5 sierpnia 2023, 21:23:59 - FBakowski
Gol Szymona Włodarczyka

Szymon Włodarczyk strzelił bramkę dla Sturmu w wygranym 2-0 (1-0) meczu 2. kolejki austriackiej Bundesligi przeciwko LASK. 20-letni napastnik grał do 90. minuty, gdy wszedł za niego Mohammed Fuseini. Jest to druga bramka Polaka w tym sezonie.

5 sierpnia 2023, 19:30 - Graz (Merkur Arena)
SK Sturm Graz 2-0 Linzer ASK
Tomi Horvat 27, Szymon Włodarczyk 77

żółte kartki: Otar Kiteiszwili - Ivan Ljubić, Filip Stojković, Ibrahim Mustapha.

sędziował: Sebastian Gishamer (Salzburg).

Sturm Graz jest liderem z dorobkiem sześciu punktów.

Wujo - 5 sierpnia 2023, 21:27:03 - *.150.246.94.ip4.artcom.pl
Jednak strzela... Włodar 2 gole w dwóch meczach... Górnik 0 w trzech.

zzz - 5 sierpnia 2023, 21:33:24 - *.136.138.61
Ma chłopak wejście jak Piątek w Genui! ;))

(L)16MP - 5 sierpnia 2023, 21:34:03 - *.84.123.4
Sprzedali legioniste dlug sie nie zmiejszyl i spadna bo szrot zostal z idiota od kebabow.Mistrzem Polski jest Legia

Mak - 5 sierpnia 2023, 21:35:41 - *.internetia.net.pl
Radzi sobie chłopak bez tego deb....a podolskiego

mati - 5 sierpnia 2023, 21:37:56 - aramis-tor73
Ale legia ma bół na Podolskiego, to wasz Piaścik nie potrafil ograć Górnika grajacego w 10.
@l14mp właśnie bo to innekluby zarabiają na młodych z legii a leia ponad 200milionów długu i rośnie.

fgr - 5 sierpnia 2023, 21:40:48 - *.centertel.pl
Życzę mu by zrobił większą karierę niż jego ojciec
Buona notte

LW 1916 - 5 sierpnia 2023, 21:42:56 - *.124.187.10
mati. Dzieci w piaskownicy mają więcej honoru niż ty. Ale na dziś masz już odbuj,imprezka. Żyj ci ama jdo.

Tomasz - 5 sierpnia 2023, 21:47:38 - *.play-internet.pl
Wjechał w ligę z buta! Brawo młody Nędza!

buli - 6 sierpnia 2023, 0:14:34 - *.icpnet.pl
Już jest lepszy od ojca.

NaCzCzo - 6 sierpnia 2023, 10:21:13 - *.94.5.222
Będzie lepszy niż Lewandowski.

Adamst - 6 sierpnia 2023, 10:29:31 - *.dynamic.chello.pl
Brawo, dobry start w nieco lepszej lidze. Oby tylko nie za szybko uwierzył, że jest już Panem Piłkarzem jak wspomniany tu Piątek i może być fajna kariera.

Rabarbar - 6 sierpnia 2023, 11:02:33 - *.centertel.pl
Adamst - w lepszej lidze? jak na razie tylko Salzburg ciągnie Austriaków i nabija im punktów. Może Sturm dołączy. Cała reszta na naszym poziomie. Mecze w pucharach my-oni też na naszą lekką korzyść ostatnio.

Adamst - 6 sierpnia 2023, 11:46:36 - *.play-internet.pl
Rabarbar - zgadzam się, ale już samo to, że będzie mógł zagrać mecz ligowy z Salzuburgiem to już fajny plus, po drugie jak Salzburg nastuka punktów w rankingu UEFA to pozostałe zespoły na tym korzystają, bo mają lepszy start w pucharach.

Libe - 6 sierpnia 2023, 11:48:14 - *.dynamic.chello.pl
Rabarbar tylko Salzburg 🤣
kluby z Austrii w fazach grupowych EP
2023: Salzburg(LM), Sturm(LE), Austria(LKE)
2022: Salzburg(LM), Sturm(LE), Rapid(LE), LASK(LKE)
2021: Salzburg(LM), Rapid(LE), LASK(LE)
2020: Salzburg(LM),LASK(LE), Wolfsberger(LE)

diego - 6 sierpnia 2023, 12:32:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@libe nie ma sensu takie wymienianie bo Austria z racji na miejsce w rankingu nabite przez salzburg ma inna ścieżkę i np maja 2 drużyny w el lm gdzie przegrany ze ścieżki niemistrzowskiej leci z automatu do le więc nawet bez wygranego dwumeczu maja drużyny w fazie grupowej

Zito - 6 sierpnia 2023, 18:01:06 - *.134.161.38
ale trzeba było jakoś te punkty nabić, same do Austrii nie przyszły

greghor - 7 sierpnia 2023, 9:45:54 - *.arpnet.pl
@diego nawet to co napisałeś świadczy o tym, że liga Austriacka jest znacznie lepsza od naszej. Zresztą - podawałem tu ostatnio jak wyglądały transfery wychodzące Sturm Graz napastników w poprzednich sezonach. Nie ma co owijać w bawełnę. Włodarczyk trafił do lepszej ligi, w dodatku do miejsca w którym potrafią dobrze wypromować napastnika. Pierwsze mecze to potwierdzają. Pod artykułem o przejściu Włodarczyka był jeden wielki gliwicki hejt. Widzę, że pozostali najbardziej zryci i zaślepieni, ale sądzę że niedługo i takich zabraknie, bo każda kolejna bramka Włodarczyka świadczy o tym, że w Górniku hasło "do młodzieży świat należy" nadal obowiązuje.