2 lipca 2023, 21:53:35 - euzi
Czerwona kartka Roberta Błąkały

Robert Błąkała dostał czerwoną kartkę, a jego Njarðvík przegrał na wyjeździe 0-3 (0-0) w meczu 9. kolejki islandzkiej II ligi z Leiknirem.

2 lipca 2023, 20:00 - Reykjavík (Domusnovavöllurinn)
Leiknir (Reykjavík) 3-0 Njarðvík
Hjalti Sigurðsson 48, Róbert Hauksson 60, 73

żółte kartki: Omar Sowe - João Ananias.
czerwona kartka: Robert Błąkała (39. minuta, Njarðvík, za faul taktyczny).

sędziował: Elías Ingi Árnason.
widzów: 184.

Błąkała grał od początku meczu. W drużynie gospodarzy Patryk Hryniewicki pozostał poza kadrą. Leiknir jest na 10. miejscu w tabeli z dorobkiem ośmiu punktów, a Njarðvík jest 11. z siedmioma "oczkami".

Stracił by bramkę. Tak ma czyste konto.
I dlaczego niegra Patrikson Hryniewickson?

Pafawag - 2 lipca 2023, 23:10:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Snajper
Ten cytat z filmu "Balanga" chyba brzmiał lekko inaczej

Darek - 2 lipca 2023, 23:23:24 - *.bielmar.3s.pl
Do redakcji - nie będzie już wyników rywali naszych drużyn w pucharach, bo dziś grały Flora, Żalgiris i Ordabasy a tu cisza?

kibol - 3 lipca 2023, 1:21:38 - *.pa.nsw.optusnet.com.au