14 sierpnia 2023, 22:08:54 - LukaszR
Debiut Krzysztofa Piątka w İstanbul Başakşehir FK

Krzysztof Piątek zadebiutował w İstanbul Başakşehir FK w przegranym 0-2 (0-1) meczu 1. kolejki tureckiej ekstraklasy z Alanyaspor Kulübü. 28-letni napastnik grał do 82. minuty, kiedy zmienił go Philippe Kény.

14 sierpnia 2023, 20:00 - Alanya (Kırbıyık Holding Stadyumu)
Alanyaspor Kulübü 2-0 İstanbul Başakşehir FK
João Novais 45, Carlos Eduardo 90

żółte kartki: Fidan Aliti, Richard, Efecan Karaca, Furkan Bayır, Yusuf Özdemir - Dimítris Pélkas, João Figueiredo, Danijel Aleksić.
czerwona kartka: João Figueiredo (77. minuta, İstanbul Başakşehir, za drugą żółtą).

sędziował: Tugay Kaan Numanoğlu (Stambuł).

Poza kadrą meczową gości pozostał przechodzący rehabilitację po kontuzji Patryk Szysz, a Danijel Aleksić (kiedyś Lechia Gdańsk) wszedł na boisko w 25. minucie, kiedy opuścił je Ömer Ali Şahiner.

Kylo - 14 sierpnia 2023, 22:16:44 - *.acn.waw.pl
Szkoda chlopaka.. Za szybko potoczylo sie to wszystko i kariera po 1 dobrym sezonie runela.. Teraz zjazd konkretny.

Arti66bvb - 14 sierpnia 2023, 22:17:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
za rok Wieczysta...

slazak - 14 sierpnia 2023, 22:49:50 - *.dynamic.inetia.pl
Kolejny zmarnowany talent Może ze dwa dobre sezony w ligach zagranicznych... Teraz bolesny upadek.

Ueo - 14 sierpnia 2023, 22:51:03 - *.home.otenet.gr
Cienki jak sik i dobrze mu tak. Nigdy nie zapomnę tego izraela i gacie brązowe.

PionneR - 14 sierpnia 2023, 23:33:18 - *.10.150.241
Jeden sezon życia a tak to drewniany napastnik, weryfikowany w każdej lidze, napastnik na I ligę.

Biz - 15 sierpnia 2023, 9:28:44 - *.dynamic.chello.pl
Prędzej czy później Stambuł znów będzie Konstantynopolem.

zdzich - 15 sierpnia 2023, 9:35:03 - *.icpnet.pl
Dla Piątka zgubą było pójscie do Herty,

ako - 15 sierpnia 2023, 12:27:53 - *.dynamic.chello.pl
najgorsze jest to że go będzie powoływał do kadry na mecze reprezentacji ......

Krzyś - 15 sierpnia 2023, 14:23:50 - *.fixed.kpn.net
@Biz, żebyś Ty wiedział, jakie tam są Konstantynopolitanczykowianeczki.

Xia - 15 sierpnia 2023, 15:50:45 - *.play-internet.pl
Taki superstrzelec, że po chwilowym szale i odejściu z Genoi przez sześć lat ani razu nie strzelił nawet 10 goli w sezonie xD

hhh - 15 sierpnia 2023, 16:11:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tak jest z większością kopaczy. Dwa, trzy bardzo dobre sezony i jazda na nazwisku. Dlatego szacunek dla tych największych, że tyle lat trzymają poziom.

Maciej - 15 sierpnia 2023, 16:17:51 - *.146.123.84.mobile.internet.t-mobile.pl