16 czerwca 2023, 22:39:37 - Cichy
eME: Jani Atanasov zagrał w reprezentacji Macedonii Północnej

Jani Atanasov (Cracovia) wystąpił w reprezentacji Macedonii Północnej w przegranym 2-3 (2-0) meczu 3. kolejki grupy C eliminacji mistrzostw Europy z Ukrainą. 23-letni pomocnik wszedł na boisko w 65. minucie, gdy zszedł z niego Arijan Ademi.

16 czerwca 2023, 20:45 - Skopje (Nacionalna Arena "Toše Proeski")
Macedonia Północna 2-3 Ukraina
Enis Bardi 31 (k), Elif Elmas 39 - Illa Zabarnyj 62, Juchym Konopla 67, Wiktor Cyhankow 83

żółte kartki: Stefan Ristovski, Visar Musliu - Artem Dowbyk.
czerwona kartka: Visar Musliu (72. minuta, Macedonia Północna, za drugą żółtą).

sędziował: Lukas Fähndrich (Szwajcaria).
widzów: 14 370.

W drużynie gospodarzy do 65. minuty grał były zawodnik Górnika Łęczna Stefan Aškovski, którego zmienił Vladica Brdarovski. Całe spotkanie na ławce rezerwowych spędził Dejan Iliev (dawniej Jagiellonia Białystok).

Poza kadrą meczową Ukrainy znalazł się Władysław Koczerhin (Raków Częstochowa).

mati - 17 czerwca 2023, 1:56:33 - *.220.103.119
Ładnie Ukraina, najpierw remis z Niemcami gdzie mogli wygrać a teraz drugie miejsce w grupie gdzie mogą powalczyć o awans z Włochami bo Angli wciągnie te grupe.