12 sierpnia 2023, 18:30 - Chojnice (Stadion Miejski Chojnice)
Chojniczanka Chojnice 1-1 Kotwica Kołobrzeg
Damian Nowacki 7 - Michał Cywiński 66 (k)

Chojniczanka: 29. Damian Primel - 26. Czesław Raburski, 8. Tomasz Boczek, 14. Andrias Edmundsson, 19. Sebastian Szczytniewski - 98. Peter Kolesár (73, 4. Sebastian Golak), 16. Ariel Borysiuk (45, 7. Błażej Szczepanek; 67, 17. Tomasz Mikołajczak), 6. Oskar Paprzycki, 34. Damian Nowacki, 80. Dominik Banach (67, 79. Marcin Kozina) - 9. Piotr Giel (73, 54. Grzegorz Szymusik).

Kotwica: 1. Oskar Pogorzelec - 7. Łukasz Kosakiewicz, 52. Jakub Rzeźniczak, 19. Sebastian Murawski, 4. Cezary Polak - 77. Tafara Madembo, 8. Jakub Żubrowski, 10. Michał Cywiński (66, 99. Olaf Nowak), 24. Filipe Oliveira, 11. Tomasz Kaczmarek (66, 25. Jonathan Júnior) - 9. Filip Kozłowski.

żółte kartki: Borysiuk, Kolesár, Primel, Mikołajczak, Boczek, Paprzycki - Rzeźniczak, Żubrowski, Polak.
czerwona kartka: Andrias Edmundsson (71. minuta, Chojniczanka, za brutalny faul).

sędziował: Maciej Pelka (Poznań).
widzów: 1348.

Artikks - 12 sierpnia 2023, 20:50:40 - *.play-internet.pl
Primel na plus,nauka ojca nie poszła w las

Darek - 12 sierpnia 2023, 21:01:37 - *.petrus.pl
Moderator usuwa komentarze o słabej jakości sędziego, chyba rodzina.

zdzicho - 12 sierpnia 2023, 21:05:00 - *.chojnet.pl
Sędzia drukował na potęge biorac pod uwage dzisiejsze standardy. Karny z czapki.

mic - 12 sierpnia 2023, 21:26:21 - *.petrus.pl
Chojniczanka zostala dzisiaj po prostu oszukana. Nawet w 10 grali lepiej niz Kotwica.

Icek - 12 sierpnia 2023, 21:31:49 - *.petrus.pl
Sędzia w przerwie wziął w łapę od Kotwy , wydrukował spotkanie ewidentnie

futbolista - 12 sierpnia 2023, 21:36:55 - *.boid.qwest.net
przegrana zawodnika o nie pociagajacej posturze, do dobra wiadomosc. jest kaput ! i gitara !

jan - 12 sierpnia 2023, 21:49:45 - *.mikronet.org.pl
Nawet kibice z Kołobrzegu nic nie piszą bo widzieli jak sędzia drukuje. Jedenastka z kapelusza .Czerwona również żółta mogła być ale trzeba pozbyć Chojniczanki na dwa mecze co najmniej najlepszego obrońcę

2tejszy - 12 sierpnia 2023, 22:03:34 - *.21.125.15.ipv4.supernova.orange.pl
czerwona kartka prawidłowa, atak od tyłu na nogi przeciwnika, karny ewidentny - Paprzycki jak głupi udaje zdziwionego, przewaga cały czas Kotwicy - posiadanie piłki dla Kotwicy 61-39, sędzia ogólnie dno, w pierwszej połowie faulowani byli piłkarze Kotwicy, a sędzia tego nie zauważał albo gwizdał w drugą stronę, dodatkowo miejscowi po gwizdku odkopywali piłkę żeby zatrzymywać grę, a sędzia nie karał za to żółtymi kartkami dlatego trener przyjezdnych się wkurzał za co dostał czerwoną, w przerwie chyba ktoś sędziego "wyprostował", co nie znaczy że wziął w łapę od Kotwicy. Kotwica nie ma wykończenia akcji, brak podań prostopadłych wn pole karne i bardzo słaby środek (Żubrowski)

jan - 12 sierpnia 2023, 22:31:14 - *.mikronet.org.pl
2tejszy-ty byłeś chyba na innym meczu albo miałeś za dużo dziobnięte . Sam piszesz ze w przerwie został wyprostowany. Posiadanie piłki masz rację tylko 61- 39 dla Chojnic. Kotwica była tłem dla Chojniczanki.A ni raz nie zagroziła bramce Chojnic. A Kotwica może dziękować bramkarzowy i sędziemu żę nie przegrała

Kibic - 12 sierpnia 2023, 22:31:34 - *.205.210.158.nat.ftth.dynamic.t-mobile.pl
Futbolista zacznij żyć własnym życiem a nie cudzym

futbolista - 12 sierpnia 2023, 22:58:48 - *.boid.qwest.net
kibic- cuchnierz nacjonalizmem, a to nie dobrze, to jest chore, bi nalezy znac swe miejsce w szeregu i byc cicho, bez buty i zarozumialosci a takze i pychy
bo to teraz widzimy po calym kraju, szczegolnie na konserwie prawicowej wszelkiej masci.

Do Jan - 13 sierpnia 2023, 1:08:54 - *.cpe.teksavvy.com
Jaki ty mecz oglądałeś jak twierdzisz ze Kotwica ani razu nie zagroziła bramce ? W 2 połowie miała przynajmniej 3 dogodne sytuacje do strzelenia bramki wiec nie gadaj głupot ..

Kotwa - 13 sierpnia 2023, 1:10:30 - *.play-internet.pl
Obiektywnie widziałem chwile pierwsza połowę i nie widziałem tam tej przewagi Chojnic. Druga połowa pod dyktando Kotwy. Brak skuteczności plus Wasz bramkarz i trochę szczęścia. Remis chyba sprawiedliwy.

Chojnice - 13 sierpnia 2023, 3:45:25 - *.play-internet.pl
Bartoszek słaba ta twoja Kotwica..Znowu nie awansujecie...

Wojna - 13 sierpnia 2023, 8:46:50 - *.235.149.254
JANIE .... RACJA 61-39% ALE dla Kotwicy

Uno - 13 sierpnia 2023, 17:05:57 - *.play-internet.pl