3 sierpnia 2023, 16:21:18 - bartekwr9
Muris Mešanović zawodnikiem Puszczy

Muris Mešanović został nowym zawodnikiem Puszczy Niepołomice, z którą związał się umową obowiązującą do 30 czerwca 2024 roku z opcją przedłużenia.

33-letni bośniacki napastnik ostatnio grał w Bruk-Becie Termalice Nieciecza. W poprzednim sezonie Fortuna I ligi wystąpił w 31 spotkaniach i strzelił siedem goli.

źródło: Puszcza Niepołomice

obiektywny - 3 sierpnia 2023, 16:31:52 - *.dynamic-1-kat-k-4-0-0.vectranet.pl
Bardzo dobry napastnik jakby w Termalice miał mu kto podawać to na pewno by miał 18-22 goli.

577 - 3 sierpnia 2023, 16:34:46 - *.play-internet.pl
A jakby przeciwnicy nie wystawiali bramkarza to 28 - 32, spokojnie.

Hahaha - 3 sierpnia 2023, 16:39:05 - *.centertel.pl
Puszcza zamienia się w dom piłkarskiej starości? Spadek będzie, szrotowisko ligi nie utrzyma.

dlugopisy - 3 sierpnia 2023, 16:40:13 - *.6.30.172.ipv4.supernova.orange.pl
A jakby jeszcze częściej trafiał w bramkę to 40 - 50 na luzie.

Ojgen - 3 sierpnia 2023, 16:45:26 - *.134.208.255 (*.25.13.144)
Powodzenia dzielny Bośniaku i Hercegowińczyku !!!

Nieobiekty - 3 sierpnia 2023, 17:13:42 - *.mobile.kpn.net
Powiem wincy jakby bramki były po 15 metrów to nawet strzeliłby że 40 goli...

Edi - 3 sierpnia 2023, 17:37:04 - *.21.29.79.ipv4.supernova.orange.pl
Takie wiejskie kluby powinny mieć zakaz grania w Ekstra Klasie.

Michał - 3 sierpnia 2023, 17:39:24 - *.dynamic.mm.pl
@Edi to tak jak ty wypowiadania się w internecie "miszczu"

Optymista - 3 sierpnia 2023, 17:40:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A gdyby mecz trwał co najmniej 3 godziny, spokojnie w sezonie walnął by 50-80 bramek.

ass - 3 sierpnia 2023, 17:41:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Edi zgadzam się z Tobą takie kluby jak Puszcza i Widzew nie powinny grać w ekstraklasie, wiejskie kluby precz !

rympał - 3 sierpnia 2023, 17:44:17 - *.dynamic.inetia.pl
Na 10 okazji wykorzystuje jedną

Bulbus - 3 sierpnia 2023, 17:52:05 - *.dynamic.chello.pl
Jego nieskuteczność była jedną z głównych przyczyn spadku popularnych słoników z ekstraklasy. Z drugiej strony widać, że coś tam potrafi, ale głową nie nadąża za nogami. Od Puszczy i tak chyba nikt nie oczekuje utrzymania, więc nie ma co się pieklić, że biorą starego Słowaka. Puszcza w ekstraklasie to błąd w systemie, jak swego czasu Łęczna. Trochę kolorytu jednak nie zaszkodzi. Awans wywalczyli sportowo rozbijając faworyzowaną Wisłę, więc to właśnie ona powinna się wstydzić, a nie Puszcza, że się jej udało.

dyl - 3 sierpnia 2023, 18:30:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Daleko nie miał. Przez puszczę i już w Niepołomicach

obserwator - 3 sierpnia 2023, 18:50:22 - *.centertel.pl
Że przyszedł do Puszczy nie znaczy że bedzie wychodził w podstawowym składzie.

Dk - 3 sierpnia 2023, 20:11:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
100 goli .. jakby przeciwnik gral w 10tke co mecz
")"):

Xyz - 3 sierpnia 2023, 21:33:48 - *.centertel.pl
Nie musi strzelac dużo goli. Wystarczy 1 bramka w meczu,pod warunkiem że będzie to zwycięska bramka dająca 3 punkty.