5 czerwca 2023, 13:21:08 - gabrielba
Baraże o udział w Fortuna I lidze - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia półfinałowych meczów barażowych o udział w Fortuna I lidze, które zostaną rozegrane 7 czerwca.

7 czerwca (środa):

Stomil Olsztyn - Wisła Puławy, godz. 17:45, sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz).
Kotwica Kołobrzeg - Motor Lublin, godz. 20:30, sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń).

Edo - 5 czerwca 2023, 13:53:55 - *.205.141.5.nat.ftth.dynamic.t-mobile.pl
Przemas a co łączy Olsztyn i Lublin że derby?

MACMA - 5 czerwca 2023, 13:56:12 - *.129.168.217-rev.hti.pl
No miło byłoby gdyby był finał Stomil - Motor

przemas - 5 czerwca 2023, 14:04:08 - *.netia.pl
Życzyłbym sobie finału Stomil-Motor, ale Stomil ostatnio totalnie pod formą...

Juzek - 5 czerwca 2023, 14:04:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pierdu pierdu... uważam że nie ma co skreślać Kotwicy,wszystko się może zdarzyć.Co do meczu Stomil Wisła to całkiem możliwa wygrana Puław.To taki niewygodny zespół.

TakaPrawda - 5 czerwca 2023, 14:07:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@MACMA - Stomil ze swoim stadionem dela-gruz nadaje się tak do I ligi jak donaldinio na "plemela"

PAPUGA73 - 5 czerwca 2023, 14:34:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl
To tak dla odmiany i żeby nie było nudno to w finale baraży typuję mecz KOTWICA - WISŁA PUŁAWY . Pozdrawiam serdecznie wszystkich kibiców Piłki kopanej . Życzę dużo sportowych emocji .

Luka - 5 czerwca 2023, 14:56:49 - *.centertel.pl
Stawiam na finał Kotwica-Stomil
Zobaczycie że tak będzie. Już po pierwszym meczu Kotwicy w Lublinie będą latały kuwetki.

ChG Fan 54 - 5 czerwca 2023, 15:06:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Obstawiam na Stomil 👍😉

cycu - 5 czerwca 2023, 15:40:01 - *.centertel.pl
Marne te pary. Kotwica nie chce awansować, Motor i Stomil na to nie zasługują a w Puławach na mecze chodzą kibice Legii. Może za rok będzie lepiej

Olek - 5 czerwca 2023, 16:04:05 - *.centertel.pl
Finał: Stomil Olsztyn - Motor Lublin

deny - 5 czerwca 2023, 16:26:32 - *.66.22.210
final Wisla - Motor i sedzia Marciniak ;-)

Kibic - 5 czerwca 2023, 18:17:53 - *.76.184.7
Nastepna miernita w finale barazy pan frankowski porazka kolegim sedzow na czele z panem mikulskum

Lux - 5 czerwca 2023, 18:22:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Finał Kołobrzeg- Puławy.Po dogrywce i karnych w ostateczności Kotwica zagra w sezonie 2023-2024 w 1 lidze.

StalRz - 5 czerwca 2023, 18:27:42 - *.dynamic.chello.pl
Stal jest beniaminkiem, może ale nie musi.
Wszystkich szanujemy, nikogo się nie boimy! Do boku Stal ZKS, bialo-niebieska ekipo grająca w barwach herbu Rzeszowa

brel - 5 czerwca 2023, 19:13:48 - *.ennet.pl
Taka Kotwica czy Puławy powinny się kisić w II lidze, albo niżej, skoro nie potrafią zapewnić bezpieczeństwa na stadionie. Kotwica nie wpuści kibiców Motoru na półfinał. Komedia :-)

Amikorz - 5 czerwca 2023, 19:25:01 - *.11.227.96.ipv4.supernova.orange.pl
Stefański za rażące zaniedbanie obowiązków w Zabrzu powinien być zawieszony na pół roku bez prawa do wynagrodzenia

Ziombal - 5 czerwca 2023, 20:28:37 - *.enterpol.pl
Kotwica nie wpuści kibiców Motoru, więc po co taki klub w I lidze?

PionneR - 5 czerwca 2023, 22:43:31 - *.dynamic.inetia.pl
Oby Stomil awansował do I ligi.

War - 5 czerwca 2023, 22:50:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Lublinianie Motorowcy uważajcie na sędziego Frankowskiego,ten pan kilka razy skrzywdził piłkarzy z Lubelszczyzny otym wie Górnik Łęczna gdy grał w Lublinie a zatem trenerze uczulić piłkarzy na tego sędziego pisze to obserwator mieszkaniec Poznania

LudziebezH - 6 czerwca 2023, 6:23:48 - *.dynamic.chello.pl