25 lipca 2023, 14:31:25 - gabrielba
Gol Adriana Mierzejewskiego w Pucharze Chin

Adrian Mierzejewski strzelił bramkę dla Henan Songshan Longmen w przegranym w rzutach karnych 3-5 meczu 1/8 finału Pucharu Chin z Dalian Professional. Dla 36-letniego pomocnika, który rozegrał pełne spotkanie, to pierwszy gol w tej edycji rozgrywek. Po 90 minutach był remis 1-1 (1-0).

25 lipca 2023, 12:30 - Dalian (Jinzhou Stadium)
Dalian Professional 1-1 k. 5-3 Henan Songshan Longmen
Zhao Jianbo 51 - Adrian Mierzejewski 27

karne: 1-0 Borisław Conew, 1-1 Adrian Mierzejewski, 2-1 Zhao Jianbo, 2-2 Dilümüt Tudi, 3-2 Fei Yu, 3-3 Keqiang Chen, 4-3 Vas Nuñez, (4-3 Zhong Yihao - obroniony), 5-3 Lin Liangming

żółte kartki: Huang Jiahui, Yin Shang - Zhao Yuhao, Adrian Mierzejewski.

sędziował: Ren Tong.

Pełne spotkanie w drużynie gospodarzy rozegrał Fei Yu (w przeszłości Warta Poznań). Poza kadrą zespołu gości pozostał Hildeberto Pereira (kiedyś Legia Warszawa).

Max - 25 lipca 2023, 14:38:16 - *.play-internet.pl
Myślałem że już dawno skończył przygodę z piłką

pg - 25 lipca 2023, 14:42:16 - *.70.99.118
Mańka z Zabrza do niego zadzwoni i mu zaoferuje kebab po chińsku od Poldiego. Zgodzi sie zagrać w górniczku.

fsdse - 25 lipca 2023, 15:14:02 - *.181.100.190
Tarantula zawsze groźny

M - 25 lipca 2023, 15:15:54 - *.160.217.10
Sprawdziłem wszystkie restauracje obok stadionu Jinzhou i żadna nie ma opinii w Googlu. Ciekawi mnie jak Mierzej wybiera knajpy w Chinach. A może je tylko w domu?

dlugopisy - 25 lipca 2023, 15:23:56 - *.6.30.172.ipv4.supernova.orange.pl
Może nie je w domu, ale na pewno nie korzysta z google.:D

xmen - 25 lipca 2023, 15:29:27 - *.dynamic.chello.pl
Korzysta z aplikacji i mu dron przez okno dostarcza żarełko.

ko - 25 lipca 2023, 15:33:40 - *.dynamic.chello.pl
Mierzejewski w wywiadzie mówił, że nie wychodzi od 20 lat z domu, bo mu chińczycy zabraniają z powodu na pandemię.

kibol - 25 lipca 2023, 16:21:52 - *.pa.vic.optusnet.com.au
W Chinach nie ma Google'a, za to jest Baidu. Co to Mierzejewskiego, spotkałem Go osobiście na meczu Sydney FC. Wydawał się mieć Naszą Reprezentacje w niewielkim poważaniu. Po prędkim opuszczeniu klubu gdy odmówiono Mu żądanej kwoty za kolejny sezon, potwierdziło się jakiś są Jego życiowe priorytety.

Ojgen - 25 lipca 2023, 16:38:36 - *.0.251.70 (*.25.137.225)
Dlaczego wyskakują mi reklamy ze stopami i grzybami między palcami????????????????

kiła - 25 lipca 2023, 16:59:35 - *.155.33.100
@Ojgen moze zona kupila zel na grzybice przez net. Sprawdz.