Jarecki71 - 30 lipca 2023, 22:02:40 - *.146.122.232.mobile.internet.t-mobile.pl
Ewidentnie różnica jakosci widoczna, walką sie tego nie nadrobi, mój Widzew może grać jedynie o utrzymanie

Hubcio - 30 lipca 2023, 22:03:29 - *.dynamic.mm.pl
Pogoń w tym sezonie zdobywa historyczne mistrzostwo Polski

Portowiec - 30 lipca 2023, 22:03:32 - *.20-3.cable.virginm.net

arek@yahoo - 30 lipca 2023, 22:03:41 - *.27.246.247.ipv4.supernova.orange.pl
Spadek LKS , Widzew , Puszcza - kazdy tak w Polsce chce

CK_MKS - 30 lipca 2023, 22:05:44 - *.play-internet.pl
Dobry mecz. Powodzenia w czwartek z Linfield.

Grad - 30 lipca 2023, 22:09:42 - *.162.60.26.ip.interplus.com.pl
Pogoń o wiele lepsza ale dlaczego pomagał im jeszcze sędzia Musiał? Pierwsza bramka dla Pogoni z wolnego który należał się Widzewowi. Jordi też nie faulował przy walce z obrońcą. Oprócz jednej wszystkie sytuacje stykowe gwizdanie na korzyść Pogoni. Po co im pomagać, niech sami dadzą radę.

@Hubcio - 30 lipca 2023, 22:12:07 - *.147.76.238.mobile.internet.t-mobile.pl
Pogon mistrzem bo wygrała z 2 słabeuszami jedną bramką?

Ddd - 30 lipca 2023, 22:13:49 - *.205.132.127.mobile.internet.t-mobile.pl
Nie zdziwił bym się jak jeszcze Widzew z ŁKS poleci z ekstraklasy, słabych mają piłkarzy. A na dobrych trzeba mieć pieniążki . Z takim budżetem Widzewowi ciężko bd rywalizować z Rakowem ,Pogonią, a zwłaszcza z Lechem , Legią.

Widzew10 - 30 lipca 2023, 22:16:33 - *.play-internet.pl
Powtórka z rozrywki rok temu był podobny wynik, mógłby remis jaki spalony nie było spalonego

Total - 30 lipca 2023, 22:18:28 - *.play-internet.pl
Brawo Widzew za walkę.Dumninpo zwycięstwie, wierni po porażce.RTS!

kęsik - 30 lipca 2023, 22:19:56 - *.11.63.165.ipv4.supernova.orange.pl
Widzew zrobił dwie akcje w meczu i strzelił dwa przypadkowe gole (jeden anulowany). Pogoń o kilka klas lepsza.

Mirek - 30 lipca 2023, 22:22:42 - *.dynamic.inetia.pl
Brak wzmocnień w Widzewie... Widoczny.. Dramatyczna walka o utrzymanie. Nic więcej..

aaa - 30 lipca 2023, 22:29:14 - *.radom.vectranet.pl
W następnym sezonie w Łodzi nie będzie ex

Widzew10 - 30 lipca 2023, 22:31:05 - *.play-internet.pl
Mirek jak niema wzmocnień wejdź w zakładkę transfery Ekstraklasa tu potrzeba nowego trenera

matejko22 - 30 lipca 2023, 22:32:45 - *.centertel.pl
Dobrze że Widzew strzelił pierwszy. Pogoń się obudziła i tylko szczęście ofiarność pomogła widzewiakom dojechać do przerwy. Ale po przerwie były takie że błędy i brak szczęścia i się skończyło Pogoń jeszcze bardziej przykręciła śrubę nie było litości. Uważam że w lidze naszej są cztery kluby które roztrzygną mistrzostwo między sobą. Pozwolę sobie nawet powiedzieć że Pogoń Lech Legia Raków wyszli z szarej rzeczywistości naszej ekstraklasy. Reszta jeszcze w tej szarości pozostała.

xyz - 30 lipca 2023, 22:32:56 - *.piaseczno.vectranet.pl
Śmieszne są teksty, że tak słaby klub jak pogoń na mistrza.

tors - 30 lipca 2023, 22:53:06 - *.centertel.pl
Brawo Pogoń. Pozdro od Legii

futbolista - 30 lipca 2023, 22:58:38 - *.boid.qwest.net
te su kaput: slask, widzew i ruch, raus z extra ! i nie wpuszczac tam wisly, tej z galicji.

Yuka - 30 lipca 2023, 23:12:20 - *.centertel.pl
Ktoś tu pisze świetny mecz z obu stron,jak tu pogoń powinna z 5 wygrać.Widzew nie nadaje się do ekstraklasy i zapewne z niej spadnie.Dlaczego pogoń i Lech nie przełożyły męczy a legia z Rakowem tak?Raków jeszcze rozumiem,ale legia?Jak oni nie mogą sobie poradzić z takimi ogórkami to świadczy o ich siłę.Wstydu tylko Polsce robią,to najgorszy pucharowicz w ostatnich latach,a tfu!!!Hanbicie cały narod.

kobi18 - 30 lipca 2023, 23:16:44 - *.dynamic.chello.pl
Jak zawodnicy Pogoni partolą strzały, to głowa boli. Wewnętrzną lekko w bramkarza lub obrońce, choć do bramki 8-10 metrów. Czy nie ma tam faceta, który walnie z prostego podbicia pod poprzeczkę? Przy takich strzałach było by 5-1. Widzew walczył, co było widać na stykowych sytuacjach, a Pogoniarze odstawiali nogi. Z Belgami z Gent to się zemści.

futbolista - 30 lipca 2023, 23:19:36 - *.boid.qwest.net
jednym slowem, w kraju ciezko sie nauczyc szybkiego stylu zachodu. i we wszystkim pan Santos ma racje. remis z " owieczkami " murowany i basta i tak trzymojta.

Widzewiak - 30 lipca 2023, 23:46:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Czemu uważacie,że Widzew spadnie bo co bo przegrał?Pierwsza połowa nieźle wyglądała w naszym wykonaniu po szybkim golu Bartek dobrze graliśmy w defensywie.Po przerwie szybka bramka Zahovicia zmieniła mecz.Pogoń zdecydowanie lepsza i wygrała zasłużenie.Portowcom życze upragnionego Majstra i powodzenia w LKE.

Widzew10 - 30 lipca 2023, 23:55:26 - *.play-internet.pl
Widzewiak dokładnie po 2 meczach życzą Widzewowi spadku żeby sie nie zdziwili jeszcze

abc - 31 lipca 2023, 0:36:07 - *.centertel.pl
@arek@yahoo
Nie chcę tak. A więc nie każdy w Polsce ...

Rafu - 31 lipca 2023, 5:51:51 - *.centertel.pl
Robert Dymkowski najlepszy napastnik Polski!!!!!!

ozon - 31 lipca 2023, 6:28:30 - *.centertel.pl
4 transfery do Pogoni na już - ktoś za Kowalczyka, środkowy obrońca, i 2 skrzydłowych, bo jak Grosik czy Wędrychowski nie będą mogli grać, to bida z nędzą.

Legła - 31 lipca 2023, 8:27:50 - *.centertel.pl
Niech tylko Legia spadnie i będzie ekstraklasowo!

aleks - 31 lipca 2023, 8:50:58 - *.dynamic.mm.pl
Brawa dla Pogoni za to,że pomimo iż gra mecz w PUCHARZE to nie przekłada meczu jak inne wątpliwe zespoły

dasaadas - 31 lipca 2023, 9:38:52 - *.146.251.77.mobile.internet.t-mobile.pl
Trzeba przyznać, że różnica klas była wyraźna.
Gdyby nie Widzew przypuszczam, że większość tych kopaczy nigdy by w ekstraklasie na zagrali....

Darek - 31 lipca 2023, 9:44:17 - *.151.41.232
Dlaczego tak dobry piłkarz, będący cały czas w świetnej formie, rozgrywający bez problemu całe mecze nie gra w reprezentacji? Przecież to, jak na Polskę, zawodnik wybitny. Nie rozumiem tego. Panie Santos, ogląda Pan w ogóle mecze Pogoni?

Darek - 31 lipca 2023, 9:46:18 - *.151.41.232
Oczywiście, chodziło mi o Kamila Grosickiego.

Lin - 31 lipca 2023, 10:08:37 - *.centertel.pl
Od kiedy to jakiś tam arek@yahoo to każdy w tym kraju? A może jeszcze w Europie i na świecie?
Masz ty chłopie fantazję! A tak na marginesie, skąd w ogóle jesteś?

Marynarz - 31 lipca 2023, 10:09:54 - *.205.132.119.mobile.internet.t-mobile.pl
Warte odnotowania, że nie było ani jednego bluzgania na Widzew. Pełna kulturka na meczu.

Lin - 31 lipca 2023, 10:20:41 - *.centertel.pl
@Marynarz, widzę od pewnego już czasu, czy to mecz w Łodzi, czy w Szczecinie, zero bluzgów. Może i kiedyś kibice się wzajemnie nienawidzili, ale widać teraz się to zmieniło i wygląda na to, ze jedni do drugich nic nie mają. I dobrze, tak trzymać! Ja osobiście, jako Widzewiak też nic do Was nie mam, nawet pomimo tego, że kiedyś trzymaliście z Legią.

Jan - 31 lipca 2023, 12:25:09 - *.toya.net.pl
Pogoń wiadomo na fali ale Widzew pokazał dobrą grę w defensywie i w drugiej połowie stwarzał dobre sytuację są dużo gorsze drużyny typu lks który w derbach dostanie baty. Z taką grą spokojnie się utrzymają.

marcinnn - 31 lipca 2023, 12:56:19 - *.warszawa.vectranet.pl
No i dobrze, że się to ucywilizowało i nie bluzga się na każdego kto przyjedzie. Pogoń z Widzewem nie mają żadnego powodu do nienawiści. Są relacje neutralne, a pomiędzy niektórymi kibicami całkiem dobre relacje prywatne. Byłoby głupotą się wyzywać nawzajem. Wczorajszy mecz pokazał ,że atmosfera na mecz może być gorąca bez wzajemnych wyzwisk :-)

aleks - 31 lipca 2023, 17:40:26 - *.dynamic.mm.pl