14 sierpnia 2023, 19:01:13 - bartekwr9
Debiut Grzegorza Krychowiaka i trenerski debiut Czesława Michniewicza w Abha Club

Grzegorz Krychowiak zadebiutował w barwach Abha Club w przegranym 1-3 (1-1) meczu 1. kolejki saudyjskiej ekstraklasy z Al-Hilal. Ten mecz był dla Czesława Michniewicza debiutem w roli szkoleniowca Abha Club.

14 sierpnia 2023, 17:00 - Abha (Prince Sultan bin Abdul Aziz Stadium)
Abha Club 1-3 Al-Hilal
Saad Bguir 33 - Malcom 31, 55, 77

żółta kartka: Ali Al-Bulaihi (Al-Hilal).

sędziował: Radu Marian Petrescu (Rumunia).

Krychowiak, który zaliczył asystę przy golu dla swojej drużyny, zagrał cały mecz.

Adamec - 14 sierpnia 2023, 19:11:55 - *.134.175.74
pan Czesław najlepszy polski trener

BooBoo - 14 sierpnia 2023, 19:14:37 - *.28.40.133
Malcom bez biletu a mimo to slalomem obok autokaru Czesia

Mak - 14 sierpnia 2023, 19:15:19 - *.internetia.net.pl
Czesiu co się stało Ryszard nie odebrał?

TAK CZY IN - 14 sierpnia 2023, 19:16:44 - *.248.108.238
Abha Czeslaw..

wolf - 14 sierpnia 2023, 19:30:43 - *.home.aster.pl
Krycha to zadebiutował jako kto? Projektant mody?Modelka? Dziewczyna z Dubaju?

Dzwonnik - 14 sierpnia 2023, 19:36:50 - *.play-internet.pl
Tu nie ma co grać. Tu trzeba dzwonić.

jarock - 14 sierpnia 2023, 19:41:44 - *.icpnet.pl
Pan Czesiu juz raz wygrał z Al Hilal .... na Mundialu jako selekcjoner.

hhh - 14 sierpnia 2023, 21:00:23 - *.centertel.pl
Rusek Malcom uciekł zaraz po przyznaniu obywatelstwa do Arabii? Ciekawe kiedy dostanie obywatelstwo tego kolejnego wspaniałego kraju.

Jones - 14 sierpnia 2023, 21:09:34 - *.centertel.pl
Śmiejecie się ale Czesiu jest już ustawiony do końca życia i może sobie żyć w luksusie.

Leszek 44 - 14 sierpnia 2023, 21:13:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ciekawe ile klocków dziennie zalicza Krychowiak ...podobno już nie od szejków tylko od ich wielbłądów,a tak się wszyscy śmiali z celebrytek które jeździły dorobić do torebki ...CI PAnowie jeszcze bardziej się poniżają

TheBill - 14 sierpnia 2023, 21:47:39 - *.siedlce.domtel.com.pl
tu nie ma co trenować, tu trzeba dzwonić! jak będzie trzeba to nawet 711 razy!

Marcin - 14 sierpnia 2023, 22:03:18 - *.play-internet.pl
Czesiek zamuruje i się utrzyma. Podobodno ma taki cel i plan. I weźmie 1 mln premii do podziału i to bez Lewandowskiego

mks - 14 sierpnia 2023, 22:05:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Widzisz teraz nie dzwonia i w torbe z Moldawia.

stanovvski - 14 sierpnia 2023, 22:43:21 - *.dip0.t-ipconnect.de

Ueo - 14 sierpnia 2023, 22:52:54 - *.home.otenet.gr
We dwójkę się nadają to krecenia waty na molo w Sopocie

GKS1962 - 15 sierpnia 2023, 0:21:12 - *.sub-174-209-44.myvzw.com
Dałem mu mać 7 meczy, jeden się odbył. Cm711 będzie die szybko pakował gdyż geniusz taktyczny nie odpali

Xia - 15 sierpnia 2023, 10:30:59 - *.play-internet.pl
W Arabii Saudyjskiej nie ma Fryzjera...

Jondek - 15 sierpnia 2023, 10:34:55 - *.dynamic.chello.pl
3-cia drużyna ubiegłego sezonu wygrała z 12-stą

cycu - 15 sierpnia 2023, 12:09:52 - *.centertel.pl
Araby chcą widowiskowej gry a nie takiego dziadostwa jak promuje Czechu. Daje mu trzy mecze a potem aj waj

HanysZMazu - 15 sierpnia 2023, 14:20:13 - *.94.6.195
Sam fakt, ze Michniewicz jest tam trenerem, a Krychowiak tam gra, oznacza, ze cud nie mogl sie zdarzyc.
Nawet jakby Bóg mial ochote na dokonanie cudo, to powyzsza dwojka i tak wszystko storpeduje.
Bóg rzuci recznik po trzech meczach Michniewicza i Krychowiaka.

Rock - 15 sierpnia 2023, 15:44:46 - *.204.12.189.mobile.internet.t-mobile.pl
Autobus nie dał rady.

Staszek - 15 sierpnia 2023, 17:10:07 - *.zapnet-isp.net
Dziwi mnie, że większość meczu przegrywasz i nie robisz zmian. Chyba tylko dlatego, że ławka to sami Arabowie i ich po prostu nie rozróżniasz...

awuef - 15 sierpnia 2023, 21:01:16 - *.centertel.pl
Sprawozdawcy panowie Mateusz Borek i Marcin Żewłakow , podobno łączyli się ze Studiem Warszawa, że jest tak gorąco i że mogą nie wytrzymać komentować ten mecz .
A w przerwie do stanowiska komentatorskiego wszedł pan Szwagra i powiedział,żeby chłopaki dali
radę, że z każdą minutą będzie robić się coraz późniejszą pora, a temperatura nie wrośnie, a przeciwnie