13 lipca 2023, 11:19:21 - gabrielba
Szymon Marciniak sędzią meczu o Superpuchar

Szymon Marciniak został wyznaczony na sędziego głównego meczu o Superpuchar, w którym Raków Częstochowa zmierzy się z Legią Warszawa.

Na liniach pomagać mu będą Adam Kupsik i Bartosz Heinig, a sędzią technicznym będzie Jarosław Przybył. Na sędziego głównego VAR wyznaczony został Bartosz Frankowski, a jego asystentem będzie Marcin Boniek.

Mecz odbędzie się 15 lipca o godz. 20:10 w Częstochowie.

źródło: PZPN

BI - 13 lipca 2023, 11:21:09 - *.static.ip.netia.com.pl
Mistrzem Polski jest Raków!

ciekawski - 13 lipca 2023, 11:30:15 - *.43.251.167.ipv4.supernova.orange.pl
wspólczuję i Rakowowi i Legii ;)

MartinMix - 13 lipca 2023, 11:31:00 - *.161.249.87 (*.234.164.126)
Marciniak jako sędziowski celebryta teraz będzie sędziował wszystko co najważniejsze?

fan - 13 lipca 2023, 12:15:51 - *.dynamic.mm.pl
Brawo. Dwie najlepsze w Polsce drużyny i najlepszy sędzia na świecie

paprykarz - 13 lipca 2023, 12:36:46 - *.net.e-cho.pl
jakieś klękanie, tęczowe opaski będą?

kalosz - 13 lipca 2023, 12:40:05 - *.8.209.34.ipv4.supernova.orange.pl
Kupsik to ten, co sie napił w drodze do Grecji i potem zniknął do wytrzeźwienia na 24 h?
Ma chłop szczęscie, że jest adwokatem i zna troche temat...

(L)16MP - 13 lipca 2023, 13:02:35 - *.102.23.99
Lecimy po pierwsze w tym sezonie trofeum. Klubik ze stadionu z dykty bez szans.
Mistrzem Polski jest Legia

Oskar - 13 lipca 2023, 13:13:15 - *.promax.media.pl
Przedziwny termin na 3 dni przed rewanżem Rakowa w LM. Pewnie wystawą rezerwy. Taki mecz powinien odbywać się jesienią, w stałym terminie, tak jak finał PP

MartinMix - 13 lipca 2023, 13:32:04 - *.161.249.87 (*.234.164.126)
Oskar: termin SPP jest stały - od dawien dawna odbywa się tydzień przed rozpoczęciem ligi. Czasami były odstępstwa od tego (czasami nawet na tyle dziwne, że mecz ligowy kończono rzutami karnymi i zaliczano go jako mecz o SPP).

Rakowek - 13 lipca 2023, 13:48:20 - *.centertel.pl
Mistrzem Polski jest Raków wiadomo, każdy kto uważa inaczej przedawkował psychotropy! Pora na pierwszy pokaz siły Rakowa w nowym sezonie i ustawienie w szeregu słoików którym się wydaje że będą o coś walczyć w tym sezonie

Raki - 13 lipca 2023, 14:00:05 - *.dynamic.chello.pl
Jakiej siły. Raków pokazał swoją siłę z Florą z którą popłynie w rewanżu. Legia lekko pociśnie Raków na luzie. To był jednosezonowy wyskok Rakowa tak jak kiedyś Piast.

Romper Sto - 13 lipca 2023, 14:03:51 - *.rev.pro-internet.pl
Marciniak przekreślił Swoją reputacje w meczu Napoli - Milan … dlaczego to zrobiłeś????

Rudi - 13 lipca 2023, 14:12:36 - *.8.249.56.ipv4.supernova.orange.pl
Byle mu mentzelowi konfidencji nie przyszli.

dispa - 13 lipca 2023, 14:19:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Słuszny wybór. Dzięki temu Raków na luzie rozprawi się z Legią.

mati Lech - 13 lipca 2023, 14:58:54 - *.d-ku.de
legia nie wygrała chyba z 9 albo 8 superpucharow z rzędu. Zwycięsto Rakowa jest obowiązkiem bo potem zwyczajnie się ośmieszy jak legia przerwie na nim te serie.

Rakowek - 13 lipca 2023, 15:30:45 - *.centertel.pl
Lepiej wygrać wszystko po 1:0 niskim nakładem sił niż się zmęczyć wygrywając kilkoma bramkami w jednym meczu, mądra polityka klubu ... Idziemy po wszystko!

mati Lech - 13 lipca 2023, 15:50:16 - *.panhu.xyz
@Rakowek a potem Estończycy w Taliinie zrobią 2 kontry i żegnaj 2 rundo eliminacji LM. Pamiętasz co było jak Rakow dostal w końcówce ze Slavią?

do papryka - 13 lipca 2023, 15:55:18 - *.68.158.70
Nie wiemy co tam planujesz.

cycu - 13 lipca 2023, 16:03:58 - *.dynamic.chello.pl
Kibice Rakowa są żenujący, nie można grać w tym terminie bo ich piłkarze się zmęczą i odpadną z potężnymi Estończykami? Może oddajcie swoje miejsce w puchar jakieś ekipie która bez problemu ogarnia granie co kilka dni np Legia Warszawa

Łukasz1987 - 13 lipca 2023, 16:05:35 - *.dynamic.chello.pl
Kur... jak ja czytam o Florze... ten zespół napędził stracha Gentowi w sezonie 21/22. W tym samym sezonie Legia wygrała z nimi wtedy raptem różnicą jednej bramki w każdym spotkaniu. W LKE potrafili dojść do grupy, wygrać z Partizanem i urwać punkty Anorthosisowi. Każdy kto uważa, że Raków miał obowiązek rozjechać go 3 bramkami, niech się poważnie zastanowi. Kolejna sprawa, że swoje zrobił bramkarz, z mega pewnymi interwencjami. A co do samego Marciniaka... Ważne, że nie Lasyk.

mati Lech - 13 lipca 2023, 16:53:54 - *.241.208.236
@Łukasz1987 przypomnieć ci jak jęczałeś na Lecha za to jak niby się meczył z Dudelange? A przypomnę ci Dudelange faza grupowe LE i LK wiec jest lepsze od Flory. Najpierw jęczał na Lecha że niby slabo grał w eliminacjach a teraz jak jego Raków robi to samo to go broni

Bobek - 13 lipca 2023, 17:19:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kogo skręci Marciniak jest mi obojętne. Raków powinien to wygrać na luzie.

Kami - 13 lipca 2023, 20:26:57 - *.146.108.73.mobile.internet.t-mobile.pl
Cala Polska dzisiaj spiewa Superpuchar dla Rakowa !!!

Marynarz - 13 lipca 2023, 21:33:25 - *.205.133.9.mobile.internet.t-mobile.pl