16 czerwca 2023, 22:31:39 - Pawel97
Filip Mladenović zagrał w reprezentacji Serbii

Filip Mladenović (Legia Warszawa) zagrał w reprezentacji Serbii w wygranym 3-2 (1-0) meczu towarzyskim z Jordanią, który został rozegrany w Austrii.

16 czerwca 2023, 20:30 - Wiedeń (Generali Arena)
Serbia 3-2 Jordania
Strahinja Eraković 7, Dejan Joveljić 83, 90 - Mahmoud Al-Mardi 53, Musa Al-Taamari 67

żółte kartki: Uroš Račić, Erhan Mašović - Abdallah Nasib.

sędziował: Stefan Ebner (Austria).
widzów: 8854.

Mladenović, który zaliczył asystę przy trzeciej bramce, wszedł na boisko w przerwie, gdy zszedł z niego Filip Kostić, a poza kadrą meczową Serbii znalazł się były zawodnik Lechii Gdańsk Vanja Milinković-Savić.

M - 16 czerwca 2023, 22:38:33 - *.146.116.32.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl