21 lipca 2023, 17:00 - Siedlce (stadion ROSRRiT)

Pogoń: 97. Jakub Kowynia - 4. Przemysław Misiak, 2. Tomasz Lewandowski, 3. Robert Majewski - 20. Cezary Bujalski (83, 23. Hubert Derlatka), 31. Ernest Dzięcioł, 99. Bartosz Wicenciak (46, 43. Lukáš Hrnčiar), 18. Piotr Pyrdoł (66, 7. Damian Szuprytowski), 10. Krystian Miś (83, 14. Dawid Burka) - 21. Mateusz Majewski, 56. Cezary Demianiuk.

ŁKS II: 1. Michał Kołba - 2. Mateusz Bąkowicz, 13. Adrien Louveau, 15. Oskar Koprowski, 23. Jowin Radziński - 3. Jędrzej Zając (74, 24. Jakub Pawłowski), 7. Władysław Ochronczuk, 10. Ricardo Gonçalves do Nascimento (85, 14. Hugo Ista), 8. Jan Łabędzki (74, 22. Antoni Młynarczyk), 17. Mikołaj Lipień - 9. Nelson Balongo (85, 21. Łukasz Dynel).

żółte kartki: R.Majewski, Szuprytowski, Misiak, Burka - Ochronczuk, Lipień, Dynel.

sędziował: Arkadiusz Nestorowicz (Biała Podlaska).
widzów: 713.

W 35. minucie Nelson Balongo (ŁKS II) nie wykorzystał rzutu karnego (Jakub Kowynia obronił).
W 51. minucie Mateusz Majewski (Pogoń) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił nad bramką).

BO JAK TO - 21 lipca 2023, 18:57:23 - *.248.108.230
Nie lubie zatorowych ale cos czuje,ze moga namieszac w lidze.

NowySezon - 21 lipca 2023, 18:58:29 - *.siedlce.domtel.com.pl
Nareszcie powróciła ukochana Polska piłka.Oby poprawiła troszkę te rzuty karne

Roko - 21 lipca 2023, 19:00:44 - *.play-internet.pl
Dobry wynik dla wszystkich innych zespołów w lidze ;)

Dodon - 21 lipca 2023, 19:02:23 - *.play-internet.pl
Przyzwoite przywitanie ze szczeblem centralnym rezerw ŁKS. Dobry wynik z niezłym przeciwnikiem.

PM - 21 lipca 2023, 19:22:36 - *.146.232.140.mobile.internet.t-mobile.pl
Bukmacher z Azji maczał palce, że dwa karne zmarnowali? Pogoń głowy do góry, liczę na walkę o awans.

F3 - 21 lipca 2023, 19:33:46 - *.play-internet.pl
ten mecz trzeba było wygrać... gra Pogoni dużo słabsza niż u Sagana co tam problemem było tylko wykończenie a tu jest tego dużo więcej... w każdym razie bardzo podobał mi się Hrnciar, Pyrdol plusik na zachętę ale na 10tce na ten moment lepiej prezentuje się Szuprytowski, przy okazji wie ktoś co z Nowakiem?

Kibic - 21 lipca 2023, 19:40:07 - *.220.205.172
Byłem na tym "finezyjnym pokazie technikii sposobu prowadzenia gry przez Pogoń" i powiem tak: Jeśli przez większość meczu zespół głębokich rezerw ŁKS-u bawił się z Pogonią w kotka i myszkę i to na boisku gości to co my mamy szukać w meczach z dużo lepszymi zespołami??? Niech zarząd przypomni cele na ten sezon, bo jakoś po pierwszym meczu trzeba te cele mocno zweryfikować. I proszę nie piszcie ze potrzeba Pogoni zgrania itp. Bo te niby wzmocnienia nie przyszły z ulicy tylko z klubów i coś powinni umieć?! Z taką grą bardzo czarno to widzę!!!! Ave Pogoń

Bagieta - 21 lipca 2023, 19:47:42 - *.146.110.88.mobile.internet.t-mobile.pl
Wincenciak bardzo słaby mecz dlatego zmieniony w połowie , zbyt wolno - zbyt mało kreatywności - dobre 2 zmiany
Nowak uszkodzona ręka po operacji chwilę mu się zejdzie zanim będzie grać
Bardzo słabo wyglądało to jak w Pogoni stali zawodnicy
Przed meczem myślałem że będzie fajna niespodzianka 4-0 coś takiego a tu pierwszy mecz i narazie bez szału

pz - 22 lipca 2023, 6:56:56 - *.siedlce.domtel.com.pl
Pierwsza połowa tragiczna gdyż totalnie nie było środka pomocy (zły wybór trenera). Wicenciak niegotowy mentalnie i pikarsko. O ile w ubiegłym sezonie co druga akcja mu wychodziła to wczoraj tracił większość piłek i stwarzał zagrożenie bramki, w tym sprokurował rzut karny. Pyrdoł może i nie zawalał ale też i nic nie wnosił. Dopiero ten Słowak pokazał że wie co ma robić na boisku mimo że jest obrońcą, to w środku pomocy zrobił różnicę więc to daje najlepszą ocenę poprzednich dwóch rozgrywających. Szuprytowski wszedł trochę późno i trudno go ocenić. Brak Nowaka boleśnie widoczny. Występ Majewskiego na tym samym poziomie co Wicenciaka. Nie stworzył żadnego zagrożenia pod bramką przeciwnika mimo że miał rzut karny. Strzał nad bramką to kryminał. Strzał musi być w światło bramki żeby chociaż bramkarz mógł mu pomóc i się pomylić. Demianiuk na boku jest dużo bardziej groźny niż w ataku a całą zmiana systemu w przewie letniej z takiego który jakoś nieźle funkcjonował na taki który nie wiadomo jak się sprawdzi i wymaga zgrania to mówiąc delikatnie raczej zły pomysł. Zeby nie ten Miś to nie wiem. Próbował grać na jedno podanie ale nie miał za bardzo z kim więc musiał wziąć sprawy w swoje ręce. Podsumowując środek pola z pierwszej połowy oraz brak klasowego napastnika zaważyły na wyniku spotkania, który jest zdecydowanie niekorzystny mając na uwadze to, że mecz był na własnym boisku z rezerwami oraz beniaminkiem.

F3 - 22 lipca 2023, 9:04:15 - *.siedlce.domtel.com.pl
pz zgadzam się w stu procentach ale nie przesadzajmy z tym Majewskim, karnego wykonał jak junior i to taki na bardzo niskim poziomie ale poza tym walczył i coś tam w tej ofensywie wnosił

hmm - 22 lipca 2023, 14:12:54 - *.dynamic-3-poz-k-1-2-0.vectranet.pl
Gdzie sie podziali dziadek siwe wlosy i wnuczek??