24 czerwca 2023, 17:57:07 - bartekwr9
Robert Błąkała obronił rzut karny

Robert Błąkała obronił rzut karny w meczu 8. kolejki islandzkiej drugiej ligi, w którym jego Njarðvík zremisował 2-2 (1-1) z Þórem. 29-letni bramkarz zagrał cały mecz.

24 czerwca 2023, 16:00 - Njarðvík (Rafholtsvöllurinn)
Njarðvík 2-2 Þór (Akureyri)
Þorsteinn Örn Bernharðsson 6, Oumar Diouck 52 - Elmar Þór Jónsson 21, 62

żółte kartki: Gísli Martin Sigurðsson, João Ananias, Þorsteinn Örn Bernharðsson, Marc McAusland - Kristján Atli Marteinsson, Elmar Þór Jónsson.

sędziował: Ásmundur Þór Sveinsson.

W 61. minucie Alexander Már Þorláksson (Þór) nie wykorzystał rzutu karnego (Robert Błąkała obronił).

Poza kadrą meczową gospodarzy znalazł się Rafael Victor (w przeszłości Sandecja Nowy Sącz).

Njarðvík ma na koncie siedem punktów i zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli.

Jojo - 24 czerwca 2023, 20:04:12 - *.adsl.inetia.pl
Brawo Robert !!! Udowodniłeś wszystkim niedowiarkom , że można na Ciebie liczyć ! Szkoda tylko , że dobitki już mie obroniłeś ….

arti66bvb - 24 czerwca 2023, 20:10:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
podobno Santos ma go oglądać w kolejnym meczu ligowym

Artikks - 25 czerwca 2023, 11:55:36 - *.play-internet.pl
Bez przesady polska bramkarzami stoi....

Arizona - 25 czerwca 2023, 22:11:38 - *.toya.net.pl
Proponuję, aby informować przede wszystkim o meczach, w których polski bramkarz zachował czyste konto. To jest wyznacznik zagrania dobrego meczu.