5 czerwca 2023, 13:26:21 - gabrielba
Baraże o udział w PKO Ekstraklasie - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia półfinałowych meczów barażowych o udział w PKO Ekstraklasie, które zostaną rozegrane 6 czerwca.

6 czerwca (wtorek):

Wisła Kraków - Puszcza Niepołomice, godz. 18:00, sędzia: Piotr Lasyk (Bytom).
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stal Rzeszów, godz. 21:00, sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce).

źródło: własne / PZPN

Jontek - 5 czerwca 2023, 13:29:54 - *.centertel.pl
Za piękna pogoda by tracić czas na baraże o awans do jednej z najsłabszych lig świata!

Bezkobiety - 5 czerwca 2023, 13:33:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Oby Puszcza awansowała.

@Jonder - 5 czerwca 2023, 13:34:29 - *.34.245.126.vultrusercontent.com
Za to ty trollu nie tracisz czasu na kolejne farmazony i tak juz 10 lat.Dorosnij dzieciaku wreszcie juz masz 30+ ma karku.

Zajmon Leg - 5 czerwca 2023, 13:35:08 - *.205.140.230.nat.ftth.dynamic.t-mobile.pl
Bardzo dobra obsada.

Gliwice - 5 czerwca 2023, 13:37:27 - *.253.206.182
Stal Rzeszow -oby.

(L)14MP - 5 czerwca 2023, 13:44:27 - *.172.85.134
Za malo lasyk pokrecil walkow w Niepolomicach, to teraz jedzie do Krakowa dokonczyc dziela. Skandal

Hess - 5 czerwca 2023, 13:53:39 - *.204.12.82.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Puszczo rozwal wisłe

tsv - 5 czerwca 2023, 13:58:46 - *.90.184.70.static.3s.pl
Dlaczego Wisła nie wpuściła Kibiców Gości??? To gorsi Kibice są?

(L)16MP - 5 czerwca 2023, 13:59:40 - *.227.235.99
Puszcza nie,Nieciecza o matko,Stal hmmm, to chyba Wisla...pomalu robi sie Ekstraklasa lata 90te..jeszcze kilka klubow brakuje.Mistrzem Polski jest Legia.

Kaju - 5 czerwca 2023, 14:09:12 - *.146.204.196.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Final Wisla - Termalica

kboden - 5 czerwca 2023, 14:14:27 - *.toya.net.pl
Przyjemnie będzie patrzeć na męczarnie i nerwy krakowskiego ego

mati - 5 czerwca 2023, 14:25:02 - *.246.188.67
Wszystko tylko nie Puszcza, final Wisla -Nieciecza a kto wejdzie to mi obojętne.

Zwyczajny - 5 czerwca 2023, 14:33:42 - *.static.ip.netia.com.pl
Biorąc pod uwagę pogodę w Małopolsce we wtorek , to będą dwa mecze na wodzie. Zyska na tym tylko Puszcza, cala reszta lubi operować piłką. Stal straci możliwość gry z szybkiego kontrakaku. Bedzie kopanina w obu meczach i liczenie na błędy bramkarzy. Pogoda daje dużą szanse na derby wsi w finale. Trzymam kciuki za Stal i Myśliwca, bo on gra nie tylko przeciwko innnym drużynom, ale jeszcze musiał zarządzać bagnem, ktore zgotowali mu Fojut oraz ludzie chcacy usadowić Magierę w Rzeszowie ( co sie nie udalo). Info o zmianie trenera przyszlo w najgorszym mozliwym momencie dla druzyny- przed najłatwiejszym terminarzem z calej ligi- ktorego Stal nie wykorzystała. Klub w tym prezes i Fojut pokazali że musza sie jeszcze duzo nauczyc jesli chodzi o zarzadzanie zmianą i wizerunkiem. Wpuscili trenerowi krokodyla do ogródka żeby mu zrobić pod górkę na sam koniec sezonu.Wpływ na szatnie- destrukcyjny. Brak profesjonalizmu. Trenerowi natomiast nie musze niczego życzyć, on sie orbroni kompetencjami- gdziekolwiek pojdzie.

wichura - 5 czerwca 2023, 14:52:09 - *.146.112.45.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Będzie VAR? W sumie powinien być - stawka meczów duża, a wozy i tak nie mają obłożenia...

...... - 5 czerwca 2023, 14:56:51 - *.centertel.pl
Do Mati Tylko nie Mati.

...... - 5 czerwca 2023, 15:00:28 - *.centertel.pl
#Pazdan do Puszczy! Było by ciekawie Puszcza Puszcza.

TakaPrawda - 5 czerwca 2023, 15:03:53 - *.dynamic.chello.pl
@wichura Całe 15s szukania w google. Tak, będzie.
Mecz Wisła-Puszcza: VAR:Malec, AVAR: Sapela. Mecz Nieciecza-Stal: VAR:Kwiatkowski, AVAR:Obukowicz

cycu - 5 czerwca 2023, 15:37:24 - *.centertel.pl
Wszystko byle nie Stal. Nie potrzebujemy w ekstraklasie bastionu partii rządzącej

hgfh - 5 czerwca 2023, 15:56:55 - *.dynamic.chello.pl
Oby tylko miejscowości jak Nieciecza i Niepołomice weszły

Olek - 5 czerwca 2023, 16:02:13 - *.centertel.pl
Finał: Wisła Kraków - Stal Rzeszów

obserwator - 5 czerwca 2023, 17:12:35 - *.centertel.pl
Myślę że przejdą 2 drużyny mniej faworyzowsnetj.Puszcza i Stal.I taki finał w Niepołomicach.Puszcza ma sposob na Wisłę,ściśle krycie i hisxpanie będą płakać.Ale na Reymonta nie będą mieli małego boiska.Jak przegrają to nie bedzie arhumentu

Rzeszowiak - 5 czerwca 2023, 17:15:09 - *.warszawa.vectranet.pl
Stal Rzeszów. Cała naprzód przeciw sponsorowi i prezesowi!

Kibic - 5 czerwca 2023, 18:11:01 - *.76.184.7
Ta pokraka z Bytomia sedziuje baraze jestem pewny ze przekreci puszcze bo to miernota jesli chodzi o sedziowanie on nawet biegac nie potrafi porazka jak to os moglo dostac taki mecz zalmi pilkarzy puszczy i tyle w temacie

Kibic - 5 czerwca 2023, 18:13:58 - *.76.184.7

Karot - 5 czerwca 2023, 18:25:37 - *.dynamic.chello.pl
Ciekawe, kto w brudne gierki mocniejszy, Wisła czy Nieciecza?

666 - 5 czerwca 2023, 18:45:20 - *.next6.zicom.pl
Tylko Puszcza ale BBT.

Anka - 5 czerwca 2023, 18:53:18 - *.252.45.181
Finał Nieciecza-Puszcza. Wchodzi Nieciecza. Wspomnicie mpje słowa.

PionneR - 5 czerwca 2023, 22:45:46 - *.dynamic.inetia.pl
Jutro całym sercem za Puszczą, pogoda jutro będzie idealna pod Puszczę + pełne portki wisły + dwie wygrane Puszczy w tym sezonie. Mam nadzieję że chłopaki z Niepołomic pokażą jaja tym nędznym wiślakom.

dobrytowar - 6 czerwca 2023, 0:52:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Niecieczy jak na lm.

resoviak - 6 czerwca 2023, 6:42:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rzeszów, 06,06,2023 rokk wtorek
Typy barażów o Ekstraklasę mecze półfinałowe:
Wisła Kraków - Puszcza Niepołomice 1 zwycięstwo gospodarzy wynik bramkowy 2:0(1:0)
TemalicaBruk-Bet Nieciecza - stal Rzeszów 1 zwycięstwo gospodarzy wynik bramkowy 2:0(1:0)

MOTOR - 6 czerwca 2023, 11:34:18 - *.sta.tvknaszapraca.pl
wisła -puszcz 0-1
bet bet istal 4-1

rze - 6 czerwca 2023, 13:37:46 - *.catv.fixed.vodafone.hu
do resoviak opanuj sie BB reswia do przerwy 0 3 po przerwie 4 : 3 jak to Hajdo stwierdził frajerzy roku i juz macie jeden puchar którego nikt nie chce