14 sierpnia 2023, 20:51:43 - gabrielba
Pierwszy mecz Bartosza Bereszyńskiego po powrocie do Sampdorii

Bartosz Bereszyński rozegrał pierwszy mecz po powrocie do Sampdorii w wygranym 7-6 w rzutach karnych spotkaniu I rundy Pucharu Włoch z Südtirolem. 31-letni obrońca wszedł na boisko w przerwie przed dogrywką, gdy zszedł z niego Mehdi Léris. Po dogrywce na boisku był remis 1-1 (1-1, 1-1, 1-1).

14 sierpnia 2023, 18:00 - Genua (Stadio Luigi Ferraris)
UC Sampdoria 1-1 pd. k. 7-6 FC Südtirol-Alto Adige
Mehdi Léris 17 - Daniele Casiraghi 45

karne: 0-1 Silvio Merkaj, 1-1 Matteo Stoppa, 1-2 Lorenzo Lonardi, 2-2 Manuel De Luca, 2-3 Riccardo Ciervo, 3-3 Estanis Pedrola, 3-4 Andrea Cisco, (3-4 Fabio Depaoli - nad bramką), (3-4 Jérémie Broh - słupek), 4-4 Ronaldo Vieira, 4-5 Simone Davì, 5-5 Bartosz Bereszyński, 5-6 Fabian Tait, 6-6 Leonardo Benedetti, (6-6 Andrea Masiello - nad bramką), 7-6 Nicola Murru

żółte kartki: Alex Ferrari - Andrea Giorgini, Matteo Rover.

sędziował: Kevin Bonacina (Bergamo).

Sampdoria w II rundzie, która odbędzie się w dniach 31 października - 2 listopada, zmierzy się z Salernitaną.

Paweł - 14 sierpnia 2023, 20:58:27 - *.isp.nxnet.pl
Dla mnie Bereś zawsze był drewnem czego najlepszym przykładem jest jego gra na ostatnim Euro

SŁAWEK(L) - 14 sierpnia 2023, 21:03:53 - *.play-internet.pl
Na Mundialu najlepszy z naszych obrońców, a może i z całej repry.

1-1 - 14 sierpnia 2023, 21:27:17 - *.myslenice.net.pl
1-1 (1-1, 1-1, 1-1).

xyz - 14 sierpnia 2023, 21:31:11 - *.146.126.10.mobile.internet.t-mobile.pl
@Paweł: Chyba coś Ci się pomyliło, Bereszyński był jeśli nie najlepszym to jednym z najlepszych naszych piłkarzy na ostatnich MŚ.

dera - 14 sierpnia 2023, 22:33:29 - *.centertel.pl
chca go Frosinone i Cagliari ale sampa krzyczy za niego 1,5 mln euro, sam beres tez sie nie kwapi bo tam czeka go nizszy kontrakt choc z drugiej strony gralby w serie a

Q56 - 16 sierpnia 2023, 8:55:13 - *.197.194.82.threembb.co.uk
Dziwne ze nikt go nie jeszcze nie wyjal.
Moze robi za malo zeby zmienic otoczenie.
Jak to wogole mozliwe ze najlepszy z naszych obroncow, najbardziej regularny z regularnych biega po boiskach drugiej ligi wloskiej.