14 czerwca 2023, 20:49:50 - LukaszR
Puchar Regionów: Dolny Śląsk 0-0 Zlín

Prowadzona przez trenera Grzegorza Borowego kadra Dolnego Śląska zremisowała 0-0 z czeskim Zlínem w swoim ostatnim meczu grupy B rozgrywanego w Hiszpanii Pucharu Regionów. Polacy, którzy już wcześniej stracili szansę na awans do finału, zakończyli rywalizację na ostatnim miejscu w grupie.

14 czerwca 2023, 19:00 - Cambados (Campo Municipal de Burgáns)
Dolny Śląsk 0-0 Zlín

Dolny Śląsk: 12. Piotr Zabielski - 2. Jakub Kierkiewicz, 17. Paweł Słonecki, 15. Michał Hawryło, 18. Łukasz Orzechowski - 16. Dawid Bąk (60, 5. Mateusz Stempin), 4. Dawid Wasilewski, 10. Adrian Puchała (60, 8. Jakub Bohdanowicz), 7. Tomasz Wojciechowski (71, 23. Paweł Niemienionek), 6. Piotr Kotyla (60, 14. Kamil Sadowski) - 9. Łukasz Skolimowski (60, 11. Mateusz Poświstajło).

Zlín: 1. Michal Švec - 19. Adam Jakubowicz (78, 9. Martin Goňa), 8. Michal Miklík, 21. Petr Horňák, 3. Pavel Bršlica, 5. David Juřica - 18. Jan Gojš (58, 10. Ondřej Zavadil), 11. Jakub Kašík (78, 14. Patrik Kvasnica), 7. Roman Sopůšek, 17. Lukáš Klečka (58, 22. Patrik Šiška) - 6. Pavel Krajča (46, 15. Jakub Mlčák).

żółte kartki: Niemienionek, Poświstajło, Stempin, Wasilewski - Miklík, Šiška, Juřica, Zavadil.

sędziował: Ádám Farkas (Węgry).
widzów: 144.

W drugim dzisiejszym meczu tej grupy Belgrad wygrał 2-1 (1-0) z Lizboną i zapewnił sobie pierwsze miejsce w grupie. W finale, w którym zagrają zwycięzcy obu grup, Serbowie zmierzą się z hiszpańską Galicją.

Tabela:

1. Belgrad      3  7  4- 2
2. Zlín         3  5  2- 1
3. Lizbona      3  3  2- 3
4. Dolny Śląsk  3  1  0- 2

oz - 15 czerwca 2023, 0:33:00 - *.centertel.pl
Pojechali na wycieczkę chłopaki, nawet bramki nie strzelili. Można i tak.

amaral - 15 czerwca 2023, 8:17:11 - *.internetdsl.tpnet.pl
jakie jest kryterium wyboru skladu?

baniak - 15 czerwca 2023, 9:07:12 - *.98.55.36
Grać w przeszłości z trenerem lub być jego znajomkiem hueuhe

scorpio - 15 czerwca 2023, 10:26:55 - *.dynamic.chello.pl
Przez 270 minut żadnej bramki, ot utalentowana młodzież. Ale fryzurki i smartfony dopieszczone

Rozsądny - 15 czerwca 2023, 11:59:06 - *.centertel.pl
Jacy to amatorzy, w innych krajach to tak. A i tak "w łeb".

kibic - 15 czerwca 2023, 13:30:35 - *.internetdsl.tpnet.pl
Dolny Śląsk po raz kolejny (patrz ekstraklasa) pokazał że jest bez ambicji - 3 mecze zero goli = spadek