Baraże o awans do Fortuna I ligi: Stomil 3-1 Wisła Puławy. Stomil w finale

7 czerwca 2023, 17:45 - Olsztyn (stadion OSiR)

Stomil: 39. Jakub Mądrzyk - 14. Filip Szabaciuk (89, 29. Mateusz Maćkowiak), 26. Bartosz Waleńcik, 25. Hubert Sadowski, 3. Lukáš Kubáň, 50. Michał Karlikowski - 77. Bartosz Florek (69, 7. Hubert Krawczun), 8. Maciej Spychała, 28. Marcin Stromecki (81, 66. Dawid Kalisz), 10. Karol Żwir (89, 44. Łukasz Borkowski) - 9. Piotr Kurbiel.

Wisła: 1. Piotr Zieliński - 37. Oskar Przywara (63, 67. Kamil Kargulewicz), 18. Łukasz Wiech, 3. Robert Majewski, 21. Jakub Czajkowski - 80. Dominik Banach, 74. Przemysław Skałecki (46, 26. Damian Kołtański; 63, 17. Marcin Ryszka), 10. Maciej Kona (82, 22. Robert Janicki), 7. Krystian Puton (85, 23. Bojan Gvozdenović), 91. Mateusz Klichowicz - 87. Adrian Paluchowski.

żółte kartki: Florek, Sadowski, Kubáň, Kalisz, Karlikowski - Wiech.
czerwona kartka: Łukasz Wiech (82. minuta, Wisła, za drugą żółtą).

sędziował: Daniel Stefański (Bydgoszcz).
widzów: 2401.

W 58. minucie Adrian Paluchowski (Wisła) nie wykorzystał rzutu karnego (Jakub Mądrzyk obronił).

W drugim półfinale Kotwica Kołobrzeg zmierzy się z Motorem Lublin. Finał zostanie rozegrany 11 czerwca o godz. 15:30.

Gorilla - 7 czerwca 2023, 19:45:41 - *.range86-187.btcentralplus.com
Brawo OKS,pozdro od Lechisty. Gdzie jest Finał?

Kamil - 7 czerwca 2023, 19:46:10 - *.play-internet.pl
Brawo Stomil! Pozdro z Płocka.

Sebik - 7 czerwca 2023, 19:48:19 - *.dynamic.mm.pl
Finał meczu rozstrzygnie się w drugim dzisiejszym meczu. Jeśli Kotwica wygra, finał w Kołobrzegu.

mati - 7 czerwca 2023, 19:49:30 - *.for-privacy.net
W sumie wolałbym awans Kotwicy ale Stomil też spoko.

hans - 7 czerwca 2023, 19:57:39 - *.v4.arkomnet.eu
Jak nie wykorzystał rzutu karnego jak dobił odbicie i strzelił. Przynajmniej dopisywalibyście że strzelił z dobitki.

ChG Fan - 7 czerwca 2023, 20:00:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pozdrowienia Stomil z Głogowa! 😉👍

War - 7 czerwca 2023, 20:02:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Panie Pawlak jak chce się awansować druzyne budujemy od Bramkarza ,druga bramka zasługa bramkarza 3 Obrona bez Blyszki bardzo słaba Wiech łapał głupie kartki

Mazda - 7 czerwca 2023, 20:04:01 - *.psm.pulawy.pl
Błyszko,Błyszko.....

Bolo - 7 czerwca 2023, 20:10:34 - *.play-internet.pl
Gdyby Paluchowski wykorzystał karnego w 58 minucie, to strzeliłby dwie bramki w tej samej minucie i byłby remis!

Dachowiec - 7 czerwca 2023, 20:11:40 - *.2.101.54
Gratulacje z Rzeszowa

As - 7 czerwca 2023, 20:13:56 - *.dynamic.chello.pl
A Olsztyn z tym swoim pastwiskiem bo to trudno nazwać stadion to gdzie się pcha.

kub - 7 czerwca 2023, 20:14:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Grupa Azoty jest na skraju upadku. Od kilku miesięcy produkcja praktycznie stoi. Pierwsze co się robi to tnie się koszty w tym sponsoring. W świetle tego słabym pomysłem byłoby się pchać wyżej.

1905 - 7 czerwca 2023, 20:26:36 - *.static.smlw.pl
Gratulacje z Rzeszowa. Brawo Stomil. Brawo Grabek.

Mikki - 7 czerwca 2023, 20:46:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kuzwa ,ależ te Puławy dziśiaj były słabiutkie.Motor na ich miejscu już by świetował awans do niedzielnego finału.Liczyłem ,że Wisła coś dziśiaj pokaże ,a tu bardzo ,bardzo duże rozczarowanie.Gdyby Wisła awansowała,byłoby to bardzo niesprawiedliwe.

Ave - 7 czerwca 2023, 20:48:25 - *.centertel.pl
Awans będzie! SPW

Stomil4all - 7 czerwca 2023, 20:52:50 - *.play-internet.pl
Brawo Pany! Tylko Stomil

Pseudonim - 7 czerwca 2023, 20:53:27 - *.next7.zicom.pl
Czy treneiro Stomilu ma patent na awanse?

Free - 7 czerwca 2023, 20:56:27 - *.as13285.net
Gdzie Stomil się pcha z ruiną stadionu

Matek - 7 czerwca 2023, 21:28:48 - *.185.7.27.ipv4.public.orange.pl
Do Kibiców Stomila
Z perspektywy sezonu jak ogólnie w spisywał się Mądrzyk w bramce? Będą z niego ludzie?

Kolo - 7 czerwca 2023, 21:39:56 - *.centertel.pl
Do Metek...
Spokojnie Mądrzyk da sobie radę w ESA karne broni bardzo dobre akcje potrafi wybronic

Www - 7 czerwca 2023, 21:41:14 - *.191.27.137.ipv4.supernova.orange.pl
Mędrzyk był świetny.

KIBOLEK - 7 czerwca 2023, 22:11:41 - *.212.146.67
Wisław przegrała, ponieważ Piotrka Zielińskiego zamiast dać do pomocy, to trener postawił na bramce. Zawodnik grał nie na swojej pozycji.

KONRAD - 7 czerwca 2023, 22:30:38 - *.43.13.114.ipv4.supernova.orange.pl
@Kub:Grupę Azoty kupuje Orlen.

Szto - 7 czerwca 2023, 22:34:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Paluchowski chyba kiedyś kopał z samym RL9

mojo jojo - 7 czerwca 2023, 22:55:46 - *.205.209.48.nat.ftth.dynamic.t-mobile.pl
mecz o awans z kibiców 2400 :D

Najemnik - 7 czerwca 2023, 23:10:54 - *.106.129.51
Pozdrowienia i gratki z Częstochowy. Bramkarz z Rakowa na wypożyczeniu Mądrzyk. Obroniony karny👌. A jak bronił w tym meczu i w całym sezonie. Bo po powrocie z wypożyczenia to będziemy mieli nadmiar bogactwa na bramce. Vladan jako jedyneczka, chyba że zostanie spieniężony chyba najlepsze rozwiązanie i trzech reprezentanów młodzieżowych Polski z Rakowa. Trelowski, Mądrzyk i Rajczykowski.BBJ RAKÓW RKS

Swz - 8 czerwca 2023, 4:57:46 - *.24.56.214.ipv4.supernova.orange.pl
@Najemnik - bramkarz Mądrzyk to kocur, nasz filar. Jesteśmy wdzięczni za wypożyczenie i chcielibyśmy go na następny sezon, oby w 1 lidze. Chociaż chłop może atakować już EX

Kermit - 8 czerwca 2023, 6:56:23 - *.205.133.28.nat.ftth.dynamic.t-mobile.pl
W finale tylko zwycięstwo! Zasłużyliście na to. Z przebiegu sezonu , byliście lepszym zespołem niż Motor. Gracie u siebie, głowy do góry i wygrajcie to

Dziadowstw - 8 czerwca 2023, 12:17:52 - *.psm.pulawy.pl
Wiech łapie kartkę bo Majewski to nie Błyszko.

Mazda - 8 czerwca 2023, 12:49:30 - *.psm.pulawy.pl
Wiech nie łapie głupio kartki dlatego,że u boku miał niestety Majewskiego zamiast kontuzjowanego Błyszko.

Kibiclbn - 8 czerwca 2023, 18:28:13 - *.26.201.224