 27. Damian Chmiel (81, 14. Krzysztof Toporkiewicz), 16. Michał Walski, 33. Bartłomiej Kasprzak, 9. Denis Potoma - 7. Jakub Wróbel (81, 90. Tomasz Boczek), 11. Maciej Mas.

żółte kartki: Dalić, Szumilas - Pawłowski, Potoma, Kasprzak.

sędziował: Piotr Szypuła (Bielsko-Biała).
widzów: 7432.

Fan - 3 czerwca 2023, 19:31:45 - *.162.61.94.ip.interplus.com.pl
W Saczu radni śmiali się z Aleksandra ze poszedł z Sandecji która grała o awans do Zagłębia które było ostatnie w tabeli . Teraz Sandecja jest ostatnia a Zagłebie środek tabeli . Super fachowcy z ratusza . Haha

zag26 - 3 czerwca 2023, 19:33:31 - *.play-internet.pl
Zagłębie dzięki za walkę do 90minuty, mecz spokojnie do wygrania i przez centro strzałem Masa przypadkowy gol i murowanko bramki w 2 połowie do tego nieskuteczność Zagłębia tylko 1:1. Sędzia na koniec zwariował i ukarała trenera Malinowskiego czerwem za przytrzymanie piłki w 92 min, nawet komentatorów to zdziwiło. Sandecja zagrała w 1 połowie z pressingiem i tylko na tyle sil im starczyło.

Ewer - 3 czerwca 2023, 19:55:58 - *.dynamic.chello.pl
Dziewczy błąd Handzela i jego giermków
Pozbyćie się Aleksandra i efekt widoczny dni i trzy metry mułu..

Pielgrzym - 3 czerwca 2023, 20:16:49 - *.dynamic.inetia.pl
zag 26 jak się Tobie widzi Nowy Trener? Czyli jest to trener ,czy Nauczyciel WF.zag 26 w Zagłębiu Sosnowiec SPRAWDZA się w 100% powiedzenie>> NIE MA SIANKA--NIE MA GRANKA.Bucha,cha,ha.Gratuluje Utrzymania.

jano - 3 czerwca 2023, 22:08:24 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
zła polityka z trenerami w Sandencji

Mikołaj - 3 czerwca 2023, 23:22:59 - *.play-internet.pl
Szypuła Awans, a Ficiński - co z tobą?...

Rafel - 4 czerwca 2023, 0:30:36 - *.dynamic.inetia.pl
Spokojnie kiedyś sandecja awansuje a np zagłębie może spać, taki sport. Nie napinać się.

jano - 4 czerwca 2023, 8:12:03 - *.dynamic.chello.pl
Kolejny mecz i ta sama polska szkoła trenerska. Zawodnik wchodzi w okolice pola karnego i zamiast strzelać czy centrować wycofuje piłkę do tyłu. Brak wiary , umiejętności , taktyka ?,trudno to zrozumieć i patrzeć na to.

Xp53 - 4 czerwca 2023, 12:53:52 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Malina musi iść do szkoły i odrobić lekcje. Widać braki w warsztacie trenerskim.

Pablo - 4 czerwca 2023, 18:35:25 - *.dynamic.chello.pl
Kos to musi usiąść na ławce bo jest niepewny, niezdecydowany, a ta bramka to już w ogóle.