13 sierpnia 2023, 22:47:57 - Kermitsc
Debiut Mateusza Lisa w Göztepe

Mateusz Lis zadebiutował w Göztepe SK w przegranym 0-1 (0-0) meczu 1. kolejki drugiej ligi tureckiej przeciwko Sakaryaspor Kulübü. 26-letni bramkarz rozegrał całe spotkanie.

13 sierpnia 2023, 20:45 - Akhisar (Spor Toto Akhisar Stadyumu)
Göztepe SK 0-1 Sakaryaspor Kulübü
Dino Ndlovu 49

żółta kartka: Yonathan Del Valle (Sakaryaspor).
czaerwona kartka: Rashad Muhammed (90. minuta, Sakaryaspor, za uderzenie przeciwnika).

sędziował: Abdullah Buğra Taşkınsoy (Stambuł).

W drużynie gospodarzy David Tijanić (w przeszłości Raków Częstochowa) grał do 69. minuty i został zmieniony przez Michee'ego Ngalinę, a w drużynie gości całe spotkanie rozegrał Michał Nalepa.

Qulty - 14 sierpnia 2023, 2:12:56 - *.play-internet.pl
Göztepe w 2 lidze? Całkiem niedawno środek tabeli 1 ligi.

pele - 14 sierpnia 2023, 6:11:31 - *.icpnet.pl
@Qulty: no widzisz jak to się zmienia, jak w życiu - raz na wozie, raz pod wozem

4848 - 14 sierpnia 2023, 7:39:38 - *.play-internet.pl
Ten klub wie ej sezonów rozegrał w niższych ligach niż w najwyższej lidze więc skąd zdziwienie że grają w drugiej? Turecki przeciętniak to byłby komplement. Lis tam gra tylko dlatego że właściciel ma w portfolio również Southampton z którego jest wypożyczony. To jest kks Kalisz ligi tureckiej.

DP - 14 sierpnia 2023, 10:45:24 - *.elblag.vectranet.pl
Ciekawe czy kolejny raz jego zespół spadnie z ligi?

yep - 14 sierpnia 2023, 11:36:29 - *.187.128.57
A nie mieli czasem oni zagwarantowany byt w 1 lidze ze względu na trzęsienie ziemi? Po trzęsieniu wycofali się z rozgrywek.

do yep - 14 sierpnia 2023, 15:22:51 - *.skydata.pl
tak k,,, sasiad ci o tym powiedzial? Jak nie masz pojecia to sprawdz u wujka w google takie rzeczy. Z Ekstraklasy wycofaly sie gaziantep i Hatayspor a z 1.ligi Adanaspor i Malatyaspor

Zmrol - 15 sierpnia 2023, 14:23:16 - *.dynamic.chello.pl
Göztepe to klub z Izmiru, nie ucierpiał podczas trzęsienia ziemi w lutym. W rozgrywkach Süper Lig raz udało im się zająć nawet 3 miejsce więc sukcesów ma więcej niż KKS Kalisz w naszej lidze.