20 czerwca 2023, 22:36:59 - dwieladek
eME: Wyspy Owcze 1-3 Albania. Gol Ernesta Muçiego w reprezentacji Albanii

W meczu 4. kolejki grupy E eliminacji mistrzostw Europy, w której rywalizuje również reprezentacja Polski, Albania wygrała 3-1 (1-1) na wyjeździe z Wyspami Owczymi. Gola dla drużyny gości strzelił Ernest Muçi z Legii Warszawa.

20 czerwca 2023, 20:45 - Thorshavn (Tórsvøllur)
Wyspy Owcze 1-3 Albania
Odmar Færø 45 - Nedim Bajrami 20, Kristjan Asllani 51, Ernest Muçi 90

Wyspy Owcze: 12. Teitur Gestsson - 14. Hanus Sørensen, 15. Odmar Færø, 4. Heini Vatnsdal, 3. Viljormur Davidsen - 20. René Joensen (65, 19. Petur Knudsen), 22. Jákup Andreasen (46, 7. Jóannes Bjartalíð), 16. Gunnar Vatnhamar (81, 8. Brandur Olsen), 10. Sølvi Vatnhamar (80, 17. Stefan Radosavlevic) - 11. Klæmint Olsen, 9. Jóan Edmundsson (65, 6. Andrass Johansen).

Albania: 1. Etrit Berisha - 4. Elseid Hysaj, 18. Ardian Ismajli, 6. Berat Djimsiti, 2. Mario Mitaj - 9. Jasir Asani (75, 19. Anis Mehmeti), 20. Ylber Ramadani, 21. Kristjan Asllani (88, 7. Keidi Bare), 8. Nedim Bajrami (75, 17. Ernest Muçi), 15. Tauljant Sulejmanov (89, 10. Armando Sadiku) - 16. Sokol Çikalleshi (67, 11. Myrto Uzuni).

żółta kartka: Joensen.

sędziował: Chryssovalántis Theoulí (Cypr).
widzów: 2507.

W 32. minucie Sokol Çikalleshi (Albania) nie wykorzystał rzutu karnego (Teitur Gestsson obronił).

W reprezentacji Albanii zagrał Armando Sadiku (kiedyś Legia Warszawa).

mati - 20 czerwca 2023, 22:40:15 - *.relayon.org
To jest dramat w naszej grupie, Polska teraz musi wygrać z Albanią na wyjeżdzie i nie przegrać z Czechami to prawie ze niewykonalne.

ADHOC - 20 czerwca 2023, 22:41:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl