4 czerwca 2023, 4:02:39 - mogiel
Gol Karola Świderskiego

Karol Świderski strzelił gola dla Charlotte FC w przegranym 2-4 (0-3) meczu amerykańskiej Major League Soccer z Columbus Crew. Było to piąte ligowe trafienie polskiego napastnika w tym sezonie. Świderski rozegrał pełne spotkanie.

4 czerwca 2023, 2:09 - Columbus (Lower.com Field)
Columbus Crew 4-2 Charlotte FC
Christian Ramirez 5, 59, Maximilian Arfsten 21, Cucho Hernández 43 - Karol Świderski 56, Justin Meram 58

żółte kartki: Cucho Hernández - Jan Sobociński, Nathan Byrne, Derrick Jones.

sędziował: Alex Chilowicz.
widzów: 20 199.

Mecz pierwotnie zaplanowany na 1:30 rozpoczął się z 39-minutowym opóźnieniem z powodu burzy.

W zespole gości Jan Sobociński grał do 63. minuty, kiedy zmienił go Derrick Jones, a Kamil Jóźwiak i David Poreba znaleźli się poza kadrą. W zespole gospodarzy całe spotkanie rozegrał były zawodnik Wisły Kraków Yaw Yeboah.

Charlotte zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli konferencji wschodniej z dorobkiem 21 punktów w 17 meczach.

kibol - 4 czerwca 2023, 7:24:40 - *.pa.vic.optusnet.com.au
Nawet sedzia Polak nie pomogl Polskiej Charlotte FC. Ciekawe czy Szef Szantosz mial wyslannika na meczu. Jozwiak jaki zjazd formy, przepadl na amerykanskich pastwiskach.

Ty - 4 czerwca 2023, 7:57:49 - *.193.118.171
Oni tam nie śpią tylko grają ,może u nas też nocne granie pomoże

gaiam - 4 czerwca 2023, 11:56:37 - *.petrus.pl
@kibol.. od razu po wpisie widać,że jesteś zwykły kibol czyli jak to się wielokrotnie potwierdziło,że są to ludzie z ujemnym IQ.. to,że sędzia ma polsko brzmiące nazwisko nie oznacza,że jest to polak.. to są Stany tam takich nazwisk słowiańskich jest pełno.

hhhh - 4 czerwca 2023, 12:08:41 - *.bb.sky.com
Szanowna redakcjo. Mecz nie odbył się 4 czerwca i nie 0 2:09. Mecz odbył sie 3 czerwca o godzinie 20:09!

Ripper - 4 czerwca 2023, 13:42:48 - *.net.autocom.pl