22 lipca 2023, 15:00 - Mielec (stadion MOSiR)

Stal: 1. Mateusz Kochalski - 7. Łukasz Gerstenstein (69, 37. Mateusz Stępień), 5. Marco Ehmann, 21. Mateusz Matras, 4. Kamil Pajnowski, 23. Krystian Getinger - 10. Maciej Domański (88, 42. Kai Meriluoto), 19. Michał Trąbka (70, 16. Matthew Guillaumier), 18. Piotr Wlazło, 11. Krzysztof Wołkowicz (65, 8. Kōki Hinokio) - 17. Ilja Szkurin (65, 25. Łukasz Wolsztyński).

Cracovia: 13. Sebastian Madejski - 17. Mateusz Bochnak, 24. Jakub Jugas, 5. Virgil Ghiță, 22. Arttu Hoskonen (76, 2. Cornel Râpă), 4. Paweł Jaroszyński - 18. Takuto Oshima, 20. Karol Knap (79, 6. Jani Atanasov), 10. Michał Rakoczy (89, 73. Patryk Zaucha) - 9. Benjamin Källman, 7. Patryk Makuch (79, 21. Kacper Śmiglewski).

żółte kartki: Ehmann, Trąbka - Knap, Oshima.

sędziował: Bartosz Frankowski (Toruń).
widzów: 6392.

mati Lech - 22 lipca 2023, 17:00:35 - *.dizum.com
Brawo dla Cracovii za walke o punkt a jeszcze można było to wygrać gdyby Kallman podawał do kolegów a nie strzelał. Stal sama sobie winna że nie dobiła na 3-0. Ten nowy Shkurin gol i asysta, to może być nowy Hamulić. Fin ze Stali zmarnował zwycięstwo.

ciekawski - 22 lipca 2023, 17:02:10 - *.43.251.233.ipv4.supernova.orange.pl
ciekawe na jakich zasadach gra w Stali rosjanin (m.in. cska moskwa) udający Białorusina. Czyżby w Mielcu sankcje nie obowiązywały

TakToWidzę - 22 lipca 2023, 17:02:22 - *.111.247.62
Spadek ŁKS, Stal i Puszcza. Jedyny niepewny typ z tej trójki, to Puszcza.
ŁKS i Stal spadek na 100%.

Cracovsky - 22 lipca 2023, 17:04:11 - *.dynamic.chello.pl
Ważny punkt w walce o utrzymanie.

mati Lech - 22 lipca 2023, 17:04:13 - *.dizum.com
@ciekawski Shkuri zrezygnował z gry dla kadry Białorusi na znak protestu przeciwko wspieraniu inwazji na Ukraine, on jest bardzo anty Łukaszenka.

Java - 22 lipca 2023, 17:07:06 - *.pool-42.nexet.pl
Sędzia Frankowski powinien sobie odpocząć po tym meczu.

do mati Le - 22 lipca 2023, 17:08:14 - *.43.251.233.ipv4.supernova.orange.pl
tja, i w ramach tego protestu grał w cska moskwa i w ukochanym klubie Olka - Energetyku.

AnWo_64 - 22 lipca 2023, 17:08:18 - *.centertel.pl
Mecz do wygrania dla Cracovii. Jednak zatriumfował minimalizm...

mks - 22 lipca 2023, 17:14:13 - *.dynamic.mm.pl
Mielec jak nie zmieni trenera to spadnie mimo ze sklad na papierze widac niezly.Stal gra to samo co Leczna 2 lata temu.Cracovia jak sie nie wzmocni tez bedzie na dole walczyc o byt,sezon dlugi a zaczna sie kartki,kontuzje itp.

AntenFKS - 22 lipca 2023, 17:17:38 - *.40.169.109.threembb.co.uk
@ciekawski, nie mieszaj sportu z polityka. Tyle w temacie.

mati Lech - 22 lipca 2023, 17:18:15 - *.141.215.97
@do mati Le nie wiem czy wiesz on już tak od dwóch lat nie gra u kacapów anie w reprezentacji Białrusi. Akurat ten zawodnik jest mocno anty putinowski i to trzeba szanować bo jest porządnym człowiekie.

info - 22 lipca 2023, 17:25:06 - *.elisa-mobile.fi
Frankowski to powinien pauzować już od dawna i to dożywotnio to najgorszy sędzia w Polskiej lidze. Nawet na orlikach są lepsi sędziwie a ten stronniczy aptekarz nigdy nie p o winien być sędzią

kks - 22 lipca 2023, 17:25:28 - *.dynamic.mm.pl
ale niektorzy politykują to że gral kiedys w CSKA nie znaczy ze jest pro ruski,poczytajcie wywiady jak wybuchla wojna co pisal.Apropo ilu Polakow gralo w Rosji?i tez sa pro Putinowcy?

el.ka. - 22 lipca 2023, 17:31:01 - *.wdm.pl
Jednak z Kieresia to żaden trener.... Ta drużyna ma potencjał ale potrzebuje czasu i innego trenera

Bolo - 22 lipca 2023, 17:40:10 - *.134.161.192
A na jakich zasadach grają Ukraińcy w Polsce? Przecież są w wieku poborowym i powinni bronić ojczyzny.

ha - 22 lipca 2023, 17:41:10 - *.dynamic.mm.pl
@el.ka tez tak mysle majac dosc dobrych pilkarzy ofensywnych Kieres gra ultra defensywnie

mks - 22 lipca 2023, 17:42:57 - *.dynamic.mm.pl
@Bolo Ukrainscy pilkarze graja tez praktycznie we wszystkich ligach europy

UltrasStal - 22 lipca 2023, 17:43:03 - *.dynamic.chello.pl
"Miłe złego początki". Muszę dać mały minusik przy nazwisku Kiereś. Mam nadzieję że wyciągnie pozytywne wnioski w kolejnych meczach. Wychodzimy na drugą połowę i nie pilnujemy wyniku tylko tak jakbyśmy chcieli strzelać więcej bramek nie pilnując defensywy. Pierwsza bramka dla Cracovii - OK, strzał od słupka, takie bramki wpadają ale druga to głupia strata i brak bliskiego krycia Rakoczego. Dopiero zaczęliśmy mądrze się ustawiać przy wyniku 2:2. Tak trzeba było grać przy prowadzeniu 2:0 i czekać na kontry. Duży materiał do analizy dla Kieresia przed kolejnym meczem, raczej trudniejszym z Piastem.

znawcaT - 22 lipca 2023, 17:47:59 - *.dynamic.chello.pl
Frankowski najsłabszym aktorem tego widowiska. Pierwsza bramka dla Stali po ewidentnym faulu na Rakoczym, druga przypadkowa po rykoszecie i było 0-2. Na szczęście, Cracovia wiedziała, że potencjał piłkarski i zgranie jest po jej stronie. Ruszyła w drugiej połowie, założyła zamek Stali i było 2-2. Zamiast dobić rozbitego mentalnie przeciwnika, trener Zieliński zarządził szanowanie 1 punktu w Mielcu... A szkoda, bo dziś Stal była spokojnie do ogrania.

Bulbus - 22 lipca 2023, 17:59:03 - *.dynamic.chello.pl
Tak jak przewidywałem nie należy się za wiele spodziewać w tym sezonie będąc kibicem Cracovii. Źle wyglądała obrona, nie jako poszczególni zawodnicy, ale jako całość. Byli źle ustawieni, zwłaszcza w pierwszej połowie. Brakuje też świeżości. Przydałby się dosłownie jeden, ale mocny transfer do drugiej linii.

rafalski - 22 lipca 2023, 18:01:33 - *.6.139.89.ipv4.supernova.orange.pl
nie zle wykombinowany remis... popsute kupony zakłady sportowe Dawałem 2 na Pasy

///CRACO// - 22 lipca 2023, 18:01:51 - *.dynamic.chello.pl
Gdyby nie wrodzony egoizm Kallmana(który to już raz pod bramką rywala?) i nie podawanie piłki na pustaka do Makucha przy stanie 2-2 to Cracovia wygrałaby spokojnie ten mecz. Zresztą wszystkie statystki po stronie "Pasów". Remis to strata 2 oczek dla nas - taka prawda, ale życzę Stali utrzymania w lidze.

Fulko - 22 lipca 2023, 18:02:48 - *.toya.net.pl
ta Stal to jak kiedyś Wodzisław - co sezon wszyscy uważają ja ze pewniaka do spadku a ona co roku go unika ...

Ja - 22 lipca 2023, 18:04:29 - *.dynamic.mm.pl
Kiereś won

Lis - 22 lipca 2023, 18:05:07 - *.227.191.73
Pewnie gdyby nie strzelił gola żaden z was by o nim nie wspomniał. A tak to teraz wszystkie psy szczekają..

fks - 22 lipca 2023, 18:07:46 - *.dynamic.mm.pl
ogólnie dobry mecz wynik 2-2 lepszy niz 0-0.Pilkarze obu ekip widac maja jeszcze siłownie w nogach.Cracovia miala wiecej z gry ale wiadomo lepsze zgranie bylo widoczne mogla to wygrac ale mogla i przegrac bo Kai mial sete w doliczonym i przestrzelil.Tak ogolnie patrzac remis zadawalal trenerow,choc po 2-0 Stali Kieresia mniej.

ha - 22 lipca 2023, 18:15:07 - *.dynamic.mm.pl
@craco ty Cracovi tez życz utrzymania bo przy sepostwie Filipiaka raczej też bedziecie zamieszani w walke o utrzymanie.Rok temu nikt w Polsce nie pisal że spadnie Lechia czy Plock.

PM - 22 lipca 2023, 18:18:10 - *.147.9.115.mobile.internet.t-mobile.pl
Specjalnie odwiedzałem Mielec. Wszystko fajnie, ale Ehmann odpowiada za sprzedanie dwóch pkt w drugiej połowie. Jeszcze te 7 minut doliczone, waliło łamakiem na 2:3, szczęśliwie Stal uniknęła. Walka o utrzymanie Stali i Cracovii będzie.

Lis - 22 lipca 2023, 18:46:18 - *.227.191.73

JS - 22 lipca 2023, 19:10:06 - *.centertel.pl
A większość już skazał Mielec na spadek przed rozpoczęciem sezonu.Znawcy

Lato - 22 lipca 2023, 19:19:42 - *.play-internet.pl
No i spadną. Razem z ŁKS i Puszczą.

Fan Zielon - 22 lipca 2023, 20:58:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Haha...słabiutka Stal remisuje z Cracovią...Zieliński pakuj się...

Cora ze St - 22 lipca 2023, 21:02:55 - *.dynamic.chello.pl

Pozdrawiam wszystkich wariatów z Craxy ktorzy byli w Mielcu. Niby nie ma oficjalej zgody ale jest. Do następnego...

Kaju - 22 lipca 2023, 21:28:26 - *.147.68.84.mobile.internet.t-mobile.pl
Stal oddala zwyciestwo prowadzac dwa zero i tylko remis

PASY - 22 lipca 2023, 21:29:41 - *.dynamic.chello.pl
Kibiców Cracovii w Mielcu około 1000. Kilkaset w sektorze gości, reszta porozrzucana po stadionie. Pozdro Stal - oficjalnej zgody już nie ma, ale szacunek od lat jest. Zapraszamy do Krakowa na wiosnę.

Radomiak - 22 lipca 2023, 22:24:17 - *.204.76.162.mobile.internet.t-mobile.pl
Brawo Mateusz Kochalski! Radomiak pamięta!

Dafert - 23 lipca 2023, 7:31:37 - *.dynamic.mm.pl