9 sierpnia 2023, 22:56:58 - euzi
Debiut Jakuba Stolarczyka w Leicester

Jakub Stolarczyk zadebiutował w barwach drugoligowego Leicester City w wygranym na wyjeździe 2-0 (2-0) meczu I rundy angielskiego Pucharu Ligi z trzecioligowym Burton Albion. 22-letni bramkarz rozegrał całe spotkanie.

9 sierpnia 2023, 21:00 - Burton upon Trent (Pirelli Stadium)
Burton Albion FC 0-2 Leicester City FC
Kelechi Iheanacho 6, Wilfred Ndidi 45

sędziował: Gavin Ward.
widzów: 4631.

Poza kadrą meczową zespołu gospodarzy pozostał Jakub Niemczyk. Mecze II rundy zostaną rozegrane w dniach 30-31 sierpnia, a losowanie odbędzie się po dzisiejszym meczu.

Portowiec - 9 sierpnia 2023, 23:39:59 - *.159-253-173-54.broadband.redcom.ru
My wolimy Klebaniuka

futbolista - 9 sierpnia 2023, 23:54:06 - *.boid.qwest.net
i...Basta ! z tym, ze sam Klebaniuk nie winny, cala ekipa, a szczegolnie obroncowie !

Marynarz - 9 sierpnia 2023, 23:57:20 - *.205.129.25.mobile.internet.t-mobile.pl
Chęciny... szukam na mapie boiska tego klubu ale nie ma. W tej wsi tylko Orlik jest. Pewnie chłop wyjechał z wioski i Sołtys wsi Chęciny rozwiązał ten zacny klubik

do Marynar - 10 sierpnia 2023, 0:27:03 - *.home.aster.pl
Panie Marynarzu, nieuku. Po pierwsze Chęciny to miasto, a nie wieś. Po drugie wszystko masz dostępne tu 50.79432952101739, 20.468044640769154.

hmmm - 10 sierpnia 2023, 2:38:32 - *.dynamic-3-poz-k-1-2-0.vectranet.pl
Czemu Santos nie powoluje go do repry??

zzz - 10 sierpnia 2023, 7:34:05 - *.136.136.10
Jest lepszy od Kapuchy już ;D

Ojgen - 10 sierpnia 2023, 8:14:53 - *.21.154.221 (*.21.25.107)
Kelechi Iheanacho szacun! Tyle lat kariery na profesjonalnym poziomie i dalej strzela! W Wiśle Kraków dalej go miło wspominają!

Pusio - 10 sierpnia 2023, 8:33:44 - *.35.106.176.ip4.krucznet.com.pl
Cały mecz czujny bramce.Dobra gra na przedpolu.
Brrmkarz ,bramkarzowi nie równy.To tak samo jak piekarz,piekarzowi nie równy itd...Warta obserwować tego zawodnika.Jak będzie regularnie grał w bramce Leicester to myślę,że prędzej czy później dostanie powołanie do 1 reprezentacji,ale to już nie za kadencji Santosa.
Kelechi Icheanacho pokazał ,że technicznie nadal to wysoka półka.Brameczka - stadiony świata.

Artikks - 10 sierpnia 2023, 11:27:11 - *.play-internet.pl
Warunki ma...194wzrostu,może coś będzie z niego,oby...

tw - 10 sierpnia 2023, 11:51:21 - *.virtual1.co.uk
klebaniuk do kadry

Znawcaa - 10 sierpnia 2023, 12:13:15 - *.37.89.168
To syn Macka Stolarczyka co byl w studiu w czasie meczu wczoraj. Dziwne, ze nie wolal ogladac syna w akcji.

kbdjakd - 10 sierpnia 2023, 13:36:38 - *.147.0.28.mobile.internet.t-mobile.pl
jeszcze nie tak dawno Ihenacho grał w Kszo. A wcześniej u Nożowników z wisły. Koleś co ma formę!

Marynarz - 10 sierpnia 2023, 14:30:10 - *.146.114.157.mobile.internet.t-mobile.pl
Chęciny to takie miasto jak ze mnie marynarz.