22 lipca 2023, 17:00 - Kraków (Stadion Miejski Hutnik Kraków)
Dawid Kubowicz 13, Deniss Rakels 49, Patryk Kieliś 85

Hutnik: 39. Wiktor Kaczorowski - 11. Patryk Kieliś, 5. Dawid Kubowicz, 36. Kamil Wenger, 23. Jakub Marcinkowski (88, 30. Filip Jania) - 9. Krystian Lelek (82, 77. Michał Głogowski), 10. Miłosz Drąg, 8. Dominik Zawadzki, 27. Marcin Budziński (90, 21. Karol Szablowski), 92. Deniss Rakels (89, 7. Krzysztof Świątek) - 99. Marcin Wróbel.

Skra: 1. Karol Szymkowiak - 13. Mateusz Magdziarz (46, 22. Zbigniew Wojciechowski), 98. Filip Nawrocki (46, 20. Oliwier Kucharczyk), 5. Mateusz Bartosiak, 4. Adam Mesjasz, 11. Mateusz Winciersz - 88. Tobiasz Kubik (62, 28. Michał Kitliński), 26. Adam Olejnik (62, 8. Jan Ciućka), 6. Mikołaj Łabojko (46, 25. Przemysław Sajdak), 7. Piotr Nocoń - 10. Dawid Wojtyra.

żółte kartki: Kubowicz, Marcinkowski - Kubik, Mesjasz, Nocoń.
czerwone kartki: Dawid Kubowicz (73. minuta, Hutnik, za drugą żółtą) - Dawid Wojtyra (40. minuta, Skra, za uderzenie przeciwnika), Oliwier Kucharczyk (77. minuta, Skra, za faul taktyczny).

sędziował: Kornel Paszkiewicz (Wrocław).
widzów: 775.

Jimi - 22 lipca 2023, 19:02:48 - *.43.8.89.ipv4.supernova.orange.pl
Budziński i Rakels TOP! Ile Hutnik kocham Cię !

Legenda - 22 lipca 2023, 19:07:48 - *.mt.pl
Ciekawe co Wojtyra powiedział sędziemu

AnWo_64 - 22 lipca 2023, 19:08:02 - *.dynamic.chello.pl
Się działo. Trzy bramki, trzy czerwone kartki, pewna wygrana Hutnika...

KS - 22 lipca 2023, 19:08:13 - *.sta.tvknaszapraca.pl
a czym Dawid obraził Paszkiewicza ze chłop dał czerwona / to ostatni mecz paszkiewicza w roli sedziego mysle

PW 1911 - 22 lipca 2023, 19:08:46 - *.jmdi.pl
Brawo Hutnik! W tej kolejce miałem 2 życzenia jeżeli chodzi o 2. Ligę. Żeby wygrała Polonia Bytom i Hutnik

Raffaello - 22 lipca 2023, 19:13:08 - *.204.109.95.mobile.internet.t-mobile.pl
Czy Hutnik Kraków ma zamiar walczyć o awans???

Legenda - 22 lipca 2023, 19:14:15 - *.mt.pl
Do Raffaello Skoro ściągnął Budzińskiego i Rakelsa to dają jasny sygnał że walczą o awans.

Ddmkd - 22 lipca 2023, 19:19:12 - *.play-internet.pl
Jeden as za granicą napadł na sędziego a później skończyło się jak się skończyło. Ty lepiej martw się o wojtyre, a nie sędziego.

Burmistrz - 22 lipca 2023, 20:10:36 - *.204.104.192.mobile.internet.t-mobile.pl
A dlaczego mecz w Hucie był rozgrywany tak wcześnie?Czyżby pan pre-zydent zlikwidował na tym stadionie oświetlenie?Przy okazji pozdrowienia dla k n ura i jego śmiesznego portaliku z zakazem komentarzy wydanego z magistratu

F - 22 lipca 2023, 20:11:26 - *.dynamic.mm.pl
Pięknie, okregowka w Częstochowie coraz blizej

Skra nie m - 22 lipca 2023, 21:17:14 - *.46.114.pool.telefonica.de
Życzę Skrze gry w okręgówce. Stadion bez trybun i z sztuczną nawierzchnią, to kpina z polskiej piłki. Klub bez kibiców

Fan - 22 lipca 2023, 21:20:13 - *.dynamic.chello.pl
Byłem na meczu i szczerze powiem że Hutnik obnażył nasze słabości boiskowe i czarno to wszystko widzę, brak kluczowych wzmocnień brak inwestora i brak naszych kibiców w porownaniu do atmosfery kibicowania na Hutniku to my już jesteśmy w okręgówce 😓

Albin - 22 lipca 2023, 21:24:22 - *.147.68.84.mobile.internet.t-mobile.pl
Sedzina z Wroclawia pomogl Hutnikowi

Kibic - 22 lipca 2023, 21:45:22 - *.204.104.142.mobile.internet.t-mobile.pl
Lepszej przeprawy na starcie Hutnik nie mógł sobie wymarzyć.
Co prawda mecz sam się ułożył i wstyd było nie przegrać.
Swoje 5 groszy na pewno dorzucił sędzia Paszkiewicz znany na Suchych Stawach z podyktowanego karnego dla Motoru rok temu za faul 2 metry przed polem karnym.

Bzik - 22 lipca 2023, 21:58:27 - *.opera-mini.net (*.0.39.209)
@Fan co Ty porównujesz kibicow Skry do kiboli Hutnika z Nowej Huty to faktycznie inna liga

Hetman - 22 lipca 2023, 22:58:22 - *.sta.tvknaszapraca.pl
zastanawia mnie dlaczego małomiasteczkowi tifffozi tak zazdroszcza Skrze , zreszta mało mnie to obchodzi

Bagienn - 22 lipca 2023, 23:30:21 - *.play-internet.pl
Albin Skra nawet nie zagroziła bramce Hutnika widząc to co zrobił jeden z zawodników Skry piłkarzowi Hutnika to jest ewidentna czerwona kartka później też faul na naszym zawodniku i jeden ze skry został ukarany żółtkiem a później czerwoną więc w czym ten sędzia pomógł Hutnikowi? zresztą mecz zakończył się 3-0 a mogło być znacznie więcej.

jura - 23 lipca 2023, 1:12:23 - *.sta.tvknaszapraca.pl
Piękny sen Skry może zakończyć się wypadnięciem ze szczebla centralnego...

Qulty - 23 lipca 2023, 11:42:06 - *.play-internet.pl