4 sierpnia 2023, 19:54:48 - euzi
Odrodzenie "Jagi"

Jagiellonia Białystok wygrała u siebie 2-1 (0-1) z Widzewem Łódź w piątkowym meczu 3. kolejki PKO Ekstraklasy. Prowadzenie łodzianom do przerwy dał Ernest Terpiłowski strzałem zza pola karnego, ale w końcówce meczu zwycięstwo gospodarzom zapewnili Afimico Pululu z rzutu karnego i Bartłomiej Wdowik z rzutu wolnego.

4 sierpnia 2023, 18:00 - Białystok (Stadion Miejski)
Jagiellonia Białystok 2-1 Widzew Łódź
Afimico Pululu 79 (k), Bartłomiej Wdowik 86 - Ernest Terpiłowski 36

Jagiellonia: 1. Zlatan Alomerović - 19. Paweł Olszewski (82, 3. Dušan Stojinović), 32. Miłosz Matysik, 17. Adrián Diéguez, 27. Bartłomiej Wdowik - 7. Dominik Marczuk (71, 36. Jakub Lewicki), 6. Taras Romanczuk (71, 16. Michal Sáček), 8. Nené, 14. Jarosław Kubicki (61, 10. Afimico Pululu), 77. Wojciech Łaski (62, 28. José Naranjo) - 11. Jesús Imaz.

Widzew: 1. Henrich Ravas - 95. Patryk Stępiński, 5. Serafin Szota, 2. Luís Silva, 92. Fábio Nunes - 13. Ernest Terpiłowski (68, 23. Paweł Zieliński), 25. Marek Hanousek, 80. Filip Przybułek (68, 47. Antoni Klimek), 10. Fran Álvarez (61, 22. Dominik Kun), 19. Bartłomiej Pawłowski (87, 14. Andrejs Cigaņiks) - 9. Jordi Sánchez (61, 99. Imad Rondić).

żółte kartki: Olszewski - Terpiłowski, Sánchez, Luís Silva.

sędziował: Bartosz Frankowski (Toruń).
widzów: 11 547.

mati - 4 sierpnia 2023, 19:55:40 - *.218.144.18.lowhosting.org
Brawo Jaga za walkę do końca, Pululu kolejny mecz z golem zapowiada się na drugiego Ishaka. Szykuje się ciekawy mecz z Lechem. Widzew leci tak przegrać mecz w końcówce.

Morda - 4 sierpnia 2023, 19:55:53 - *.169.19.160
I elegancko

Mania[K] - 4 sierpnia 2023, 19:55:54 - *.70.173.151
hahahha Pululuuuuuuuuuuuuuu

JvR - 4 sierpnia 2023, 19:56:18 - *.centertel.pl
Widzew już nie będzie miał przeciwnika na poziomie Puszczy więc dmutna im die jesień szykuje

Krk - 4 sierpnia 2023, 19:56:55 - *.dynamic.mm.pl
Niedźwiedź zostanie zwolniony

Kibic - 4 sierpnia 2023, 19:57:01 - *.toya.net.pl
Hanousek won sprzedawczyku!!!

xxx - 4 sierpnia 2023, 19:57:17 - *.centertel.pl
Tylko wina Niedźwiedzia. Przecież Widzew potrafi grać w piłkę i jak można wyjść na drugą połowę na utrzymanie wyniku 1-0 ? Jakby nie grali na utrzymanie 1-0 to by wygrali a tak to się musiało tak skończyć jak się skończyło.

aaa - 4 sierpnia 2023, 19:57:29 - *.radom.vectranet.pl
Po sezonie nie będzie ekstraklasy w Łodzi.

Miki - 4 sierpnia 2023, 19:57:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gratulacje Adrian Siemieniec !!z Jagiellonia 👏😉 kibice Chrobrego Głogów pamiętają!!..

Marek - 4 sierpnia 2023, 19:58:17 - *.wroclaw.dialog.net.pl
Widzew twardym kursem zmierza do 1 ligi..

ciekawski - 4 sierpnia 2023, 19:58:49 - *.43.251.235.ipv4.supernova.orange.pl
Gole z SFG powinny się liczyć za pół gola. Tak jak jest - to zabija piękno piłki. Autobus kontra - przypadkowy karny czy wolny i drużyna zdecydowanie słabsza wygrywa
PS: nie jestem kibiucem Widzewa.

Kibic - 4 sierpnia 2023, 19:58:51 - *.toya.net.pl
Hanousek 12 zawodnikiem Jagiellonii
A taktyka Niedźwiedzia kolejny raz do niczego. Naprawdę najwyższy czas na zmianę trenera.

MKS - 4 sierpnia 2023, 19:58:55 - *.99.105.90
widzew znów pokazał widzewski charakter

Siarka - 4 sierpnia 2023, 19:59:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Niedźwiedź Podaj się do Dymisji bo i tak cię Zwolnią. Widzew Obrona przed Spadkiem

xxx - 4 sierpnia 2023, 19:59:26 - *.centertel.pl
Niedźwiedź czy ty nie umiesz im powiedzieć w przerwie że jest 0-0 albo że przegrywamy ?

badzior - 4 sierpnia 2023, 19:59:36 - *.man.tk-internet.pl
Są słabsze drużyny w Extraklasie na tą chwilę, ale jak dalej ten nieudacznik Niedźwiedź będzie trenerem, to nawet ŁKS nas w tabeli wyprzedzi...

kura - 4 sierpnia 2023, 19:59:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Niedźwiedź niech wraca do Polkowic .

Bako - 4 sierpnia 2023, 20:00:02 - *.hsd1.in.comcast.net
Widzew strzeli bramkę i później jej broni do końca meczu !!!

Starszy - 4 sierpnia 2023, 20:00:28 - *.29.164.215.ipv4.supernova.orange.pl
Dlaczego rzeżnik Hanousek nie dostał 4 żółtych kartek , mimo że wywalczył dla Jagi 3 punkty.

winki - 4 sierpnia 2023, 20:01:02 - *.205.132.217.mobile.internet.t-mobile.pl
Co ten Hanousek odwala to szok , dwa razy ręka ? . Dajcie spokój , po drugie w tym wolnym poco on skacze pod skos , zamiast na prosto wyskok . W twarz się bał dostać , czy jak .

Pan Kura - 4 sierpnia 2023, 20:02:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Trenerze Niedźwiedź do Chrobrego!

👏& - 4 sierpnia 2023, 20:02:22 - *.dynamic.mm.pl
Byczyna po 3 kolejkach będzie miała tyle pkt co ŁKS 😂😂😂

Mirek - 4 sierpnia 2023, 20:02:52 - *.wroclaw.dialog.net.pl
Czekam na mikro cykl. Trenerze.. Jutro już podajcie.. I zamknąć wszystkie treningi..

Fiki - 4 sierpnia 2023, 20:03:02 - *.centertel.pl
utrzymać się utrzyma Widzew tylko że wnerwiajace jest że przy prowadzeniu 1-0 się cofają nie wiem po jakiego grzyba jak przeciez potrafią grać w piłkę

R - 4 sierpnia 2023, 20:03:49 - *.centertel.pl
Karny naciągany, chronił ciało ręką, nie zwiększył powierzchni ciała.

jo - 4 sierpnia 2023, 20:04:50 - *.centertel.pl
No i gitara, a do tego perkusja i klawisze :-)
Nic tak nie cieszy jak porażka proletariuszy.

Sztygar - 4 sierpnia 2023, 20:06:19 - *.play-internet.pl
Ciekawe ile frankowski (celowo z małej) zgarnął za mecz? Ze 200 tysi?

@Sztygar - 4 sierpnia 2023, 20:07:25 - *.169.19.160
Za wspieranie Widzewa? Bez przesady, kazdemu zdarzaja sie pomylki. Na pewno nie chcial celowo przeciez pomoc Widzewowi.

TULL - 4 sierpnia 2023, 20:08:09 - *.dynamic.inetia.pl
niedzwiedz wichniarek genialni !!! genialni !!! po stokroć g e n i a l n i !!!

Sztygar - 4 sierpnia 2023, 20:08:11 - *.play-internet.pl
Frankowski do wrocławia Widzew NIGDY NAWET NIE ZREMISOWAŁ Z TYM Sędziną...

KompleksKS - 4 sierpnia 2023, 20:09:11 - *.net.autocom.pl
mati to stara kur wa, mati je bany jest, matiego trzeba pier dolic, mati cw el kks! I wszyscy! maaati to sta...!!

@sztygar - 4 sierpnia 2023, 20:14:04 - *.net.autocom.pl
Frankowski sedziowal Widzewowi 2 mecze w ostatnich 2 latach. 1 zwyciestwo, 1 porazka. Faktycznie NIGDY NAWET NIE ZREMISOWAL :D

Ugary - 4 sierpnia 2023, 20:17:00 - *.146.127.109.mobile.internet.t-mobile.pl
Brawo Jagiellonia tak trzymać !!!

Duda - 4 sierpnia 2023, 20:17:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@ Kura.Trener Niedźwiedź na 100'/, nie pójdzie do 3 ligi !! Jeżeli miał by odejść!!

mati - 4 sierpnia 2023, 20:18:01 - *.for-privacy.net
@lech mati boli podszywko i ma boleć jeszcze Górnik aleje Piasta i jak mówiłem przed sezonem Widzew i Piast lecą do tego puezcza albo Ruch który dostanie od legii.

Rzeszowiak - 4 sierpnia 2023, 20:18:09 - *.119.96.1
Widzew lepszy, ale niekonsekwentny... Potem babolstwo Hanouska i lawina nieszczęść gotowa. Jaga słabieńka.

Parantrop - 4 sierpnia 2023, 20:22:31 - *.toya.net.pl
Jak zawodnik chroni reką twarz aby nie dostać w oko to też ma byc karny? Nawet na podwórku takich karnych się duktuje. Do bani z tymi przepisami o karnych, wypaczaja wyniki.

icekajwaj - 4 sierpnia 2023, 20:23:48 - *.204.109.71.mobile.internet.t-mobile.pl
Nie ważne wyniki, ważne że sprzedano wszystkie karneciki

@mati - 4 sierpnia 2023, 20:27:55 - *.net.autocom.pl
Ale co mnie obchodzi jakis Piast, Gornik, Ruch, Puszcza, czy Widzew? Wstanmy wszyscy i zaspiewajmy hymn tego portalu: MAAATI TO ST ARA KU RWAAAA, MATI JE BANY JEEEEST, MATIEEEGO TRZEBA PIER DOLIIIIĆ, MAAAATI CW EL KKS!!

GórnikKoni - 4 sierpnia 2023, 20:28:16 - *.116.187.35
Nic tak nie cieszy jak porażka podmiejskich😏 Poddębice czy inne Sieradze w żałobie po meczu. W Łodzi bez zmiany, ŁKS Pany!

winki - 4 sierpnia 2023, 20:30:29 - *.205.132.217.mobile.internet.t-mobile.pl
To jest nie porozumienie co ten Hanousek odwala , dwie ręki , i do tego na karny ? .

Bondek5 - 4 sierpnia 2023, 20:34:33 - *.gdansk.vectranet.pl
Imaż dobrze gra ale strasznie nieskuteczny.Miałby dziś 2 brameczki po pięknych akcjach w swoim stylu...ale cóz

Gliwice - 4 sierpnia 2023, 20:35:08 - *.247.48.126
Jutro pukniemy tą świnię Z

andy - 4 sierpnia 2023, 20:37:12 - *.nwrknj.fios.verizon.net
tak jak bym słyszał komentarze w tamtym sezonie ze od Lechii są gorsze zespoły

Widzew10 - 4 sierpnia 2023, 20:37:22 - *.play-internet.pl
To jest kpina z kibiciw dlaczego Niedźwiedź jeszcze jest trenerem Widzewa poki jeszcze jeszcze czas? Nie tego się spodziewałem dwa wyjazdu dwie porażki?

taki z Rad - 4 sierpnia 2023, 20:43:08 - *.play-internet.pl
widzewski charakter

Raffaello - 4 sierpnia 2023, 20:46:50 - *.play-internet.pl
Dziad wygrał z dziadem. Widzew natychmiast musi się wzmocnić i zwolnić trenera!!!!!

LukD - 4 sierpnia 2023, 20:53:48 - *.136.27.149
Dobry wynik dla widzewa

JS - 4 sierpnia 2023, 21:02:03 - *.centertel.pl
Oj co ten mój Widzew odwalił.Nerwowo się robi.Zgadzam się natomiast z Kompleks KS.

Jack Shepa - 4 sierpnia 2023, 21:06:38 - *.home-net.pl
W 1 połowie w
Widzew zorganizowany,prowadził grę i zasłużenie objął prowadzenie. Jaga bez iskry i argumentów.
2 połowa o inny mecz, napór Jagi, Widzew cofnięty czekający na o co zrobi Jagiellonia i doczekał się. Po wejściu Pululu Jaga dostała impuls i wygrała zasłużenie, bo Widzew zgasł zupełnie.
Na trybunach w Białymstoku atmosfera świetna, frekwencja nawet wysoka.
Red Army również zaznaczyła obecność ładna oprawa dobrym dopingiem.

LACROIX - 4 sierpnia 2023, 21:08:52 - *.151.47.117
Niezły wałek z tym karnym. Piłkarz zawsze podskoczy z ręką w górze taka zasada poza tym przepis mówi ręka na wysokości barku nie gwizdać i jest dostosowany do zasad fizycznych człowieka.

Jareczek - 4 sierpnia 2023, 21:10:24 - *.play-internet.pl
Niedźwiedź niech szuka gawry.

Jacek - 4 sierpnia 2023, 21:14:47 - *.ap-media.pl
Z tą grą to pierwsza liga wita.Nuedzwiedz won bo to narazie najsłabszą drużyną w ekstraklasie,Nieda sie paytzyc na te drewno.

jarecki71@ - 4 sierpnia 2023, 21:16:37 - *.146.122.232.mobile.internet.t-mobile.pl
Panie trenerze dziekujemy za wszystko,za wysokie progi,Widzew to klub za duży na jakieś poczatki trenerki

Tak - 4 sierpnia 2023, 21:18:00 - *.205.132.232.mobile.internet.t-mobile.pl
Ponownie widzewski charakter

LACROIX - 4 sierpnia 2023, 21:25:21 - *.151.47.117
Jack Shepa - jeśli 1 połowa dla Widzewa a druga dla Jagiellonii to skąd bierzesz opinie że Jaga wygrała zasłużenie? Widzew się cofnął bo grał na wyjeździe i prowadził

info - 4 sierpnia 2023, 21:28:29 - *.dynamic-1-kat-k-5-1-0.vectranet.pl
Przecież frankowski to największy wstyd dla Polski. Tak beznadziejnego sędziego nie ma w całej lidze. Ten pajac wypacza wyniki spotkań dlaczego nikt się za niego nie weźmie? Wstyd dla ekstraklasy, że takie coś sedziuje. On jeśli kogoś nie lubi to nigdy ta drużyna nie wygra ewidentny przykład Radomiak, Legia od razu lepiej nie wychodzić na boisko jak ten pajac sędziuje

Widzew - 4 sierpnia 2023, 21:29:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dobry wynik dla Widzewa

KK - 4 sierpnia 2023, 21:34:51 - *.146.114.51.mobile.internet.t-mobile.pl
Coś widzewek ma ostatnio problem z żółto-czerwonymi barwami

Cz-B-Cz - 4 sierpnia 2023, 21:35:31 - *.opera-mini.net (*.248.253.230)
hejtery antywidzewskie przecież to jest dopiero początek ligi - ten mecz był do zremisowania, teraz trzeba wygrać derby a sytuacja w tabeli to skrystalizuje się min. po 8 meczach - ten Widzew stać jest na bezpieczny środek a cała gra o to rozegra się w rundzie wiosennej i ... tyle w temacie

Widzew10 - 4 sierpnia 2023, 21:36:16 - *.dynamic.chello.pl
Frankowski oddaj 3 punkty.

Widzew10 - 4 sierpnia 2023, 21:41:02 - *.play-internet.pl
Cz-B-Cz narazie to pejsy prowadzą z Koroną? ale musi być zmiana trenera musi być zmiana trenera bo dalej bo czarno widze?

Zwyczajny - 4 sierpnia 2023, 21:41:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Widzę potencjał do następującej rotacji: Niedźwiedź jest zwolniony po kolejnych dwu porażkach, to samo Zub w Stali Rzeszów. Co następuje, Niedźwiedź wraca do Stali Rzeszów, do Widzewa przychodz Daniel Myśliwiec, a Zub wraca na Litwę.

expert - 4 sierpnia 2023, 21:58:22 - *.versanet.de
Porządna frekwencja jak na piątkowe popołudnie. A i mecz również dobry. Gratulacje.

WK13MP - 4 sierpnia 2023, 22:08:56 - *.164.254.98.awist.pl
@Expert zerknij jutro z ciekawości na frekwencje na Wiśle K. 32.000 kibiców, chyba tez nieźle jak na pierwszą ligę. Jednak ludzie szanują Błaszczykowskiego i na pożegnanie komplet

Marko - 4 sierpnia 2023, 22:12:26 - *.231.8.47.koba.pl
Kibice Widzewa jak zawsze TOP. I mówię to z szacunkiem jako kibic Jagiellonii. Wracajcie spokojnie do domu.

Byczyna - 4 sierpnia 2023, 22:13:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
ŁKS spadł już po 2 kolejkach 😂😂 brawo eksperci, po 3 będzie w środku tabeli. Po derbach 3 pkt więcej niż byczyna

Jack Shepa - 4 sierpnia 2023, 22:16:05 - *.home-net.pl
@LACROIX
Jaga wygrała zasłużenie, bo przewaga Łodzian w 1 połowie nie była tak wyraźna. Widzew oddał 3 groźne strzały w meczu, z czego 1 gol i dwa w jednej akcji (strzał i dobitka).
Jaga w 2 połowie nie tyle przeważała, co wręcz zdominowała Widzew. Sam Imaz miał w meczu 3 sytuacje z czego dwie wyborne (rok temu strzelił by obie). Popatrz w statystyki, które odzwierciedlają układ sił w tym meczu.

Szekla - 4 sierpnia 2023, 22:25:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Karny z kapelusza , sedzia nieobiektywny
On nawet ciała rękę!! O nie ja wyciągał
Dostal w schowany łokieć!!
Gdyby nie karny Widzew by wygrał

ełkaesiak - 4 sierpnia 2023, 22:39:26 - *.centertel.pl
Widzew chłopcy do bicia. Za tydzień sprowadzimy was na samo dno bo ŁKS w tej rundzie już nie ma z kim przegrać

zorfi - 4 sierpnia 2023, 22:46:02 - *.dynamic.mm.pl
ŁKS w tej rundzie już nie ma z kim przegrać..
są dziwni i jest ten koleś, chciałeś napisać,że z nikim nie mają już szans wygrać..

Kris - 4 sierpnia 2023, 22:58:42 - *.lv.lv.cox.net
Hanusek sabotażysta i dywersant

Gg - 4 sierpnia 2023, 23:03:05 - *.204.12.41.mobile.internet.t-mobile.pl
Do 1 ligi do spadku 😆😆😆 pozdrawia niby bastion z Częstochowy

Widzew10 - 4 sierpnia 2023, 23:27:17 - *.play-internet.pl
elkaesiak do derbów jest cały tydzień kto kogo sprowadzi na ziemię to sie okaże, pokazaliście dzisiaj grę gol z d..y w ostatniej hahaha sekundzie to nie bądź taki dowcipny z

roy 58 - 4 sierpnia 2023, 23:36:34 - *.toya.net.pl
Kibic Łks-u-widziałem pierwszą połowę,Widzew grał dobrze,było widać mądrość w grze i pomysł na Jagielonię.Jutro obejrzę,jak to wszystko wyglądało w obu połowach.Gratulacje dla Jagi

Timy - 4 sierpnia 2023, 23:46:39 - *.toya.net.pl
Po jednym z meczow widzewa pewien byly reprezentant, ktory golem przypieczetowal wtedy ich spadek powiedzial przed kamera "slabych trzeba dobijac". Te slowa wciaz sa aktualne.

Arturro - 4 sierpnia 2023, 23:48:40 - *.centertel.pl
Pululu i Widzew lulu

Anon - 4 sierpnia 2023, 23:59:10 - *.184.223.26.ipv4.supernova.orange.pl
Gdzie jest niby kontrowersja przy karnym? Zawodnik w sposób nienaturalny ułozył ręce i zatrzymał piłkę zmierzająca w stonę bramki. I jeszcze błyskotliwe, gdyby nie karny, Widzew by wygrał. To już jest pycha. Prawda jest taka, że Widzew miał niewiele sytuacji, gol zdobyty był w sposób bardzo szczęśliwy. Sam Imaz miał 3x setki, podczas gdy Sanchez z Rondiciem przez cały mecz nie mieli chyba pół sytuacji.

BadBoy - 5 sierpnia 2023, 0:51:01 - *.reverse-dns
Ciesza 3 punkty ale nie popadajmy w hurra tylko walczymy o utrzymanie.
Mam sentyment do Widzewa - moj ostatni mecz Jagi ktory na zywo ogladalem to na starej Gwardii (nie pamietam roku tylko kilkadziesiat tysiecy na stadionie, Jagiellonia - Widzew).

roy 58 - 5 sierpnia 2023, 1:02:26 - *.toya.net.pl
Widzew10-odpowiedziałem po meczu Łks-u z Koroną----- przeczytaj.Nic złego o grze Widzewa nie pisałem.Gratulowałem zwycięstwa Jagielonii.Widzew gra dobrze i pokonanie nie będzie łatwe.Derby proste hasło-kto z nami to zuch.Derby dla ŁKS-U

Jarecki71 - 5 sierpnia 2023, 7:01:15 - *.146.122.232.mobile.internet.t-mobile.pl
Oszczędności Widzewa zaczynają wychodzić bokiem,praktycznie zadnych wzmocnień,tylko jakies ruchy kadrowe,trener juz sie wypalil,bez pomyslu na gre,same porażki,prosta droga do spadku niestety

JS - 5 sierpnia 2023, 7:51:18 - *.43.70.121.ipv4.supernova.orange.pl
Do końca będziemy walczyć o utrzymanie.Takie są fakty.

R - 5 sierpnia 2023, 9:21:36 - *.centertel.pl
Karny nieprawidłowy,ręka była przy ciele.

Total - 5 sierpnia 2023, 9:42:38 - *.play-internet.pl
Zawsze lubiłem Jagę, spoko byłaby z nimi zgoda. Szkoda, że w sympatie kibiców wkradają się szemrane interesy,kartele. Pozdrawiam widzewską brać i Białystok.

Majzel - 5 sierpnia 2023, 12:26:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wygrala Kulleszowia ,bo tak chce Kucharz z Vikinga.

mauek - 5 sierpnia 2023, 13:36:23 - *.dynamic-4-waw-k-4-2-0.vectranet.pl
jeżeli chodzi o Jagusię... to o wiele szybciej piłeczką operują niż w poprzednim sezonie, a nie w wersja sloł mołsion.

Adas@widaw - 5 sierpnia 2023, 14:50:02 - *.171.135.26 (*.114.220.165)
Pierdzew

BBQ - 5 sierpnia 2023, 16:33:46 - *.centertel.pl
No i git. Balsam na moje serce :-)

Mark - 5 sierpnia 2023, 16:37:09 - *.toya.net.pl
Znowu biedny widzew skarcony. Nikt ich nie lubi :-)...

sponsor - 5 sierpnia 2023, 16:37:43 - *.204.109.176.mobile.internet.t-mobile.pl

Wszystkie kluby na których płotach podczas meczu wiszą szmaty z [PDW] powinny być degradowane o dwa szczeble rozgrywek

Ełkaesiak - 5 sierpnia 2023, 16:56:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl
1 liga coraz bliżej! Łódź świętuje, Duma Łodzi wygrywa, podmiejscy znów przegrywają, super weekend.

Widzew10 - 5 sierpnia 2023, 22:25:00 - *.play-internet.pl
Tylko Widzew

Widzew10 - 5 sierpnia 2023, 22:30:16 - *.play-internet.pl
Elkaesiak Dumą Łodzi jest na Piłsudskiego serce bije właśnie tu jak się rozpoczynają mecze mecz w sercu Łodzi. a kto spadnue z ekstklasy okaże sie w maju tu już przewidujesz kto nim będzie haha ci do waszego meczu mieliście farta inaczej byłby remis pilnuj swojego klubiku

Ełkaesiak - 6 sierpnia 2023, 7:35:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl